U-19 (rocznik 2001)
Aktualności

Informujemy, iż podczas zbliżających się ferii zimowych nasza Akademia będzie organizatorem obozów sportowych.

Tym razem bazą dla naszych zgrupowań będzie Ośrodek Wypoczynkowo Rekraacyjny API w Zakopanem http://zakopane-api.pl/ oraz Kompleks Sportowy Szalowa http://www.arenaszalowa.pl/

Zgodnie z terminami ferii dla województwa małopolskiego nasze obozy będą odbywały się w dwóch turnusach :

I TURNUS – 13.01.2018 – 18.01.2018 dla roczników : 2000, 2001, 2002, 2008, 2009

II TURNUS – 20.01.2018 – 25.01.2018 dla roczników : 2003,2004,2005,

Obóz dochodzeniowy w Szalowej będzie natomiast zorganizowany dla zawodników z rocznika 2007 i 2006 odpowiednio w pierwszym dla 2007 oraz drugim tygodniu ferii dla 2006. Dokładniejsze informacje co do ostatecznych kosztów będą podane w ciągu najbliższych dni.

Dla najmłodszych roczników naszej Akademii (2010,2011,2012,2013 + nabór 2014) będą  zorganizowane poprzez Trenerów prowadzących kilkudniowe  obozy stacjonarne na obiektach MOK i  MOSiR w Nowym Sączu.

Liczba miejsc zawodników dla roczników od 2006 do 2009  jest ograniczona (25 miejsc na rocznik). Na obóz w pierwszej kolejności mają obowiązek jechać oraz zagwarantowane jest miejsce dla zawodników z grupy „białej”. Do tej grupy Trenerzy poszczególnych zawodników wyznaczą zawodników z grupy „czarnej”.

KOSZT OBOZU DLA JEDNEGO ZAWODNIKA – 750 zł ( transport, noclegi , wyżywienie, treningi, opieka )

Płatność ta będzie rozłożona na raty :

Płatności ratalnej dokonujemy na konto swojeg rocznika wraz z opisem (OBÓZ I RATA, rocznik, imię nazwisko zawodnika) 

I RATA – do 30 listopada – 250zł  – potwierdzenie udziału.

II RATA – do 30 grudnia – 250 zł

III RATA do 10 stycznia – 250 zł

Istnieje również możliwość uzyskania dofinansowania dla osób, które mają więcej niż jedno dziecko trenujące w Akademii Sandecja, lub osób, których sytuacja materialna nie pozwala na zapłacenie całej kwoty. Wszystkie takie przypadki będą rozpatrywane indywidualnie na wniosek rodzica lub Trenera prowadzącego.

Więcej informacji nt. płatności i terminów dla obozów stacjonarnych dla najmłodszych grup Akademii Sandecja będzie przedstawione najpóźniej do końca listopada 2018.

………………………………………………………………………………………………………………………………………….

!!! INFORMACJA!!!

Kadra na mecz MLJS z Sokołem Słopnice (03.11 – sobota godz.10.00) – zbiórka na Zawadzie godz. 8.45: Michał Ciwiński, Grzegorz Król, Jakub Leśniak, Wiktor Szewczak, Krzysztof Wokacz, Karol Michalik, Wiktor Żołądż, Piotr Bryja, Sebastian Wąchała, Jakub Niemas, Marcin Ziemnik, Arkadiusz Fryzowicz, Jakub Klóska, Patryk Janik, Paweł Bryja, Szymon Olchawa, Damian Dzięciołowski, Piotr Ligarski

Mamy ze sobą karty zdrowia oraz dokument tożsamości!

…………………………………………………………………………………………………………………………………………..

!!! INFORMCJA !!!

Kadra na mecz II ligi z Koroną (29.10 – poniedziałek godz. 14.30) – zbiórka w Zawadzie godz. 13.30, bus spod szkoły 13.15: Jasiński Adrian, Słaby Sebastian, Czachura Jakub, Ligarski Piotr, Mordarski Adrian, Niemas Jakub, Ziemnik Marcin, Bryja Paweł, Dzięciołowski Damian, Fryzowicz Arkadiusz, Olchawa Szymon, Klóska Jakub, Janik Patryk, Jasiński Wojciech, Gargas Michał, Kozłowski Krystian, Wiewióra Tymoteusz

Mamy ze sobą dokument tożsamości oraz kartę zdrowia!

…………………………………………………………………………………………………………………………………………..

!!! INFORMACJA!!!

Kadra na mecz MLJS z Puszczą Niepołomice (27.10 – sobota godz.11.00) – zbiórka i wyjazd z Sandecji godz. 8.00

Michał Ciwiński, Grzegorz Król, Jakub Leśniak, Wiktor Szewczak, Krzysztof Wokacz, Karol Michalik, Wiktor Żołądż, Piotr Bryja, Sebastian Wąchała, Kamil Palacz, Kacper Tokarczyk, Kamil Ogorzały, Jakub Niemas, Marcin Ziemnik, Arkadiusz Fryzowicz, Jakub Klóska, Patryk Janik, Paweł Bryja

Mamy ze sobą karty zdrowia oraz dokument tożsamości!

Sobota (27.10 godz.12.00) – mecz sparingowy na głównym boisku Sandecji – zbiórka godz.11.00

Kadra: Sebastian Słaby, Piotr Ligarski, Jakub Czachura, Szymon Olchawa, Damian Dzięciołowski, Michał Gargas, Wojciech Jasiński, Adrian Mordarski, Norbert Sarna.

!!!!! OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!!!!

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

!!! INFORMACJA !!!

Kadra na turniej w Zawadzie (23.10 – wtorek godz. 10.00) – wyjazd busem spod szkoły około 9.30: Miczołek Karol, Leśniak Jakub, Król Grzegorz, Bryja Piotr, Żołądź Wiktor, Fryzowicz Arkadiusz, Niemas Jakub, Ziemnik Marcin, Klóska Jakub, Dzięciołowski Damian

Sędziowanie: Janik Patryk, Olchawa Szymon

Rezerwy: Szewczak Wiktor, Wąchała Sebastian, Palacz Kamil (PP rezerw  z Łososiem) – wyjazd z Sandecji godz. 13.15

Pozostali: trening w Piątkowej (wyjazd spod szkoły busem godz. 7.55)

…………………………………………………………………………………………………………………………………………..

!!! INFORMACJA !!!

Kadra na mecz MLJS z Dalinem (19.10 – piątek godz. 15.30) – zbiórka w Piątkowej godz. 14.15: Ciwiński Michał, Palacz Kamil, Szewczak Wiktor, Michalik Karol, Klóska Jakub, Król Grzegorz, Dzięciołowski Damian, Leśniak Jakub, Ziemnik Marcin, Bryja Piotr, Wokacz Krzysztof, Bryja Paweł, Wąchała Sebastian, Fryzowicz Arkadiusz, Niemas Jakub, Żołądź Wiktor, Chlipała Jan, Tokarczyk Kacper

Mamy ze sobą karty zdrowia oraz dokument tożsamości!!!

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

!!! INFORMCJA !!!

Kadra na mecz II ligi z Zyndramem (17.10 – środa godz. 15.30) – zbiórka w Piątkowej godz. 14.45: Hajduk Kacper, Jasiński Adrian, Słaby Sebastian, Czachura Jakub, Ligarski Piotr, Mordarski Adrian, Niemas Jakub, Ziemnik Marcin, Bryja Paweł, Dzięciołowski Damian, Fryzowicz Arkadiusz, Olchawa Szymon, Klóska Jakub, Jasiński Wojciech, Gargas Michał, Rzepka Patryk, Kozłowski Krystian, Gucwa Paweł, Gucwa Sławomir

Mamy ze sobą dokument tożsamości oraz kartę zdrowia!

…………………………………………………………………………………………………………………………………………..

!!! INFORMACJA !!!

Kadra na mecz MLJS z Dunajcem (13.10 – sobota godz. 10.00) – zbiórka na Dunajcu 8.45: Ciwiński Michał, Palacz Kamil, Szewczak Wiktor, Michalik Karol, Klóska Jakub, Król Grzegorz, Olchawa Szymon, Janik Patryk, Leśniak Jakub, Ziemnik Marcin, Bryja Piotr, Wokacz Krzysztof, Bryja Paweł, Wąchała Sebastian, Fryzowicz Arkadiusz, Sarna Norbert, Niemas Jakub, Żołądź Wiktor

Mamy ze sobą karty zdrowia oraz dokument tożsamości!!!

…………………………………………………………………………………………………………………………………………..

!!! INFORMCJA !!!

Kadra na mecz II ligi z Barciczanką (10.10 – sobota godz. 16.00) – zbiórka w Piątkowej godz. 15.00: Hajduk Kacper, Jasiński Adrian, Słaby Sebastian, Czachura Jakub, Ligarski Piotr, Mordarski Adrian, Niemas Jakub, Ziemnik Marcin, Bryja Paweł, Dzięciołowski Damian, Fryzowicz Arkadiusz, Olchawa Szymon, Jasiński Wojciech, Gargas Michał, Gucwa Paweł, Gucwa Sławomir, Rzepka Patryk, Kozłowski Krystian

Mamy ze sobą dokument tożsamości oraz kartę zdrowia!

…………………………………………………………………………………………………………………………………………..

!!! INFORMACJA !!!

Kadra na mecz MLJS z Bochnią (06.10 – sobota godz. 10.00) – zbiórka w Piątkowej 8.45: Ciwiński Michał, Palacz Kamil, Szewczak Wiktor, Michalik Karol, Klóska Jakub, Król Grzegorz, Olchawa Szymon, Janik Patryk, Leśniak Jakub, Ziemnik Marcin, Bryja Piotr, Wokacz Krzysztof, Bryja Paweł, Wąchała Sebastian, Dzięciołowski Damian, Fryzowicz Arkadiusz, Sarna Norbert, Niemas Jakub

Kadra na mecz II ligi z Ogniwem (06.10 – sobota godz. 14.30) – wyjazd z Sandecji godz. 12.45: Jasiński Adrian, Słaby Sebastian, Czachura Jakub, Ligarski Piotr, Mordarski Adrian, Jasiński Wojciech + zawodnicy grający mniej niż 45 min w meczu z Bochnią + zawodnicy rocznika 2002 (Gucwa Paweł, Gucwa Sławomir, Wiewióra Tymoteusz, Kozłowski Krystian, Rzepka Patryk)

Mamy ze sobą karty zdrowia oraz dokument tożsamości!!!
…………………………………………………………………………………………………………………………………………

!!! INFORMACJA !!!

Kadra na mecz II ligi okręgowej z Witowicami (03.10 – środa godz. 16.00) – zbiórka w Piątkowej godz. 15.00: Jasiński Adrian, Klóska Jakub, Olchawa Szymon, Ziemnik Marcin, Gargas Michał, Bryja Paweł, Dzięciołowski Damian, Mordarski Adrian, Fryzowicz Arkadiusz, Ligarski Piotr, Czachura Jakub, Jasiński Wojciech, Sarna Norbert, Słaby Sebastian, Wiewióra Tymoteusz, Gucwa Paweł, Gucwa Sławomir, Kozłowski Krystian

Na zbiórkę przychodzimy dresach Saller, biało niebieski komplet Saller w torbie, zabieramy dokument tożsamości oraz kartę zdrowia!!!

Pozostali gra wewnętrzna 2001 vs 2002 o godz. 8.00 w Piątkowej!!

…………………………………………………………………………………………………………………………………………..

!!! INFORMACJA !!!

Kadra na mecz MLJS z Profi (29.09 – sobota godz. 15.00) – wyjazd z Sandecji godz. 12.00: Ciwiński Michał, Palacz Kamil, Szewczak Wiktor, Michalik Karol, Klóska Jakub, Król Grzegorz, Olchawa Szymon, Janik Patryk, Leśniak Jakub, Ziemnik Marcin, Bryja Piotr, Wokacz Krzysztof, Gargas Michał, Bryja Paweł, Wąchała Sebastian, Dzięciołowski Damian, Mordarski Adrian, Fryzowicz Arkadiusz

Na zbiórkę przychodzimy dresach Saller, biało niebieski komplet Saller w torbie, zabieramy dokument tożsamości oraz kartę zdrowia!!!

…………………………………………………………………………………………………………………………………………..

!!! INFORMACJA !!!

Kadra na mecz MLJS z Termalicą (22.09 – sobota godz. 10.00) – zbiórka w Piątkowej godz. 8.45: Ciwiński Michał, Palacz Kamil, Szewczak Wiktor, Michalik Karol, Klóska Jakub, Król Grzegorz, Olchawa Szymon, Janik Patryk, Leśniak Jakub, Ziemnik Marcin, Bryja Piotr, Żołądź Wiktor, Niemas Jakub, Wokacz Krzysztof, Szeliga Daniel, Gargas Michał, Bryja Paweł, Wąchała Sebastian

Na zbiórkę przychodzimy dresach Saller, biało niebieski komplet Saller w torbie, zabieramy dokument tożsamości oraz kartę zdrowia!!!

…………………………………………………………………………………………………………………………………………..

!!! INFORMACJA !!!

Kadra na mecz MLJS z Zatorzanką (15.09 – sobota godz. 10.00) – zbiórka w Piątkowej godz. 8.45: Ciwiński Michał, Sarna Norbert, Szewczak Wiktor, Michalik Karol, Klóska Jakub, Król Grzegorz, Olchawa Szymon, Janik Patryk, Leśniak Jakub, Ziemnik Marcin, Bryja Piotr, Żołądź Wiktor, Niemas Jakub, Wokacz Krzysztof, Szeliga Daniel, Fryzowicz Arkadiusz, Gargas Michał, Bryja Paweł

Poza kadrą: Wąchała Sebastian (rezerwy), reszta wolne…

Na zbiórkę przychodzimy dresach Saller, biało niebieski komplet Saller w torbie, zabieramy dokument tożsamości oraz kartę zdrowia!!!

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

!!! INFORMACJA !!!

Kadra na mecz II ligi okręgowej z Królovią (08.09 – sobota godz. 10.00) – wyjazd z Sandecji godz. 8.15: Jasiński Adrian, Klóska Jakub, Olchawa Szymon, Jasiński Wojciech, Bryja Paweł, Dzięciołowski Damian, Czachura Jakub, Gargas Michał, Niemas Jakub, Fryzowicz Arkadiusz, Janik Patryk, Ziemnik Marcin, Słaby Sebastian, Mordarski Adrian, Rzepka Patryk

Kadra na mecz MLJS z Limanovią (09.09 – niedziela godz. 11.00) – wyjazdz z Sandecji godz. 9.00: Ciwiński Michał, Sarna Norbert, Szewczak Wiktor, Michalik Karol, Klóska Jakub, Król Grzegorz, Olchawa Szymon, Janik Patryk, Leśniak Jakub, Ziemnik Marcin, Bryja Piotr, Żołądź Wiktor, Niemas Jakub, Wąchała Sebastian, Wokacz Krzysztof, Szeliga Daniel, Fryzowicz Arkadiusz, Ogorzały Kamil

Na zbiórki przychodzimy dresach Saller, biało niebieski komplet Saller w torbie, zabieramy dokument tożsamości oraz kartę zdrowia!!!

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

!!! INFORMACJA !!!

Wynik: Sandecja 2 – 3 Hutnik

Kadra na mecz MLJS z Hutnikiem (01.09 – sobota godz. 10.00) – zbiórka w Piątkowej godz. 8.45: Miczołek Karol , Palacz Kamil, Sarna Norbert, Szewczak Wiktor, Michalik Karol, Klóska Jakub, Król Grzegorz, Olchawa Szymon, Janik Patryk, Leśniak Jakub, Ziemnik Marcin, Bryja Piotr, Żołądź Wiktor, Dzięciołowski Damian, Niemas Jakub, Wąchała Sebastian, Wokacz Krzysztof, Szeliga Daniel

Na zbiórkę przychodzimy dresach Saller, biało niebieski komplet Saller w torbie, zabieramy dokument tożsamości oraz kartę zdrowia!!!

……………………………………………………………………………………………………………………………………….

!!! INFORMACJA !!!

Wynik: Garbarnia 1 – 1 Sandecja!

Kadra na mecz MLJS z Garbarnią (29.08 – środa godz. 11.00) – wyjazd z Sandecji godz. 7.30 Miczołek Karol, Palacz Kamil, Sarna Norbert, Szewczak Wiktor, Michalik Karol, Klóska Jakub, Król Grzegorz, Olchawa Szymon, Janik Patryk, Leśniak Jakub, Ziemnik Marcin, Bryja Piotr, Żołądź Wiktor, Dzięciołowski Damian, Niemas Jakub, Wąchała Sebastian, Fryzowicz Arkadiusz, Ogorzały Kamil, Szeliga Daniel

  Na mecz zabieramy kadrę 19 zawodników, gdyż nie wiemy czy do gry będzie Wiktor Szewczak. Przed meczem zdecydujemy kto nie będzie w protokole meczowym. Na zbiórkę przychodzimy dresach Saller, biało niebieski komplet Saller w torbie, zabieramy dokument tożsamości oraz kartę zdrowia!!!

……………………………………………………………………………………………………………………………………….

!!! INFORMACJA !!!

Wynik: Sandecja 5 – 0 Podhale!!

Kadra na mecz MLJS z Podhalem Nowy Targ (25.08 – sobota godz. 10.00) – zbiórka w Piątkowej godz. 8.45: Miczołek Karol, Palacz Kamil, Sarna Norbert, Szewczak Wiktor, Michalik Karol, Klóska Jakub, Król Grzegorz, Olchawa Szymon, Janik Patryk, Leśniak Jakub, Ziemnik Marcin, Bryja Piotr, Żołądź Wiktor, Dzięciołowski Damian, Niemas Jakub, Wąchała Sebastian, Fryzowicz Arkadiusz, Ligarski Piotr

 

  Na zbiórkę przychodzimy dresach Saller, zabieramy dokument tożsamości oraz kartę zdrowia!!!

……………………………………………………………………………………………………………………………………….

!!! INFORMACJA !!!

Wynik: Sandecja 8 – 0 Okocimski!!!

Kadra na mecz MLJS z Okocimskim Brzesko (22.08 – środa godz. 10.00) – zbiórka w Piątkowej godz. 8.45: Miczołek Karol, Palacz Kamil, Sarna Norbert, Szewczak Wiktor, Michalik Karol, Klóska Jakub, Król Grzegorz, Olchawa Szymon, Janik Patryk, Leśniak Jakub, Ziemnik Marcin, Bryja Piotr, Żołądź Wiktor, Dzięciołowski Damian, Mordarski Adrian, Niemas Jakub, Chlipała Jan, Wąchała Sebastian

  Na zbiórkę przychodzimy w strojach biało niebieskich Saller, zabieramy dokument tożsamości oraz kartę zdrowia!!!

……………………………………………………………………………………………………………………………………….

!!! INFORMACJA !!!

Wynik: Górnik 1 – 2 Sandecja!!!

Kadra na mecz MLJS z Górnikem Wieliczka (19.08 – niedziela godz. 10.00) – wyjazd z Sandecji godz. 7.00: Ciwiński Michał, Palacz Kamil, Sarna Norbert, Wokacz Krzysztof, Szeliga Daniel, Michalik Karol, Klóska Jakub, Król Grzegorz, Olchawa Szymon, Janik Patryk, Leśniak Jakub, Ziemnik Marcin, Bryja Piotr, Bryja Paweł, Dzięciołowski Damian, Mordarski Adrian, Niemas Jakub, Ligarski Piotr

Jedziemy w strojach biało niebieskich Saller, zabieramy dokument tożsamości!!!
……………………………………………………………………………………………………………………………………..

!!! INFORMACJA !!!

Kadra na obóz w Charsznicy (12.08 – 17.08) – wyjazd z Sandecji godz. 9.30: Słaby Sebastian, Klóska Jakub, Król Grzegorz, Olchawa Szymon, Janik Patryk, Leśniak Jakub, Szewczak Wiktor, Ziemnik Marcin, Bryja Piotr, Bryja Paweł, Dzięciołowski Damian, Mordarski Adrian, Ligarski Piotr, Niemas Jakub, Żołądź Wiktor, Wąchała Sebastian, Czachura Jakub

Zabieramy wszystkie komplety treningowe, ortaliony, dresy, rzeczy osobiste, klapki, kąpielówki, ręczniki, obuwie piłkarskie i do biegania płaskie, ochraniacze. Wszystko pakujemy do torby Saller.

Jedziemy w czarnym komplecie Saller, czarne skarpety!!!
………………………………………………………………………………………………………………………………………

!!! INFORMACJA !!!

Kadra na sparing z JS Dunajec (środa – 01.08 godz. 10.30) – zbiórka na Dunajcu godz. 9.15: Ciwiński, Klóska, Bramli, Olchawa, Dzięciołowski, Michalik, Ligarski, Niemas, Fryzowicz, Ziemnik, Mordarski, Słaby, Jasiński

Kadra na sparing z Popradem Muszyna (środa – 01.08 godz. 17.30) – zbiórka w Piątkowej godz. 16.15: Ciwiński, Król, Sarna, Leśniak, Szewczak, Szeliga, Janik, Wąchała, Żołądź, Palacz, Ogorzały, Bryja Piotr, Bryja Paweł, Gargas

Jeżeli kogoś nie może być na sparingach prosimy o jak najszybszą informację telefoniczną!!!
……………………………………………………………………………………………………………………………………….

!!! INFORMACJA !!!

Kadra rocznika 2001 na mecz barażowy z Podhalem (20.06 – środa godz. 11.00) – wyjazd z Sandecji godz. 8.00: Tokarz Szymon, Miczołek Karol, Dzięciołowski Damian, Janik Patryk, Leśniak Jakub, Żołądź Wiktor, Klóska Jakub, Wąchała Sebastian, Bryja Piotr, Bryja Paweł, Ziemnik Marcin, Mordarski Adrian, Fryzowicz Arkadiusz, Niemas Jakub, Olchawa Szymon, Wąsowicz Jakub, Czachura Jakub, Ligarski Piotr, Szewczak Wiktor

Jedziemy w czarnych dresach wyjazdowych, czarna koszulka Saller + ew. czarne spodenki, mamy ze sobą kartę zdrowia + dokument tożsamości)!

Kadra rocznika 2002 na mecz barażowy z Ujanowicami (23.06 – sobota godz. 9.30) – zbiórka na Sandecji godz. 8.15: Hajduk Kacper, Jasiński Adrian, Ziemnik Łukasz, Wańczyk Maciej, Sławecki Mateusz, Skoczeń Jakub, Sandera Oliwier, Orlof Patryk, Olchawa Michał, Obiedziński Kamil, Lorek Dawid, Kiełbasa Dawid, Krężel Jakub, Jurek Marcin, Chlipała Jan, Buchman Patryk, Baziak Szymon, Baran Michał

Mamy ze sobą dokument tożsamości + kartę zdrowia, przychodzimy na zbiórkę ubrani dowolnie!

Pozostali zawodnicy rocznika 2002 + wszyscy zawodnicy rocznika 2001 są zaproszeni na zakończenie sezonu zaraz po meczu!!!

……………………………………………………………………………………………………………………………………….

!!! INFORMACJA !!!

Kadra na mecz barażowy z Ujanowicami (13.06 – środa godz. 17.00) – wyjazd z Sandecji godz. 15.00: Tokarz, Miczołek, Dzięciołowski, Janik, Leśniak, Żołądź, Klóska, Wąchała, Bryja Piotr,  Chlipała, Sławecki, Olchawa Michał, Kiełbasa, Ziemnik Łukasz, Ziemnik Marcin, Mordarski, Orlof, Jurek

Dokument tożsamości, karta zdrowia, woda!!! Jedziemy w dresach wyjazdowych, czarna koszulka Saller + ew. spodenki czarne zamiast dołu dresu!!!

………………………………………………………………………………………………………………………………………

!!! INFORMACJA !!!

Sandecja 1 – 0 Podhale! Gol: Marcin Jurek

Kadra na mecz barażowy z Podhalem Nowy Targ (10.06 – niedziela godz. 11.00) – zbiórka na Zawadzie godz. 9.45: Miczołek, Hajduk, Chlipała, Wąchała, Zołądź, Orlof, Jurek, Skoczeń, Baran, Sandera, Kiełbasa, Buchman, Krężel, Sławecki, Wańczyk, Obiedziński, Lorek, Romańczyk

Dokument tożsamości, karta zdrowia, woda!!!

Kadra na mecz MLJM z Ostrowskiem (10.06 – niedziela) – wyjazd godz. 10.30: Tokarz, Bryja Piotr, Bryja Paweł, Wąsowicz, Janik, Olchawa Sz, Leśniak, Ziemnik Ł, Ziemnik M, Mordarski, Fryzowicz, Dzięciołowski, Ligarski, Niemas

Dokument tożsamości, karta zdrowia, woda!!!

WYJAZD NA MECZ Z PROGRESEM KRAKÓW ŚRODA 06.06.2018r GODZINA 14 30 ,STADION SANDECJA,ZABIERAMY DOKUMENTY I BIAŁE KOSZULKI NA ROZGRZEWKĘ.

SKŁAD TAKI SAM JAK NA MECZ Z WISŁĄ KRAKÓW

LISTA OSÓB NA MECZ Z WISŁĄ KRAKÓW godzina 15 00

1. Miczołek Karol

2. Leśniak Jakub

3. Chlipała Jan

4. Jurek Marcin

5. Szewczak Wiktor

6. Żołądź Wiktor

7. Ziemnik Łukasz

8. Bryja Piotr

9. Janik Patryk

10. Ziemnik Marcin

11. Wąchała Sebastian

12. Wąsowicz Jakub

13. Mordarski Adrian

14. Olchawa Szymon

15. Orlof Patryk

16. Niemas Jakub

17. Fryzowicz Arkadiusz

18. Klóska Jakub

ZBIÓRKA NA MECZ GODZINA 13 45 – SANDECJA , ZABIERAMY DOKUMENTY I BIAŁE KOSZULKI NA ROZGRZEWKĘ
OCENY PO MECZU GARBARNIA KRAKÓW – SANDECJA NOWY SĄCZ 1-3

Tokarz Szymon – 5 Bardzo dobry występ, przy stanie 2-1 znakomicie wybronił uderzenie piłki głową pod poprzeczkę

Chlipała Jan – 5 Byłaby 6 , ale cała linia obrony zawiniła przy bramce

Leśniak Jakub – 5 jak wyżej ,ale minusik przy bramce dla przeciwnika

Szewczak Wiktor – 5 Wraca do swojej dyspozycji i to cieszy przed zbliżającymi się trudnymi meczami

Klóska Jakub – 4 Za dużo nerwowości w poczynaniach, ale ogólnie dobrze

Żołądź Wiktor – 6 Najlepszy na boisku, harował i nie bał się brać odpowiedzialności na siebie. Bramka z wolnego CUDO!!!!!!!

Bryja Piotr – 5 Solidnie, ale brakowało tej kropki nad I

Ziemnik Łukasz – 5 Bardzo dobrze ,Łukasz znajduje się ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji

Janik Patryk – 5 Bramka i bardzo dobry występ TAK TRZYMAĆ!!!!!!!

Mordarski Adrian – 4 Duży potencjał, ale jako napastnik musi popracować nad skutecznością……..

Ziemnik Marcin – 4 Ostatnie dwa mecze dużo słabsze, ale liczymy na Ciebie Marcinku

Wąchała Sebastian – 3 Znów powtarza się sytuacja z poprzedniej rundy SKUTECZNOŚĆ !!!!!!!!

Wąsowicz Jakub – 2 PRZEMILCZMY !!!!!!!!!!!

Pozostali grali zbyt krótko – bez not

LISTA ZAWODNIKÓW NA MECZ Z AP 21 KRAKÓW -MECZ GODZINA 13 00

SOBOTA 19.05.2018r

1.Tokarz Szymon

2. Leśniak Jakub

3. Jurek Marcin

4. Szewczak Wiktor

5. Chlipała Jan

6. Żołądź Wiktor

7. Bryja Piotr

8. Ziemnik Łukasz

9. Janik Patryk

10. Wąchała Sebastian

11. Ziemnik Marcin

12. Mordarski Adrian

13. Olchawa Szymon

14. Wąsowicz Jakub

15. Klóska Jakub

16. Niemas Jakub

17. Orlof Patryk

ZBIÓRKA GODZINA 12 00 – STADION ZAWADY, ZABIERAMY DOKUMENTY ORAZ ORTALIONY NA ROZGRZEWKĘ

OCENY PO MECZU Z TARNOVIĄ TARNÓW – Wiktor Żołądź oraz Bryja Piotr nota 5 , pozostali nota 2 BEZ KOMENTARZA !!!!!!!!!!!!!!!!

LISTA ZAWODNIKÓW NA MECZ Z GARBARNIĄ KRAKÓW – SOBOTA GODZINA 9 00 ( 12.05.2018r )

1.Tokarz Szymon

2. Szewczak Wiktor

3. Klóska Jakub

4. Chlipała Jan

5. Leśniak Jakub

6. Żołądź Wiktor

7. Bryja Piotr

8. Ziemnik Łukasz

9. Ziemnik Marcin

10. Wąchala Sebastian

11. Janik Patryk

12. Wąsowicz Jakub

13. Fryzowicz Arkadiusz

14. Niemas Jakub

15. Orlof Patryk

16. Mordarski Adrian

17. Bryja Paweł

18. Olchawa Szymon

ZBIÓRKA 6 30 STADION SANDECJI , ZABIERAMY BIAŁE KOSZULKI NA ROZGRZEWKĘ ORAZ DOKUMENTY

OCENY ZAWODNIKÓW PO MECZU Z TERMALICĄ BRUK BET NIECIECZA

Miczołek Karol – 5 Bardzo dobry występ,pewny w swoich interwencjach, wybronił 100 % sytuację na początku meczu

Szewczak Wiktor- 6 Pewny a przede wszystkim skuteczny, bramka i co więcej trzeba od obrońcy

Chlipała Jan – 6 Na zero z tyłu i nie do przejścia

Leśniak Jakub – 6 Jak wyżej i tak trzymać

Jurek Marcin – 3 Coś ostatnio słabsze występy i błąd przy przyjęciu piłki, który mógł nas kosztować utratę bramki

Bryja Piotr – 6 DZIELIŁ I RZĄDZIŁ W ŚRODKU BOISKA !!!!!!!

Żołądź Wiktor – 6 Z Piterem stworzyli świetny duet, oby tak dalej…….

Ziemnik Łukasz – 6 Takiego Łukasza chcemy, szybka gra piłką, przerywanie akcji przeciwnika – EXTRA !!!!!!

Ziemnik Marcin – 3 Przyzwyczaił nas do lepszych występów, oby to był tylko jeden słabszy występ

Janik Patryk – 6 Bardzo dobry występ i bramka, ale PRACUJEMY NAD SKUTECZNOŚCIĄ , bo jeżeli to Gani poprawi to będzie już super

Wąsowicz Jakub – 5 Strzelił piękną bramkę,ale notę obniża mu brak skuteczności ( mógł wpisać sie jeszcze 3 razy na listę strzelców )

Wąchała Sebastian – 5 Takiego Sebka potrzebujemy, wszedł i zrobił różnicę na skrzydle i przy większym szczęściu mógł strzelić bramkę

Niemas Jakub – 5 Gdyby poważnie podchodził do swoich obowiązków to koledzy mogliby nosić mu sprzęt . A bramka w jego wykonaniu to GOLAZO !!!!!!!!!!

KLÓSKA Jakub – 5  Wszedł po przerwie za Marcina i bardzo dobry występ

Pozostali bez not – grali zbyt krótko

OCENY ZAWODNIKÓW PO MECZU Z DUNAJCEM OSTROWSKO – WSZYSCY DOSTAJĄ NOTĘ – 5,

LISTA ZAWODNIKÓW NA MECZ Z TARNOVIĄ GODZINA 10 00 ( SOBOTA  05.05.2018 r )

1. Tokarz Szymon

2. Chlipała Jan

3. Leśniak Jakub

4. Klóska Jakub

5. Szewczak Wiktor

6.Ziemnik Łukasz

7. Bryja Piotr

8. Żołądź Wiktor

9. Janik Patryk

10. Wąchała Sebastian

11. Ziemnik Marcin

12. Wąsowicz Jakub

13. Niemas Jakub

14. Fryzowicz Arkadiusz

15. Mordarski Adrian

16. Orlof Patryk

17. Bryja Paweł

ZBIÓRKA ZAWADA GODZINA 9 00 , ZABIERAMY BIAŁE KOSZULKI NA ROZGRZEWKĘ ORAZ DOKUMENTY

LISTA ZAWODNIKÓW NA MECZ WYJAZDOWY Z TERMALICĄ BRUK – BET NIECIECZA  GODZINA 11 00 ( WTOREK 01.MAJA 2018 r )

1. Miczołek Karol

2. Szewczak Wiktor

3. Chlipała  Jan

4. Jurek Marcin

5. Leśniak Jakub

6. Bryja Piotr

7. Żołądź Wiktor

8. Ziemnik Marcin

9. Ziemnik Łukasz

10. Orlof Patryk

11. Janik Patryk

12. Wąchała Sebastian

13. Wąsowicz Jakub

14. Klóska Jakub

15. Mordarski Adrian

16.Fryzowicz Arkadiusz

17. Niemas Jakub

18. Dzięciołowski Damian

ZBIÓRKA – SANDECJA  8 30 , PAMIĘTAMY O DOKUMENTACH I BIAŁYCH KOSZULKACH NA ROZGRZEWKĘ

OCENY ZAWODNIKÓW PO MECZU Z TERMALICĄ BRUK BET NIECIECZĄ 2 – 1

NAJSŁABSZY MECZ BEZ WYJĄTKU WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW NOTY DLA WSZYSTKICH – 2

OCENY ZAWODNIKÓW PO MECZU Z WISŁĄ KRAKÓW

MIMO PRZEGRANEJ 1 – 0 BYŁ TO JEDEN Z LEPSZYCH SPOTKAŃ W NASZYM WYKONANIU. WSZYSCY , KTÓRZY GRALI W TYM SPOTKANIU OTRZYMUJĄ NOTĘ – 5
LISTA ZAWODNIKÓW NA MECZ Z DUNAJCEM OSTROWSKO GODZINA 10 00

1. Miczołek Karol

2. Chlipała Jan

3. Leśniak Jakub

4. Klóska Jakub

5. Dzięciołowski Damian

6. Ziemnik Łukasz

7. Orlof Patryk

8. Żołądź Wiktor

9. Janik Patryk

10. Wąchała  Sebastian

11. Ziemnik Marcin

12. Mordarski Adrian

13. Niemas Jakub

14. Bryja Piotr

15. Bryja Paweł

16. Fryzowicz Arkadiusz

17. Olchawa Szymon

18. Wąsowicz Jakub

ZBIÓRKA GODZINA  9 00 – ZAWADA , ZABIERAMY DOKUMENTY !!!!!!!

LISTA OSÓB NA MECZ Z TERMALIKĄ – SKŁAD TAKI SAM JAK NA WISŁĘ KRAKÓW

MECZ GODZINA  17 00 , ZBIÓRKA 16 00 NA ZAWADZIE – ŚRODA 25.04.2018r ZABIERAMY DOKUMENTY ORAZ BIAŁE KOSZULKI NA ROZGRZEWKĘ

OCENY PO MECZU Z PROGRESEM KRAKÓW

Tokarz Szymon – 6 Miał dwie kluczowe interwencje, które decydowały o wyniku spotkania, bardzo dobry występ

Leśniak Jakub – 6 Jeżeli z tyłu na zero to znaczy, że wykonał swoje zadanie bardzo dobrze

Chlipała Jan – 6 Pewny w swoich interwencjach, bardzo dobrze współpracował z Leśnym oby tak dalej

Jurek Marcin – 6 w końcu zagrał na swoim wysokim poziomie

Szewczak Wiktor – 6 Od początku rundy gra bardzo pewnie i pomaga w akcjach ofensywnych

Bryja Piotr – 6 Mądrze kierował zespołem i kreował sytuacje na kolegów

Orlof Patryk – Razem z Bryjką zdominowali środek boiska co było kluczowe do wygrania meczu

Ziemnik Łukasz – 6 Bardzo dobry występ , a zmieniony został dlatego, że musieliśmy ten mecz wygrać, ale Łukasz jest od innych zadań

Janik Patryk – 4 Słabszy występ, a tylko Patryk wie jak nie strzelił 200 % sytuacji …………

Ziemnik Marcin – 4 nota byłaby wyższa, ale również miał 100 % sytuację

Wąchała Sebastian – 6* Nota z gwiazdką , bo był najlepszym zawodnikiem na placu , co więcej oczekiwać

Żołądź Wiktor – 4 Widać jeszcze , że po kontuzji jeszcze pozostał ślad, ale z meczu na mecz powinno być lepiej

Wąsowicz Jakub – 6 Po wejściu na boisko odmienił nasza grę, karny na nim , którego sam wykorzystał i piękna bramka z połowy boiska GOOOLAZO !!!!!!!!

Mordarski Adrian – 4 grał 15 minut , ale wypełnił swoje zadanie

Pozostali bez not , nie grali Niemas Jakub, Klóska Jakub,Miczołek Karol, Fryzowicz Arkadiusz

LISTA ZAWODNIKÓW NA MECZ Z WISŁĄ KRAKÓW – NIEDZIELA 22 KWIETNIA GODZINA 10

00

1. Tokarz Szymon

2. Miczołek Karol

3. Szewczak Wiktor

4. Leśniak Jakub

5. Chlipała Jan

6. Jurek Marcin

7. Żołądź Wiktor

8. Ziemnik Łukasz

9. Orlof Patryk

10. Bryja Piotr

11. Janik Patryk

12. Wąchała Sebastian

13. Ziemnik Marcin

14. Wąsowicz Jakub

15. Fryzowicz Arkadiusz

16. Mordarski Adrian

17. Klóska Jakub

18. Niemas Jakub

ZBIÓRKA 7 20 STADION SANDECJI, PAMIĘTAĆ O DOKUMENTACH ORAZ BIAŁE KOSZULKI NA ROZGRZEWKĘ

LISTA ZAWODNIKÓW NA MECZ Z PROGRESEM KRAKÓW – SOBOTA 14.04.2018 r

1. Tokarz Szymon

2. Miczołek Karol

3. Leśniak Jakub

4. Szewczak Wiktor

5. Jurek Marcin

6. Chlipała Jan

7. Ziemnik Łukasz

8. Orlof Patryk

9. Bryja Piotr

10. Janik Patryk

11. Wąchała Sebastian

12. Ziemnik Marcin

13. Wąsowicz Jakub

14. Fryzowicz Arkadiusz

15. Żołądź Wiktor

16. Mordarski Adrian

17. Niemas Jakub

18. Klóska Jakub

ZBIÓRKA -ZAWADA GODZINA 9 00 , ZABIERAMY ORTALIONY ORAZ DOKUMENTY
OCENY PO MECZU Z AP 21 3-1

Szymon Tokarz – 5  Pewny , dobrze kierował partnerami z zespołu, przy bramce bez szans , oby tak dalej

Leśniak Jakub – 6 Bardzo dobry występ i przede wszystkim piękna bramka choć zdarza mu się w meczu czasami wyłączenie z gry

Chlipała Jan – 6 Również świetny występ i pokazuje charakter dający przykład innym. Przy bramce Kuba wsadził go na konia

Szewczak Wiktor – 6 Kolejny bardzo dobry występ w jego wykonaniu ,widać , że popularny SZEWA wrócił do swojej dawnej dyspozycji

Jurek Marcin – 5 Na początku spotkania miał trochę problemów ze swoim przeciwnikiem , ale później już było bardzo dobrze

Bryja Piotr – 6 Zmiana pozycji bardzo dobrze zrobiła Piotrkowi, pewny a przede wszystkim kreatywny co na tej pozycji jest skarbem

Orlof Patryk – 6 Jak Piotrek dzielił i rządził, wiedział kiedy przyspieszyć a kiedy zwolnić. Więcej pewności i będzie SUPER !!!!!!!!

Ziemnik Łukasz – 6  Zostawia całe zdrowie na boisku, solidność i wypełnianie w 100 % założeń taktycznych

Janik Patryk – 6  Umiejętność znalezienia się na boisku to podstawa, zamknięcie akcji i bramka i czego więcej trzeba

Wąchała Sebastian – 5  Świetna asysta przy pierwszej bramce ,ale minusik przy 200 % sytuacji , gdzie z dwóch metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką

Ziemnik Marcin – 6 nie chcę już więcej chwalić Marcina,ale na dzień dzisiejszy NAJLEPSZY NASZ ZAWODNIK W ZESPOLE !!!!!!!

Klóska Jakub – 4 Niby dobrze ,ale musi popracować nad chłodną głową , WIADOMO O CO CHODZI

Mordarski Adrian – 4 Poprawny występ i tyle

Niemas Jakub – 2 Fatalny błąd przy stracie bramki , PRACA PRACA I PRACA

Olchawa Szymon – 4 Wszedł na boisko i zrobił swoje

Wąsowicz Jakub – 6  Bardzo rzadko chwalę Kubę , ale po wejściu w drugiej połowie nasza gra ofensywna nabrała rumieńców, świetna akcja i minięcie trzech zawodników oraz podcinka to POEZJA

Fryzowicz Jakub – 4 Wypełnił swoje zadanie jako zmiennik, poprawny występ

Miczołek Karol – bez noty nie grał

LISTA ZAWODNIKÓW NA MECZ Z AP 21 – NIEDZIELA GODZINA 11 00 ( 08.04.2018 r )

1. Tokarz Szymon

2. Miczołek Karol

3. Leśniak Jakub

4. Chlipała Jan

5.Szewczak Wiktor

6. Jurek Marcin

7. Bryja Piotr

8. Orlof Patryk

9. Ziemnik Łukasz

10. Janik Patryk

11. Wąchała Sebastian

12.Ziemnik Marcin

13. Mordarski Adrian

14. Klóska Jakub

15. Fryzowicz Arkadiusz

16. Olchawa Szymon

17. Niemas Jakub

ZBIÓRKA NIEDZIELA -SANDECJA 8 15, ZABIERAMY ORTALIONY ORAZ DOKUMENTY !!!!!!

OCENY PO MECZU W MLJM SANDECJA NOWY SĄCZ – GARBARNIA KRAKÓW 4 – 0

Miczołek Karol – 5  Bardzo dobry występ mimo kłopotów z nadgarstkiem. Jeżeli z tyłu jest na zero to znaczy,że było ok

Leśniak Jakub – 5 W końcu to było to czego od Kuby oczekuje. Pewny w swoich interwencjach , wprowadzał spokój w zespole, oby tak dalej

Szewczak Wiktor – 6 Drugi mecz z rzędu i popularny SZEWA strzela znów bramkę nic tylko przyklasnąć !!!!!!!

Chlipała Jan – 5 Jak cała linia obrony spisał się bardzo dobrze, wygrał wszystkie pojedynki w górze i nie dał pograć napastnikom, Jasiu TRZYMAĆ NADAL TEN POZIOM !!!!!!!

Jurek Marcin – 5 Jak zwykle nieustępliwy , poprawa w ofensywie , bo w defensywie nie ma się do czego przyczepić

Bryja Piotr – 6 Rządził i dzielił oraz strzelił bramkę co trzeba więcej

Orlof Patryk – 5 Zdominował środek boiska i popisał się kilkoma fajnymi zagraniami. Jeżeli można byłoby się do czegoś przyczepić to zero strzałów z dystansu a potrafi to Orlofik zrobić !!!!!!!

Ziemnik Łukasz – 5 Bardzo dobry występ, dużo odbiorów i pracy na całym boisku. Minusik zbyt długo holowanie piłki

Wąchała Sebastian – 6 To jest ten Seba jakiego potrzebuje drużyna, asysta , robienie przewagi i wygrywanie pojedynków 1 na 1. Pracujemy dalej !!!!!!!!!

Ziemnik Marcin – 6 Od początku rundy najlepszy zawodnik naszej drużyny. Bramki, asysty, pomaganie w defensywie. CHWILO TRWAJ JAK NAJDŁUŻEJ!!!!!!!!!!

Janik Patryk – 5 Bardzo dobrze, ale więcej koncentracji przy ostatnim podaniu , na minus za dużo gry indywidualnej

Mordarski Adrian – 2 Adi gdyby wykorzystał te 100 to wynik byłby o wiele wyższy.WIĘCEJ ZIMNEJ KRWI CZEGO OCZEKUJEMY OD NAPASTNIKA

Klóska Jakub – 5 Solidnie w obronie i podłączanie sie do akcji ofensywnych

Fryzowicz Arkadiusz – 4 Dobrze , ale Fryzka stać na więcej

Niemas Jakub – 4 Kuba w kreacji nie ma sobie równych. Kłopot jest z motoryką nad którą musi pracować

Olchawa Szymon – 4 Dobrze, ale popełnił jeden duży błąd, więcej koncentracji !!!!!!!

OCENY PO MECZU W MLJM TARNOVIA TARNÓW – SANDECJA NOWY SĄCZ 0 – 4

Tokarz Szymon – 5 Bardzo pewny w swoich interwencjach , co miał to wybronił,dobra gra na przedpolu

Leśniak Jakub – 3 Widać było przerwę w treningach, bardzo niepewny,złe wybory i duży błąd, który mógł skończyć się stratą bramki

Chlipała Jan – 5 Bardzo dobry występ, nie dał pograć napastnikom , pewny w swoich interwencjach

Szewczak Wiktor – 6 Świetny w destrukcji i dodatkowo bramka , która zamknęła już mecz

Jurek Marcin – 4 Widać było, że murawa która była grząska nie ułatwiała mu gry. Ale wywiązał się ze swoich obowiązków dobrze

Bryja Piotr – 5 Pod nieobecność kontuzjowanego Wiktora Żołądzia przejął stery zespołu i wywiązał się bardzo dobrze na co wskazuje wynik

Orlof Patryk – 5 Razem z Piotrkiem dyrygowali zespołem i zdominowali środek pola

Ziemnik Łukasz – 5 Harował w defensywie. Na plus bramka, gdzie zachował sie jak rasowy napastnik. Malutki minus niepotrzebna żółta kartka

Ziemnik Marcin – 6 Pracował na całym boisku , a asysta kiedy przedryblował kilku rywali i dogranie piłki na bramkę MALINA !!!!!!!!!!!

Janik Patryk – 6 Pierwsza połowa słabsza, ale w drugiej popularny JANKES pokazał na co go stać i tak trzymać

Wąchała Sebastian – 4 Stać Sebka na dużo lepszą grę , ale sztuka jest słabiej zagrać i strzelić bramkę. Ale sezon dopiero się zaczyna ………….

Klóska Jakub – 4 Poprawny występ ,ale bez fajerwerków, duży minus to bezmyślny faul za który mógł otrzymać czerwo

Mordarski Adrian – 4 Wszedł na boisko i zrobił swoje, akcja na bramkę i pomoc kolegom , oby tak dalej

Olchawa Szymon – 4 Solidnie i dobrze

Fryzowicz Arkadiusz – 4 Grał krótko ,ale wywiązał się dobrze ze swoich obowiązków

Niemas Jakub – grał za krótko, aby otrzymac notę

Miczołek Karol – nie grał

LISTA ZAWODNIKÓW NA MECZ Z GARBARNIĄ KRAKÓW GODZINA 10 00

1. Miczołek Karol

2. Leśniak Jakub

3. Jurek Marcin

4. Szewczak Wiktor

5. Chlipała Jan

6. Orlof Patryk

7. Bryja Piotr

8. Ziemnik Łukasz

9. Janik Patryk

10. Wąchała Sebastian

11. Ziemnik Marcin

12. Klóska Jakub

13. Mordarski Adrian

14. Niemas Jakub

15. Fryzowicz Arkadiusz

16. Olchawa Szymon

ZBIÓRKA – ZAWADA GODZINA 9 00 ( WTOREK 03.04.2015 r )

Zabieramy ortaliony !!!!!!!!!!

Dokumenty

LISTA ZAWODNIKÓW NA MECZ W MLJM Z TARNOVIĄ GODZINA 11 00

1.Tokarz Szymon

2. Miczołek Karol

3. Leśniak Jakub

4. Jurek Marcin

5. Szewczak Wiktor

6. Chlipała Jan

7. Bryja Piotr

8. Orlof Patryk

9. Ziemnik Łukasz

10. Wąchała Sebastian

11. Ziemnik Marcin

12. Janik Patryk

13. Fryzowicz Arkadiusz

14. Klóska Jakub

15. Mordarski Adrian

16. Niemas Jakub

17. Olchawa Szymon

ZBIÓRKA 8 30 – SANDECJA  ( CZWARTEK  29.03.2018r )

Zabrać ortaliony !!!!!!!!

LISTA ZAWODNIKÓW NA SPARING W TYLMANOWEJ SOBOTA GODZINA 14 00 

17.03.2018 r

1.Tokarz Szymon

2. Leśniak Jakub

3. Jurek Marcin

4. Szewczak Wiktor

5. Chlipała Jan

6. Żołądź Wiktor

7. Bryja Piotr

8. Orlof Patryk

9. Janik Patryk

10. Ziemnik Marcin

11.Wąchała Sebastian

12. Klóska Jakub

13. Mordarski Adrian

14.Fryzowicz Arkadiusz

15. Hroneś Mateusz

16. Olchawa Szymon

17. Dzięciołowski Damian

ZBIÓRKA SOBOTA GODZIN12 45 – SANDECJA, ZABIERAMY ORTALIONY

 

 

LISTA ZAWODNIKÓW POWOŁANYCH NA SPARING Z JUNIORAMI STARSZYMI SANDECJI W BARCICACH GODZINA 9 30

1. Tokarz Szymon

2. Leśniak Jakub

3. Chlipała Jan

4. Szewczak Wiktor

5. Jurek Marcin

6.Żołądź Wiktor

7. Bryja Piotr

8. Fryzowicz Arkadiusz

9. Janik Patryk

10. Wąchała Sebastian

11. Mordarski Adrian

12.Orlof Patryk

13. Niemas Jakub

14. Dzięciołowski Damian

15. Klóska jakub

16. Olchawa Szymon

17. Ligarski Piotr

18. Hroneś Mateusz

19. Bryja Paweł

20. Czachura Jakub

ZBIÓRKA – SANDECJA 8 30 , ZABIERAMY ORTALIONY ( SOBOTA 10.03.2018 r )

LISTA ZAWODNIKÓW NA SPARING Z RESOVIĄ RZESZÓW -WTOREK ( 06.03.2018 r )

1. Tokarz Szymon

2. Chlipała Jan

3. Leśniak Jakub

4. Jurek Marcin

5.Klóska Jakub

6.Żołądź Wiktor

7.Bryja Piotr

8. Bryja Paweł

9.Olchawa Szymon

10. Janik Patryk

11.Ziemnik Marcin

12.Mordarski Adrian

13.Orlof Patryk

14. Wąchała Sebastian

15. Fryzowicz Arkadiusz

16. Niemas Jakub

17. Szewczak Wiktor

ZBIÓRKA SANDECJA 15 15 , ZABIERAMY ORTALIONY

POZOSTALI : Dzięciołowski Damian, Hroneś Mateusz, Rymarczyk Piotr, Ligarski Piotr, Król Grzegorz, Czachura Jakub oraz Worotniak Kacper trening na hali MOSIR 8 00 – 9 30

LISTA ZAWODNIKÓW NA MECZ Z PODEGRODZIEM ( NIEDZIELA 04.03.2018 R )

1. Tokarz Szymon

2. Olchawa Szymon

3. Jurek Marcin

4. Leśniak Jakub

5. Szewczak Wiktor

6. Żołądź Wiktor

7. Orlof Patryk

8. Bryja Piotr

9. Mordarski Adrian

10. Janik Patryk

11. Ziemnik Marcin

12. Wąchała Sebastian

13. Fryzowicz Arkadiusz

14. Klóska Jakub

15. Niemas Jakub

ZBIÓRKA 9 35 – SANDECJA, ZABIERAMY ORTALIONY !!!!!!!!

LISTA ZAWODNIKÓW NA SPARING Z LIMANOVIĄ 15.02.2018 ( CZWARTEK )

1. Tokarz Szymon

2. Miczołek Karol

3. Leśniak Jakub

4. Szewczak Wiktor

5. Chlipała Jan

6. Jurek Marcin

7. Ziemnik Łukasz

8. Żołądź Wiktor

9. Bryja Piotr

10. Wąchała Sebastian

11. Dzięciołowski Damian

12. Janik Patryk

13. Ziemnik Marcin

14. Orlof Patryk

15. Fryzowicz Arkadiusz

16. Bryja Paweł

17. Wąsowicz Jakub

ZBIÓRKA 8 20 – STADION SANDECJI

ZABIERAMY ORTALIONY !!!!!!!!!

LISTA ZAWODNIKÓW NA SPARING Z KARPATAMI KROSNO 14.02.2018 (ŚRODA )

1. Tokarz Szymon

2. Szewczak Wiktor

3. Leśniak Jakub

4. Klóska Jakub

5. Olchawa Szymon

6. Niemas Jakub

7. Fryzowicz Arkadiusz

8. Wąsowicz Jakub

9.Janik Patryk

10. Ziemnik Marcin

11. Dzięciołowski Damian

12. Ligarski Piotr

13. Mordarski Adrian

14. Hroneś Mateusz

15. Worotniak Kacper

16. Wąchała Sebastian

ZBIÓRKA – SANDECJA 6 20 WYJAZD !!!!!!!!!!!

ZABIERAMY ORTALIONY

 

LISTA ZAWODNIKÓW NA SPARING Z SMS ŁÓDŹ 08.02.2018 ( CZWARTEK ) ZBIÓRKA NA SANDECJI GODZINA 14.10

1.Tokarz Szymon

2. Leśniak Jakub

3. Jurek Marcin

4. Dzięciołowski Damian

5. Żołądź Wiktor

6. Orlof Patryk

7. Miczołek Karol

8. Bryja Piotr

9. Klóska Jakub

10. Janik Patryk

11. Ziemnik Łukasz

12. Ziemnik Marcin

13. Wąchała Sebastian

14. Olchawa Szymon

15. Wąsowicz Jakub

16. Fryzowicz Arkadiusz

GRAMY W ORTALIONACH !!!!!!!!!!!!

LISTA OSÓB NA MECZ Z RESOVIA2002 7.02.2018 WYJAZD 1400 DO STRÓŻ Z SANDECJI

1.Tokarz Szymon

2.Szewczak Wiktor

3.Leśniak Jakub

4.Olchawa Szymon

5.Klóska Jakub

6.Żołądź Wiktor

7.Niemas Jakub

8.Fryzowicz Arkadiusz

9.Mordarski Adrian

10.Bryja Paweł

11.Bryja Piotr

12.Ziemnik Marcin

13.Dzięciołowski Damian

14.Hroneś Mateusz

15.Ligarski Piotr

16.Czachura Jakub

17.Wąchała Sebastian

18.Janik Patryk

19.Worotniak Kacper

20.Wąsowicz Jakub

WSZYSCY ZABIERAJĄ ORTALIONY!!!!

LISTA OSÓB NA SPARING ZE STARA LUBOVNIA

1.Tokarz Szymon

2.Klóska Jakub

3.Ligarski Piotr

4.Hroneś Mateusz

5.Olchawa Szymon

6.Leśniak Jakub

7.Ziemnik Łukasz

8.Ziemnik Marcin

9.Klóska Jakub

10.Janik Piotr

11.Bryja Paweł

12.Czachura Jakub

13.Dzięciołowski Damian

14.Mordarski Adrian

15.Szewczak Wiktor

LISTA OSÓB BIORĄCYCH UDZIAŁ W SPARINGU Z RESOVIA 01.02.2018

1.Tokarz Szymon

2.Jurek Marcin

3.Szewczak Wiktor

4.Leśniak Jakub

5.Olchawa Szymon

6.Chlipała Jan

7.Żołądź Wiktor

8.Bryja Piotr

9.Janik Patryk

10.Niemas Jakub

11.Ziemnik Marcin

12.Ligarski Piotr

13.Klóska Jakub

14.Bryja Paweł

15.Mordarski Adrian

LISTA OSÓB BIORĄCYCH UDZIAŁ W SPARINGU Z RUCHEM CHORZÓW 27.01.2018

1. Miczołek Karol

2. Szewczak Wiktor

3. Leśniak Jakub

4. Chlipała Jan

5. Król Grzegorz

6. Żołądź Wiktor

7. Orlof Patryk

8. Bryja Piotr

9. Wąchała Sebastian

10. Janik Patryk

11. Wąsowicz Jakub

12. Ziemnik Łukasz

13. Ziemnik Marcin

14. Fryzowicz Arkadiusz

15. Niemas Jakub

16. Klóska Jakub

17. Jurek Marcin

18. Hroneś Mateusz

WYJAZD SOBOTA GODZINA 8 00 ( 27.01.2018 r ) Stadion Sandecji

Wszyscy zabierają ortaliony

!!! INFORMACJA !!!

W związku ze zbliżającymi się feriami informujemy, iż rocznik 2001/2002 będzie miał obóz dochodzeniowy w drugim tygodniu ferii (19.02 – 24.02). Wszelkie wyjazdy proszę planować na pierwszy tydzień ferii, gdyż wtedy przewidujemy wolne od treningów lub mniejszą liczbę zajęć. Podczas obozu będziemy trenować dwa razy dzienie, będziemy mieli do dyspozycji halę Mosir lub orlik (dopołudnia) oraz boisko sztuczne w Stróżach lub Barcicach (popołudniu). Między treningami przewidziany jest wspólny obiad. Koszt obozu 150 zł. Proszę o wpłacanie pieniążków do Trenerów, co będzie równoznaczne z chęcią wzięcia udziału w obozie!
………………………………………………………………………………………………………………………………………

 

LISTA ZAWODNIKÓW NA SPARING Z WIDZEWEM ŁÓDŹ

1. Tokarz Szymon

2. Miczołek Karol

3. Leśniak Jakub

4. Chlipała Jan

5. Król Grzegorz

6. Jurek Marcin

7. Ziemnik Łukasz

8. Bryja Piotr

9. Orlof Patryk

10. Janik Patryk

11. Wąchała Sebastian

12. Żołądź Wiktor

13. Fryzowicz Patryk

14. Niemas Jakub

15. Ziemnik Marcin

16. Mordarski Adrian

17. Klóska Jakub

18. Dzięciołowski Damian

19. Wąsowicz Jakub

WYJAZD WTOREK  12 45  STADION SANDECJI, OSOBY KTÓRYCH NIE MA NA LIŚCIE TRENING RANO 8 00 – HALA MOSIR

 

OCENY PO MECZU  GARBARNIA KRAKÓW – SANDECJA NOWY SĄCZ 1-2

1. Tokarz Szymon 3 – Nota  tylko 3, ponieważ przy bramce wyszedł i się cofnął zamiast iść do końca lub powinien zostać w bramce

2. Leśniak Jakub 3 – Fatalne zachowanie przy bramce, jeden zawodnik wykorzystał błąd trzech naszych zawodników, brak komunikacji

3. Chlipała Jan 3 – Notę obniża tak jak Kubie błąd przy bramce

4. Król Grzegorz 3 – Brał udział przy bramce dla przeciwnika dlatego nota jak pozostała dwójka

5. Klóska Jakub 5 – Bardzo dobry występ, miał bardzo szybkiego napastnika, ale wywiązał się wzorowo ze swoich obowiązków, brawo  TAK TRZYMAĆ !!!!!

6. Fryzowicz Arkadiusz 4 – Dobry mecz, ale trzeba popracować nad dokładniejszymi podaniami zwłaszcza w jego strefie

7. Orlof Patryk 5 – Wrócił dobry Patryk przed kontuzją, spokój, opanowanie, dobre rozegranie, szkoda, że to koniec rundy

8. Żołądź Wiktor 6 – PROFESOR , rządził i dzielił i decydująca bramka, która dała Nam trzy punkty

9.Mordarski Adrian 2 – Zagubiony czasami nie wiedział co robić na boisku, czeka Go dużo pracy

10. Ziemnik Marcin 3 – Słabszy występ, i przy bramce dla gospodarzy od Niego zaczęły się kłopoty

11. Janik Patryk 6 – Pierwsza połowa nie zapowiadała takiej noty, ale w drugiej dzięki Jankesowi zespół dopisał sobie następne trzy punkty. Karny na Nim, a w szczególności akcja i dogranie pilki do Wiktora to POEZJA !!!!!!!!

12. Wąsowicz Jakub 4 – Może słabszy występ, ale znów podszedł do karnego, którego wykorzystał. Musi grać bardziej odpowiedzialnie, bo koledzy dostają później żółte kartki……………

13.Niemas Jakub 3 – Poprawny występ ale czekamy na lepszą wersję Kubusia

14. Wąchała Sebastian 3 – Seba wie, że to nie jest to czego oczekuje od Niego zespół

15. Jurek Marcin 4 – Dobry występ, od Jego wrzutki zaczęła się akcja bramkowa, ale więcej w ofensywie i będzie SUPER !!!!!!!

 

 

 

ZAWODNICY POWOŁANI JUTRO NA KONSULTACJE OZPN NOWY SĄCZ ( 06.11.2017 ) PONIEDZIAŁEK GODZINA 14 30 DUNAJEC 

1. Tokarz Szymon

2. Miczołek Karol

3. Bryja Piotr

4. Wąsowicz Jakub

5. Leśniak Jakub

6. Żołądź Wiktor

7. Chlipała Jan

8. Orlof Patryk

9. Janik Patryk

10. Wąchała Sebastian

11. Fryzowicz Arkadiusz

12. Jurek Marcin

13 Ziemnik Łukasz

Proszę zabrać sprzęt do treningu

 

 

 

KADRA NA MECZ W MLJM Z GARBARNIĄ KRAKÓW

1. Tokarz Szymon

2. Leśniak Jakub

3.Chlipała Jan

4. Jurek Marcin

5. Szewczak Wiktor

6. Żołądź Wiktor

7. Fryzowicz Arkadiusz

8. Niemas Jakub

9. Wąsowicz Jakub

10. Ziemnik Marcin

11. Wąchała Sebastian

12. Król Grzegorz

13. Klóska Jakub

14. Janik Patryk

15. Orlof Patryk

16. Mordarski Adrian

ZBIÓRKA – SANDECJA  SOBOTA  GODZINA  10 50 , WYJAZD 11 00

 

OCENY PO MECZU W MLJM Z WISŁĄ KRAKÓW 2002 2-2

1. Miczołek Karol 2- To nie był Jego dzień, przy pierwszej bramce mógł się lepiej zachować, a przy drugiej zbyt późno wyszedł do piłki i sprokurował karnego oraz dostał czerwona kartkę. Bardzo nerwowy w bramce

2.Chlipała Jan 3- Ogólnie niezły występ, ale kilka razy Buksa wyprowadził Go w pole

3. Leśniak Jakub 3- Jak wyżej Jego kolega i minus za bramkę ze stałego fragmentu gry

4.Jurek Marcin 3- Przy pierwszej bramce niepotrzebnie faulował przeciwnika ,który był tyłem do bramki i przy linii bocznej ,później juz poprawnie

5. Szewczak Wiktor 6- najjaśniejszy punkt naszego zespołu,pracował w obronie i ataku a wiemy jakie ma problemy zdrowotne,ale chciał pomóc kolegom. Znów wyręczył naszych napastników ( nie pierwszy raz ) i strzelił piękną bramkę po składnej akcji, którą sam zainicjował

6. Ziemnik Łukasz 3- Średni występ ,ale bez rażących błędów

7. Fryzowicz Arkadiusz 3- Jak wyżej Łukasz i trochę za dużo tych strat w środku boiska

8. Żołądź Wiktor 4- Utrzymuje nadal bardzo dobrą dyspozycje i to cieszy,malutki kamyczek do ogródka to mało strzałów z dystansu

9. Olchawa Szymon 2- Niewidoczny na boisku, mało pomagający kolegom w defensywie

10. Janik Patryk 3- Słabszy występ,gdyby wykorzystał na początku 100% sytuację to mecz mógłby się inaczej potoczyć, plusik, że stwarza sobie sytuacje. PRACOWAĆ NAD SKUTECZNOŚCIĄ!!!!!!!!!!!!!

11. Ziemnik Marcin 5- Po Wiktorze Szewczaku najlepszy w naszym zespole,brał ciężar gry na siebie wygrywał dużo pojedynków 1 na 1, pomagał w defensywie i stwarzał sytuacje bramkowe dla kolegów. SZKODA ŻE TO KONIEC RUNDY BO Z MECZU NA MECZ GRA LEPIEJ

12. Wąchała Sebastian 3- Nota byłaby niższa, ale wziął udział przy pięknej akcji na pierwszą bramkę, niestety znów 100% ………..

13.Wąsowicz Jakub 4- Może to nie był w Jego wykonaniu wybitny mecz, ale udźwignął ciężar i wykorzystał karnego w końcówce meczu przy niekorzystnym wyniku dla Nas

14. Orlof Patryk – Choć wszedł to bez noty ponieważ opuścił zaraz boisko po czerwonej kartce dla naszego bramkarza

15. Tokarz Szymon – grał krótko ( bez noty nie grał )

16 Klóska Jakub – ( bez noty nie grał )

17. Król Grzegorz – ( bez noty nie grał )

18. Niemas Jakub – ( bez noty nie grał )

 

OCENY PO MECZU W MLJM Z SOŁĄ OŚWIĘCIM 8-2

1. Tokarz Szymon 4- Dwie bardzo dobre obrony,nota byłaby wyższa, ale niestety fatalny błąd przy bramce

2. Leśniak Jakub 3- Mógł lepiej zachować się przy straconej pierwszej bramce, ale ogólnie średni występ

3.Olchawa Szymon 2- Poważny błąd przy pierwszej bramce.Zamiast dojść do przeciwnika to pozwolił mu oddać strzał na bramkę i przegrywane pojedynki główkowe z zawodnikiem o dwie głowy mniejszym

4.Klóska Jakub 3- Bez zachwytów, ale solidnie i trzeba zaznaczyć,że nie grał na swojej pozycji

5. Król Grzegorz 3- Pierwsza połowa słaba w jego wykonaniu, dużo niedokładnych podań, druga o niebo lepsza

6. Żołądź Wiktor 4- Słabszy Jego występ,ale druga połowa już na Jego bardzo dobrym poziomie

7.Niemas Jakub 2- Bardzo słaby występ, choć na Jego usprawiedliwienie można dodać,że warunki nie były pod Kubę

8.Fryzowicz Arkadiusz 5- Tak Arek ma grać,świetna indywidualna akcja i wyłożenie Adiemu piłki jak na tacy,minus jak jesteś w świetle bramki to oddajemy strzał a nie holujemy piłki pod chorągiewkę

9. Mordarski Adrian 2- Mimo bramki bardzo słaby występ ……….. ale trzeba pracować !!!!!!!!!

10. Janik Patryk 6- To jest to czego od Ciebie oczekuję, choć początek niemrawy,ale póżniej dwie bramki i przede wszyskim GRA ZESPOŁOWA

11. Wąchała Sebastian 2- Trzy 100% sytuacje, bramka po dobitce z karnego. Dobrze,że zbliżamy się do końca rundy……………..

12. Ziemnik Marcin 4- Wniósł spore ożywienie i poprawił naszą grę,znów bramka i to cieszy

13. Wąsowicz Jakub 6- Rzadko chwalę Kubę, ale to był Jego mecz. Trzy bramki w tym dwa karne, które podyktowane były na nim, współpraca z zespołem.POTENCJAŁ JEST, ALE TRZEBA DOŁOŻYĆ CIĘŻKĄ PRACĘ

 

KADRA NA MECZ W MLJM Z WISŁĄ KRAKÓW 2002

1.Tokarz Szymon

2.Miczołek Karol

3.Chlipała Jan

4.Jurek Marcin

5. Leśniak Jakub

6. Żołądź Wiktor

7.Fryzowicz Arkadiusz

8. Wąchała Sebastian

9. Wąsowicz Jakub

10.Orlof Patryk

11. Ziemnik Łukasz

12. Ziemnik Marcin

13.Janik Patryk

14. Król Grzegorz

15. Olchawa Szymon

16.Szewczak Wiktor

17. Klóska Jakub

18. Niemas Jakub

Zbiórka na Zawadzie WTOREK 31 10 2017 godzina 14 00, mecz 15 00

POZOSTALI TRENING RANO 8 00 HALA  NADBRZEŻNA 

 

KADRA NA MECZ Z SOŁĄ OŚWIĘCIM MLJM 28.10.2017(SOBOTA)

1.Tokarz Szymon

2. Leśniak Jakub

3.Szewczak Wiktor

4. Olchawa Szymon

5. Król Grzegorz

6. Żołądź Wiktor

7. Fryzowicz Arkadiusz

8. Ziemnik Marcin

9. Mordarski Adrian

10. Janik Patryk

11.Klóska Jakub

12.Dzięciołowski Damian

13. Wąchała Sebastian

14. Niemas Jakub

15. Wąsowicz Jakub

ZBIÓRKA ZAWADA GODZINA 11:00

 

 

OCENY PO MECZU SANDECJA NOWY SĄCZ – PUKS KAROL WADOWICE 6-1

1.Miczołek Karol 4- Dobry występ, nota byłaby wyższa gdyby przy straconej bramce zachował się lepiej

2. Dzięciołowski Damian 2- Nie wiem czy trema spowodowała, że Damian zagrał słabo,niedokładne podania, podbijanie piłki do góry,kłopoty z wyczuciem dystansu

3. Leśniak Jakub 5- Bardzo dobry występ i dołożona bramka i tyle w temacie

4. Klóska Jakub 3- Przeciętny występ, ale trzeba pracować nad dokładnością podań

5. Chlipała Jan 5- Jak Leśny, pewny w swoich interwencjach i nie do przejścia

6. Król Grzegorz 4- Nota byłaby lepsza, ale niestety fatalny błąd przy bramce, na plus bramka, która dała Nam wyrównanie

7. Rymarczyk Piotr 3- Za dużo strat w środku pola,ale nie można odmówić mu ambicji i woli walki

8. Orlof Patryk 3- Od Patryka wymagam dużo więcej, bo wiem na co Go stać

9. Olchawa Michał 2- Misiu PRACA, PRACA, PRACA, bo charakter jest

10. Żołądź Wiktor 5- Jak zwykle mózg naszego zespołu i w końcu bramka z dystansu i jeszcze SŁABSZĄ NOGĄ-GRATKI

11. Ziemnik Marcin 5- Piękna akcja i cudowne dogranie do Królika, ale nie wolno spocząć na laurach!!!!!!!!!!!!

12. Jurek Marcin 4- Solidny występ, bez błędów 

13. Fryzowicz Arkadiusz 4- Jego wejście wprowadziło sporo ożywienia i przyczynił się do lepszej gry całego zespołu

14. Ziemnik Łukasz 4- Zagrał w tym meczu na innej pozycji, ale wywiązał się z tego zadania bardzo dobrze

15. Wąchała Sebastian 5- NARESZCIE, szkoda tylko,że tak późno. Mam nadzieję,że wróci już do swojej formy ( tylko my wiemy ile trzeba było czekać na bramki Sebka )

16. Tokarz Szymon- bez noty ( nie grał )

ZAWODNICY POWOŁANI NA MECZ Z PUKS KAROL WADOWICE

1.Szymon Tokarz

2. Miczołek Karol

3.Klóska Jakub

4.Leśniak Jakub

5. Chlipała Jan

6. Król Grzegorz

7. Jurek Marcin

8. Ziemnik Łukasz

9. Żołądź Wiktor

10. Orlof Patryk

11. Ziemnik Marcin

12.Fryzowicz Arkadiusz

13.Dzięciołowski Damian

14. Rymarczyk Piotr

16.Olchawa Michał

17. Wąchała Sebastian

Zbiórka Zawada – godzina 10 00

 

 

OCENY PO MECZU UNIA TARNÓW – SANDECJA NOWY SĄCZ 1-0

1. Tokarz Szymon 5- Bez zastrzeżeń, przy bramce z karnego bez szans, mimo wszystko wyczuł strzelającego. Poza tym pewne interwencje.

2. Chlipała Jan 6- Najlepszy zawodnik na meczu, gdyby wszyscy mieli taki charakter jak Jasiek wynik byłby całkiem inny. Pewny w defensywie.

3. Leśniak Jakub 5- Również bardzo dobry występ, wygrywał większość pojedynków i strzelił nawet prawidłową bramkę, ale niepotrzebnie kolega dobijał piłkę ,która wpadała do bramki , gdzie sędzia prawidłowo odgwizdał spalonego

4. Szewczak Wiktor 2- Słaby występ, a w sytuacji gdzie piłka po strzale Kuby Leśniaka wpadała do bramki niepotrzebnie została dobita przez Wiktora, gdzie sędzia słusznie odgwizdał spalonego

5. Jurek Marcin 2- Fatalny i niepotrzebny błąd przy interwencji ,gdzie stoperzy schodzili do asekuracji co spowodowało rzut karny

6. Żołądź Wiktor 5- Od dłuższego czasu utrzymuje bardzo dobrą dyspozycję na boisku, szkoda tego wolnego, gdzie piłka po Jego strzale otarła się o poprzeczkę

7. Ziemnik Łukasz 4- Bez fajerwerków, ale poprawny występ

8. Orlof Patryk 3- Stać Patryka na więcej,może murawa nie pozwoliła na pokazanie wszystkich Jego walorów

9. Ziemnik Marcin 3- Słabszy występ, mało wygranych pojedynków indywidualnych w bocznej strefie, ale ambicji i woli walki nie można mu odmówić

10. Wąsowicz Jakub 2- Mógł strzelić 2 bramki, ale w pierwszej sytuacji chciał jak zwykle się zabawić z przeciwnikiem zamiast oddać strzał. Przy drugiej sytuacji zły wybór, powinien kończyć sam akcję

11.Wąchała Sebastian 2- Nota sama pokazuje jaki to był występ……………

12. Janik Patryk 2- Mógł zostać bohaterem meczu,100 z dziesięciu metrów i niewykorzystany karny

13. Fryzowicz Arkadiusz 3- Stać Arka na więcej

14. Olchawa Szymon 2- Słabiutki występ i tyle w temacie

15.Mordarski Adrian 2- Tak samo jak jego kolega 

16. Król Grzegorz – Bez noty ( nie grał )

17. Klóska Jakub – Bez noty ( nie grał )

18. Miczołek Karol – Bez noty ( nie grał )

 

 

KADRA NA MECZ MLJM SANDECJA – UNIA TARNÓW 

1.TOKARZ SZYMON

2.MICZOŁEK KAROL

3.SZEWCZAK WIKTOR

4.LEŚNIAK JAKUB

5.CHLIPAŁA JAN

6.JUREK MARCIN

7.ORLOF PATRYK

8.ŻOŁĄDŹ WIKTOR

9.ZIEMNIK ŁUKASZ

10.WĄSOWICZ JAKUB

11.JANIK PATRYK

12.WĄCHAŁA SEBASTIAN

13.KRÓL GRZEGORZ

14.KLÓSKA JAKUB

15.FRYZOWICZ ARKADIUSZ

16.ZIEMNIK MARCIN

17.OLCHAWA SZYMON

18.MORDARSKI ADRIAN

NIEDZIELA(15.10.2017) WYJAZD 7:45 NA SANDECJI

OCENY PO MECZU DERBOWYM  SANDECJA NOWY SĄCZ – DUNAJEC NOWY SĄCZ 5-1

SKALA OCEN 1-6 

1. Miczołek Karol 4– Spokojny mecz w jego wykonaniu, przy bramce nie miał nic do powiedzenia, przytrafił mu się jeden poważny błąd przy dośrodkowaniu, gdzie wypuścił piłkę z rąk, ale zdążył w porę go naprawić

2. Szewczak Wiktor 6– Najlepszy na boisku obok Ziemnika Marcina, praktycznie wygrał wszystkie pojedynki indywidualne i pomógł wydatnie w wygraniu meczu. Dołożył bramkę przy wyniku 1-1 co uspokoiło mecz

3. Chlipała Jan 5– Bardzo dobry w destrukcji i w końcu zaczyna wprowadzać piłkę ze strefy obronnej, na plus znów bramka co tylko podnosi jego notę i oby tak dalej Jasiu. Nota byłaby maksymalna , ale trzeba pracować nad dokładnością i celnością przerzutów

4. Leśniak Jakub 5– Również bardzo dobry występ okraszony pięknym golem, minus zostawianie zbyt dużej przestrzeni napastnikowi, Kubuś bliżej przeciwnika !!!!!!!!!

5. Król Grzegorz 3– Najsłabszy występ z bloku obronnego, złe decyzje podejmowane podczas gry, ale Grześkowi potrzeba czasu na zaaklimatyzowanie się w nowej drużynie

6. Żołądź Wiktor 5–  Znów na swoim ostatnio bardzo wysokim poziomie,dyrygent naszego zespołu ,minusik uderzenia z dystansu !!!!!!!!!

7. Ziemnik Łukasz 3–  Za dużo strat w trakcie spotkania, to nie był dzień Łukasza , którego przyćmił brat Marcin

8. Orlof Patryk 3–  Widać jeszcze braki po przerwie spowodowanej kontuzją, ale ambicji i woli walki nie można mu odmówić

9. Janik Patryk 2–  Bardzo, bardzo ,bardzo słaby mecz, zamiast grać piłką to próbował grać indywidualnie nie dostrzegając partnerów, przy stracie bramki poważny bląd w środku pola, a mógł grać do kolegów. PIŁKA NOŻNA TO GRA ZESPOŁOWA !!!!!!!!!

10. Olchawa Szymon 2– Całkowicie zagubiony i rozkojarzony, może gdyby w 2 minucie strzelił bramkę w sytuacji sam na sam to jego występ ocenialibyśmy inaczej, bardzo słaba gra w defensywie

11. Wąchała Sebastian 3–  To nie jest dobry okres gry Sebka, zmarnowane sytuacje bramkowe, złe wybory, gra pod siebie. Nota byłaby jeszcze niższa ale 2 genialne dośrodkowania na głowę przy stałych fragmentach gry

12. Ziemnik Marcin 6– Marcin najlepszy Twój występ odkąd jestem Twoim trenerem. Wszedłeś po przerwie a zrobiłeś więcej na boisku niż koledzy, którzy grali cały mecz. A Twoja druga bramka to POEZJA !!!!!!!!

13. Fryzowicz Arkadiusz 4–  Wszedł po przerwie i gra wyglądała całkiem inaczej. Zresztą wszyscy rezerwowi odmienili naszą grę, minusik to mało pokazywania sie do gry i brania odpowiedzialności, a stać Arka na więcej

14. Jurek Marcin 4–  Solidność i serce do gry, w końcu widać większe zaangażowanie się w akcje ofensywne , bo jeżeli chodzi o defensywe to bez zarzutów

15. Klóska Jakub 4– Zastąpił Kubę Leśniaka na stoperze i wywiązał się z tej roli bardzo dobrze, może bez fajerwerków, ale solidnie

16. Mordarski Adrian 3– Na pewno lepszy występ niż z Hutnikiem, ale czeka Adriana ciężka praca

17.Tokarz Szymon– bez noty ( nie grał )

 

 

ZAWODNICY POWOŁANI NA MECZ Z DUNAJCEM NOWY SĄCZ

1. Miczołek Karol

2. Tokarz Szymon

3. Leśniak Jakub

4. Szewczak  Wiktor

5. Chlipała Jan

6. Jurek Marcin

7. Żołądź Wiktor

8. Orlof Patryk

9. Ziemnik Łukasz

10. Wąchała Sebastian

11. Janik Patryk

12. Olchawa Szymon

13. Mordarski Adrian

14. Ziemnik Marcin

15. Fryzowicz Arkadiusz

16. Klóska Jakub

17. Król Grzegorz

ZBIÓRKA  SOBOTA STADION ZAWADY GODZINA  11 OO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oceny po meczu MLJM Hutnik Kraków- Sandecja Nowy Sącz ( 0 – 2 ) Bramki  Janik Patryk, Olchawa Szymon

Skala ocen 1 – 6

Tokarz Szymon – 4 Nie miał w tym meczu dużo pracy, ale wykazał się kluczową interwencją pod koniec meczu przy stanie 1-0, solidnie i pewnie

Szewczak Wiktor – 3  Na swoim poziomie,może nota byłaby wyższa, ale musiał opuścic boisko z powodu kontuzji

Chlipała Jan – 5  Bardzo dobry występ, wygrał prawie wszystkie pojedynki z napastnikami, mimo kontuzji dograł mecz do końca, zostawia jak zwykle na boisku całe swoje zdrowie

Leśniak Jakub – 3 Niby bez błędów, ale ma okresy w meczu z przestojami

Klóska Jakub – 3  Jak wyżej i praca nad celnością podań do partnerów

Żołądź Wiktor – 5 PROFESOR, rządził i dzielił, jedynie do czego można się doczepić to mało strzałów z dystansu

Fryzowicz Arkadiusz -3 Bez błysku, ale też bez żadnych rażących błędów

Ziemnik Łukasz – 3  Nota pewnie byłaby wyższa, bo w pomocy bardzo dobrze,ale po kontuzji Wiktora z konieczności musiał przejść na obronę,gdzie nie ustrzegł sie dwóch poważnych błędów

Janik Patryk – 3  Chwała za bramkę, ale gdyby wykorzystał wszyskie okazje to nota mogłaby być wyższa

Wąchała Sebastian – 2 Bardzo słaby występ PRACA PRACA PRACA !!!!!!!!!

Mordarski Adrian – 2  Na plus tylko asysta przy pierwszej bramce, ale gdyby wykorzystał trzy 100 % okazje to ocena znacznie wyższa, a tego oczekuje się od napastnika

Król Grzegorz – 3 Solidnie,ale praca nad ustawieniem na boisku

Ziemnik Marcin – 4 Bardzo dobra zmiana, a akcja bramkowa i asysta palce lizać

Orlof Patryk – 3 Przeciętnie, ale widać miesięczną pauzę po kontuzji

Olchawa Szymon – 4 Zrobił to co miał zrobić , wszedł i strzelił bramkę to czego oczekuje się od napastnika

Niemas Jakub – 3  Poprawnie choć od Kuby wymagamy DUŻO, DUŻO, DUŻO więcej ,minus jego gry to stałe fragmenty gry, bo wiemy na co Go stać

Miczołek Karol – Bez noty ( nie grał )

 

Oceny po meczu MLJM HUTNIK KRAKÓW 0-2 SANDECJA Bramki: Janik Patryk, Olchawa Szymon

Skala ocen 1-6

Tokarz Szymon 4– Nie miał w tym meczu dużo pracy, ale wykazał się kluczową interwencją pod koniec meczu przy stanie 1-0, solidnie i pewnie

Szewczak Wiktor 3– Na swoim poziomie, może nota byłaby wyższa, ale musiał opuścić boisko z powodu kontuzji

Chlipała Jan 5– Bardzo dobry występ, wygrał prawie wszystkie pojedynki z napastnikami, mimo kontuzji dograł mecz do końca, zostawia jak zwykle na boisku całe swoje zdrowie

Leśniak Jakub 3– Niby bez błędów, ale ma okresy w meczu z przestojami

Klóska Jakub 3– Jak wyżej i praca nad celnością podań do partnerów

Żołądź Wiktor 5– PROFESOR, rządził i dzielił, jedynie do czego można sie przyczepić to mało strzałów z dystansu

Fryzowicz Arkadiusz 3– Bez błysku, ale też bez żadnych rażących błedów

Ziemnik Łukasz 3– Nota pewnie byłaby wyższa, bo w pomocy bardzo dobrze, ale po kontuzji Wiktora z konieczności musiał przejść na obronę, gdzie nie ustrzegł się dwóch poważnych błędów

Janik Patryk 3– Chwała za bramkę, ale gdyby wykorzystał wszytskie okazje to nota mogłaby być wyższa

Wąchała Sebastian 2– Bardzo słaby występ , PRACA,PRACA,PRACA!!!

Mordarski Adrian 2- Na plus tylko asysta przy pierwszej bramce, ale gdyby wykorzystał trzy 100% okazje to ocena byłaby znacznie wyższa, a tego oczekuje się od napastnika

Król Grzegorz 3– Solidnie,ale praca nad ustawieniem na boisku

Ziemnik Marcin 4– Bardzo dobra zmiana,a akcja bramkowa i asysta- palce lizać

Orlof Patryk 3– Przeciętnie,ale widać miesięczną pauzę po kontuzji

Olchawa Szymon 4– Zrobił co miał zrobić, wszedł i strzelił bramkę to czego oczekuje się od napastnika

Niemas Jakub 3– Poprawnie choć od Kuby wymagamy DUŻO, DUŻO, DUŻO więcej,minus jego gry to stałe fragmenty gry, bo wiemy na co Go stać

Miczołek Karol – Bez noty ( nie grał )

Kadra na mecz z Hutnikiem Kraków -zbiórka sobota 7 15 Sandecja

Tokarz Szymon, Miczołek Karol, Chlipała Jan, Leśniak Jakub,Szewczak Wiktor, Klóska Jakub, Fryzowicz Arkadiusz,Żołądź Wiktor, Ziemnik Łukasz, Mordarski Adrian,Janik Patryk,Wąchała Sebastian, Niemas Jakub, Król Grzegorz,Olchawa Szymon,Ziemnik Marcin,Orlof Patryk

 

 

 

Trenerzy prowadzący

TRENER PROWADZĄCY

Robert Kubiela

Tel. 602 763 472

e-mail – rob10kub@wp.pl

e-mail – robert.kubiela@sandecja.pl

——————————————

Kierownik drużyny:

Józef Gawlak

Tel. 667 562 984

Plan zajęć

Harmonogram treningów (18.11 – 24.11)

Poniedziałek – 8.30 – basen

Wtorek – 8.00 – boisko pod szkołą + siłownia (biało niebieski Saller, ortalion, obuwie halowe, woda)

Środa – 8.00 – Sandecja (dres treningowy, ortalion, woda)

Czwartek – 8.00 – Piątkowa (dres treningowy, ortalion, woda)

Piątek – 8.30 – sala LO4 – gimnastyka  (czarny Saller, obuwie halowe, woda)

 

Harmonogram treningów (12.11 – 17.11)

Poniedziałek – 8.30 – basen

Wtorek – 8.00 – boisko pod szkołą + siłownia (biało niebieski Saller, ortalion, obuwie halowe, woda)

Środa – 8.00 – Sandecja (dres treningowy, ortalion, woda)

Czwartek – 8.00 – Piątkowa (dres treningowy, ortalion, woda)

Piątek – 8.30 – sala – gimnastyka (czarny Saller, woda)

Sobota – 9.00 – Limanowa – sparing z KS Harnaś Tymbark (kadrę poda trener Zagórski na grupie)

 

Harmonogram treningów (04.11 – 11.11)

Poniedziałek – 8.30 – basen

Wtorek – 8.00 – boisko pod szkołą + siłownia (biało niebieski Saller, ortalion, woda)

Środa – 8.00 – Sandecja (czarny Saller, czarne spodenki, ortalion, woda) – wszyscy nie będący w kadrze na popołudniowy mecz

Czwartek – 8.00 – Piątkowa (dres treningowy, ortalion, woda)

Piątek – 8.00 – boisko pod szkołą (dres treningowy, ortalion, woda)

Sobota – 10.00 – Piątkowa – mecz I ligi okręgowej JS z Grybovią (kadrę poda trener Zagórski na grupie)

Niedziela – 11.00 – mecz rezerw z Termalicą II (kadrę poda trener Dwojak na grupie)

Niedziela – 13.30 – mecz MLJS z Pcimianką (kadrę poda trener Kubiela na grupie)

 

Harmonogram treningów (28.10 – 04.11)

Poniedziałek – 8.30 – basen

Wtorek – 8.00 – boisko pod szkołą (biało niebieski Saller, ortalion, woda)

Środa – 8.00 – Sandecja (czarny Saller, czarne spodenki, ortalion, woda) – wszyscy nie będący w kadrze na popołudniowy mecz

Środa – 15.00 – mecz MLJS z Górnikiem Wieliczka (kadrę poda trener Kubiela na grupie)

Czwartek – basen we własnym zakresie + trening z rezerwami (wyznaczeni przez trenera Dwojaka)

Piątek – WOLNE

Sobota – 11.00 – mecz rezerw z Popradem Muszyna (kadrę poda trener Dwojak na grupie)

Poniedziałek – 14.00 – Piątkowa – mecz I ligi okręgowej JS z Hartem (kadrę poda trener Zagórski na grupie)

Harmonogram treningów (21.10 – 27.10)

Poniedziałek – 8.30 – basen

Poniedziałek – 15.30 – mecz I ligi okręgowej JS z Kolejarzem (kadrę poda trener Zagórski na grupie)

Wtorek – 8.00 – boisko pod szkołą (biało niebieski Saller, ortalion, woda) – wszyscy nie grający meczu w poniedziałek

Wtorek – 8.30 – basen – wszyscy grający mecz w poniedziałek

Środa – 8.00 – Sandecja (czarny Saller, czarne spodenki, ortalion, woda)

Czwartek – 8.00 – Sandecja (pasy, czarne spodnie lub spodenki, ortalion, woda)

Piątek – 8.00 – boisko przy szkole (biało niebieski Saller, ortalion, woda)

Sobota – 10.00 – mecz MLJS z Profi – wyjazd z Sandecji godz. 7.00 (kadrę poda trener Kubiela na grupie)

Sobota – 10.00 – mecz I ligi okręgowej – zbiórka w Podegrodziu godz. 9.00 (kadrę poda trener Zagórski na grupie)

Niedziela – 11.00 – mecz rezerw z Drwinią (kadrę poda trener Dwojak na grupie)

 

Harmonogram treningów (14.10 – 20.10)

Poniedziałek – basen we własnym zakresie (wolne w szkole)

Wtorek – 8.00 – boisko po szkołą (biało niebieski Saller, ortalion, woda)

Środa – 8.00 – Sandecja (czarny Saller, czarne spodenki, ortalion, woda)

Czwartek – 8.00 – Piątkowa (pasy, czarne spodnie lub spodenki, ortalion, woda)  – wyjazd busem godz. 7.55

Piątek – 8.00 – boisko przy szkole (biało niebieski Saller, ortalion, woda)

Sobota – 10.00 – DERBY z Dunajcem – zbiórka na Sandecji godz. 8.30 (kadrę poda trener Kubiela na grupie)

Sobota – 15.00 – mecz rezerw z Tarnovią (kadrę poda trener Dwojak na grupie)

Poniedziałek – 15.30 – mecz I ligi okręgowej JS z Kolejarzem (kadrę poda trener Zagórski na grupie)

Harmonogram treningów (06.10 – 12.10)

Poniedziałek – 8.30 – basen (wszyscy chętni)

Poniedziałek – 17.15 – Sandecja – (pasy, czarne spodenki lub spodnie, ortalion) – wszyscy nie będący w kadrze z Koroną

Poniedziałek – 16.00 – mecz I ligi okręgowej z Koroną (kadrę poda trener Zagórski na grupie)

Wtorek – 8.30 – basen Mosir (wszyscy z kadry na mecz z Koroną)

Wtorek – 15.30 – PP z Popradem w Muszynie (kadrę poda trener Dwojak na grupie)

Środa – 8.30 – basen – wszyscy z kadry na PP w Muszynie

Środa – 8.00 – Sandecja (czarny Saller, czarne spodenki, ortalion, woda) – wszyscy nie będący w kadrze na mecz rezerw w PP

Czwartek – 8.00 – Piątkowa (biało niebieski Saller, ortalion, woda)  – wyjazd busem godz. 7.55

Piątek – 8.00 – boisko przy szkole (pasy, czarne spodenki, ortalion, woda)

Niedziela – 10.00 – mecz MLJS w Bochni – wyjazd z Sandecji godz. 7.30 (kadrę poda trener Kubiela na grupie)

Niedziela – 11.00 – mecz rezerw z Unią (kadrę poda trener Dwojak na grupie)

Harmonogram treningów (31.09 – 05.10)

Poniedziałek – 8.30 – basen Mosir – odnowa biologiczna

Wtorek – 8.00 – boisko przy szkole + siłownia (pasy, czarne spodenki, ortalion, woda)

Środa – 8.00 – Sandecja (czarny Saller, czarne spodenki, ortalion, woda) – wszyscy nie będący w kadrze na mecz rezerw z Watrą

Czwartek – 8.00 – Piątkowa (biało niebieski Saller, ortalion, woda)  – wyjazd busem godz. 7.55

Piątek – 8.00 – boisko przy szkole (pasy, czarne spodenki, ortalion, woda)

Sobota – 10.00 – mecz MLJS z Dalinem – zbiórka na Sandecji godz. 8.30

Harmonogram treningów (23.09 – 30.09)

Poniedziałek – 8.30 – basen

Wtorek – 8.00 – boisko przybszkole (ortalion, pasy, czarne spodenki, obuwie piłkarskie, woda)

Środa – 16.00 – mecz I ligi okręgowej z Zyndramem (ortalion, czarny Saller, czarne spodenki, obuwie piłkarskie, woda) – zbiórka w Zawadzie godz. 15.00

Środa – mecz PP rezerw (powołani przez trenera Świerada)

Czwartek – 8.30 – basen

Piątek – 8.00 – Sandecja (ortalion, biało niebieski Saller, obuwie piłkarskie, woda)

Sobota – 10.00 – mecz I ligi okręgowej z Sokołem (dres wyjściowy, czarna koszulka Saller, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd z Sandecji godz. 8.15

Niedziela – 10.00 – mecz MLJS z Unią Tarnów (dres wyjściowy, czarna koszulka Saller, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd z Sandecji godz. 7.30

Niedziela – mecz rezerw (powołani przez trenera Świerada)

Harmonogram treningów (16.09 – 22.09)

Poniedziałek – 8.00 – basen Mosir – odnowa biologiczna

Wtorek – 8.00 – boisko przy szkole + siłownia (pasy, czarne spodenki, ortalion, woda)

Środa – 8.00 – Sandecja (czarny Saller, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Czwartek – 8.00 – Piątkowa (biało niebieski Saller, ortalion, woda)  – wyjazd busem godz. 7.55

Piątek – 8.00 – boisko przy szkole (biało niebieski Saller, ortalion, woda)

Sobota – 10.00 – mecz MLJS z Podhalem – zbiórka na Sandecji godz. 8.30

 

Harmonogram treningów (09.09 – 15.09)

Poniedziałek – 8.00 – basen Mosir – odnowa biologiczna

Wtorek – 8.00 – boisko przy szkole + siłownia (pasy, czarne spodenki, ortalion, woda)

Środa – 8.00 – Sandecja (czarny Saller, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Czwartek – 8.00 – analiza meczu z Puszczą

Czwartek – 18.30 – mecz I ligi okręgowej z Respect Szalowa – wyjazd z Sandecji godz. 17.00 (czarny dres wyjazdowy)

Piątek – 8.00 – Piątkowa (biało niebieski Saller, ortalion, woda) – wyjazd busem godz. 7.55

Sobota – 10.00 – mecz MLJS z Limanovią – wyjazd z Sandecji godz. 8.15 (czarny dres wyjazdowy)

Niedziela – 11.00 – mecz rezerw – powołani przez trenera Świerada

Niedziela – 15.00 – mecz I ligi okręgowej ze Skalnikiem- zbiórka w Piątkowej godz. 14.00

 

Harmonogram treningów (02.09 – 08.09)

Poniedziałek – rozpoczęcie roku szkolnego

Poniedziałek – 17.00 – mecz I ligi okręgowej z Heleną – zbiórka na stadionie Heleny godz. 15.45

Wtorek – 8.00 – boisko przy szkole + siłownia (pasy, czarne spodenki, ortalion, woda)

Środa – 17.30 – mecz I ligi okręgowej z Popradem – wyjazd z Sandecji godz. 15.45 (czarny dres wyjazdowy) – pozostali trening z rezerwami

Czwartek – 8.00 – Piątkowa (czarny Saller, otralion, woda) – bus 7.50

Piątek – 8.00 – boisko przy szkole (biało niebieski Saller, ortalion, woda)

Sobota – 13.00 – mecz I ligi okręgowej Podhalaninem- zbiórka w Piątkowej godz. 12.00

Sobota – 17.00 – mecz rezerw w Rytrze – powołani przez trenera Świerada

Niedziela – 10.00 – mecz MLJS z Puszczą – zbiórka na Sandecji godz. 8.30

 

Harmonogram treningów (26.08 – 01.09)

Poniedziałek – 9.00 – Piątkowa (pasy, czarne spodenki, woda)

Wtorek – 17.00 – mecz I ligi okręgowej w Świniarsku – wyjazd z Sandecji godz. 15.30

Środa – 10.00 – mecz MLJS z Termalicą – wyjazd z Sandecji godz. 7.15

Czwartek – odnowa biologiczna we własnym zakresie

Piątek – 9.00 – Piątkowa (biało niebieski Saller, woda)

Sobota – 10.00 – mecz MLJS z Tarnovią – zbiórka na Sandecji godz. 8.30

 

Harmonogram treningów (19.08 – 25.08)

Wtorek – 9.00 – Piątkowa (biało niebieski Saller, woda)

Środa – 9.00 – Piątkowa (czarny Saller, woda)

Czwartek – 9.00 – Piątkowa (pasy, woda)

Piątek – 9.00 – Piątkowa (biało niebieski Saller, woda)

Sobota – 10.00 – Piątkowa mecz MLJS z Garbarnią

Sobota – 13.00 – Piątkowa mecz I ligi okręgowej z Korzenną

 

Harmonogram treningów (12.08 – 18.08)

Poniedziałek – 9.00 – Piątkowa (biało niebieski Saller, woda)

Wtorek – 17.00 – mecz MLJS z Orkanem – zbiórka 15.30 na Sandecji

Środa – odnowa biologiczna we własnym zakresie

Czwartek – WOLNE

Piątek – 9.00 – Piątkowa (pasy, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Sobota – 11.00 mecz MLJS ze Spartakiem – wyjazd do ustalenia

Harmonogram treningów (13.05 – 20.05)

 

Poniedziałek – 8.30 – basen

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd 7.55

Środa – 18.00 – mecz II ligi okręgowej z Królovią (ortalion, czarny Saller, czarne spodenki, obuwie piłkarskie, woda) – zbiórka w Zawadzie godz. 17.00

Czwartek – 8.30 – basen

Piątek – 8.00 – Piątkowa lub boisko przy szkole (ortalion, pasy, czarne spodenki, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd 7.55

Sobota – 10.00 – mecz II ligi okręgowej z Victorią (dres wyjściowy, czarna koszulka Saller, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd z Sandecji godz. 8.30

Poniedziałek – 17.30 – mecz MLJS z Limanovią (dres wyjściowy, czarna koszulka Saller, obuwie piłkarskie, woda) – zbiórka na Sandecji godz. 15.45

…………………………………………………………………………………………………………………….

Harmonogram treningów (06.05 – 12.05)

 

Poniedziałek – 8.30 – basen

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd 7.55

Środa – 8.00 – Piątkowa (ortalion, czarny Saller, czarne spodenki, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd 7.55

Czwartek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, biało niebieski Saller, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd 7.55

Piątek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd 7.55

Niedziela – 10.00 – mecz MLJS z Podhalem (dres wyjściowy, czarna koszulka Saller, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd z Sandecji do ustalenia

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów (29.04 – 05.05)

Poniedziałek – 8.30 – basen

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (ortaliony, dresy, czarne spodenki, czarne getry, woda) – wyjazd z Sandecji godz.8.00

Środa – 12.30 – mecz II ligi okręgowej z Koroną (dres wyjazdowy, stroje fioletowe) – wyjazd z Sandecji godz. 10.30

Czwartek – basen we własnym zakresie lub trening

Piątek – trening wg rozpiski (indywidualny)

Sobota – 10.00 – mecz MLJS z Puszczą (dres wyjściowy, czarna koszulka Saller, obuwie piłkarskie, woda) – zbiórka na Sandecji godz. 8.30

………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harmonogram treningów (24.04 – 28.04)

 

Wtorek – 10.00 – mecz MLJS z Dalinem

Środa – 8.30 – basen

Czwartek – 8.00 – boisko przy szkole (czarny Saller, czarne spodenki, obuwie piłkarskie, woda)

Piątek – 8.00 – Piątkowa (biało niebieski Saller, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd z Sandecji 7.55

Sobota – 10.00 – mecz II ligi okręgowej z Zyndramem (dres wyjściowy, czarna koszulka Saller, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd z Sandecji godz. 8.30 (STROJE FIOLETOWE)

………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harmonogram treningów (15.04 – 23.04)

 

Poniedziałek – 8.30 – basen

Wtorek – 8.00 – boisko przy szkole (ortalion, czarny Saller, obuwie piłkarskie, woda)

Środa – 17.00 – mecz MLJS z Sokołem Słopnice (dres wyjściowy, czarna koszulka Saller na rozgrzewkę, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd z Sandecji godz. 14.45

Wtorek (23.04) – 10.00 – mecz MLJS z Dalinem (dres wyjściowy, czarna koszulka Saller, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd z Sandecji godz. 7.15

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harmonogram treningów (08.04 – 14.04)

 

Poniedziałek – 8.30 – basen

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, czarny Saller, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd 7.55

Środa – 9.00 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd z Sandecji 8.45

Czwartek – 15.30 – Piątkowa (ortalion, biało niebieski Saller, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd z Sandecji 15.15

Piątek – 13.00 – rozruch na boisku przy szkole (strój dowolny)

Niedziela – 10.00 – mecz MLJS z Unią (dres wyjściowy, czarna koszulka Saller, obuwie piłkarskie, woda) – zbiórka na Sandecji godz. 8.45

……………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów (01.04 – 07.04)

 

Poniedziałek – 8.30 – basen

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, czarny Saller, obuwie piłkarskie woda) – wyjazd 7.55

Środa – 8.00 – Piątkowa (ortalion, biało niebieski Saller, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd 7.55

Czwartek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, niebieski Saller + niebieskie spodenki, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd 7.55

Piątek – 8.00 – boisko przy szkole + analiza meczu z Bochnią (ortalion, pasy + czarne spodenki, obuwie halowe, woda)

Sobota – 10.00 – mecz MLJS z Zatorzanką (dres wyjazdowy, czarna koszulka Saller na rozgrzewkę, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd z Sandecji 6.30

…………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów (25.03 – 30.03)

 

Poniedziałek – 8.30 – basen

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie woda) – wyjazd 7.55

Środa – 8.00 – Piątkowa (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd 7.55

Środa – 16.30 – analiza meczu z Profi (miejsce do ustalenia)

Czwartek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd 7.55

Piątek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, dres treningowy, obuwie halowe, woda) – wyjazd 7.55

Sobota – 10.00 – mecz MLJS z Bochnią (kurtka Saller lub ortalion, dres wyjazdowy, czarna koszulka Saller na rozgrzewkę, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd z Sandecji godz. 7.45

………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harmonogram treningów (18.03 – 24.03)

 

Poniedziałek – 8.00 – basen

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd busem 7.55

Środa – 16.00 – Stróże (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd z Sandecji godz. 15.25, przebieramy się na Sandecji godz. 15.00

Czwartek – 16.00 – Piątkowa (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd z Sandecji busem godz. 15.45, przebieramy się na Sandecji godz. 15.30

Piątek – 8.00 – rozruch na boisku przy szkole (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, woda)

Sobota – 10.00 – mecz MLJS z Profi w Piątkowej (kurtka Saller lub ortalion, dres wyjazdowy, czarna koszulka Saller na rozgrzewkę, obuwie piłkarskie, woda) – zbiórka w Piątkowej 9.00

………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harmonogram treningów (11.03 – 19.03)

Poniedziałek – 7.45 – Sandecja + trening motoryczny (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda)

Wtorek – 8.00 – basen

Środa – 8.00 – Piątkowa (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd 7.55 + wyznaczeni 11.00 trening z tr Świeradem (info we wtorek)

Środa – 16.00 – trening teoretyczny na Sandecji

Czwartek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd 7.55

Piątek – 8.00 – Piątkowa (czarny komplet Saller, obuwie halowe, woda)

Sobota – 10.00 – mecz MLJS z Termalicą (kurtka Saller lub ortalion, dres wyjazdowy, czarna koszulka Saller na rozgrzewkę, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd z Sandecji godz. 7.45

……………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harmonogram treningów (04.03 – 10.03)

Poniedziałek – 8.00 – sala LO4 – trening motoryczny (czarny komplet Saller, obuwie halowe, woda)

Poniedziałek – 18.30 – boisko w Stróżach (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd busem godz. 17.45

Wtorek – 8.00 – hala Mosir + siłownia LO4 (biało niebieski komplet Saller, obuwie halowe, woda)

Środa – rano wolne

Środa – 16.00 – boisko PWSZ – sparing z JS Dunajec (ortalion, dres, woda) – zbiórka na Dunajcu 15.15

Czwartek – 8.30 – basen

Piątek – 8.00 – sala LO4 (czarny komplet Saller, obuwie halowe, woda)

Sobota – 10.15 – sparing z Victorią Witowice w Witowicach (ortalion, dres, czarny komplet Saller, czarne getry, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd godz. 9.00 z Sandecji

……………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harmonogram treningów (25.02 – 03.03)

Poniedziałek – 8.00 – sala LO4 – trening motoryczny (czarny komplet Saller, obuwie halowe, woda)

Poniedziałek – 18.30 – boisko w Stróżach (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd busem godz. 17.45

Wtorek – 8.00 – hala Mosir + siłownia LO4 (biało niebieski komplet Saller, obuwie halowe, woda)

Środa – 8.00 – sala LO4 (pasy, czarne spodenki, obuwie halowe, woda)

Środa – 16.00 – boisko w Stróżach – sparing z 2002 (ortalion, dres, woda) – wyjazd busem godz. 15.30

Czwartek – 8.30 – basen

Piątek – 8.00 – sala LO4 (czarny komplet Saller, obuwie halowe, woda)

Sobota – 13.00 – sparing z Zyndramem w Tylmanowej (ortalion, dres, czarny komplet Saller, czarne getry, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd busem z Sandecji godz. 11.30, przebieramy się na Sandecji godz. 11.00

……………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harmonogram treningów (18.02 – 24.02)

Poniedziałek – 8.00 – sala LO4 – trening motoryczny (czarny komplet Saller, obuwie halowe, woda)

Poniedziałek – 18.30 – boisko w Stróżach (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd busem godz. 17.45

Wtorek – 8.00 – hala Mosir + siłownia LO4 (biało niebieski komplet Saller, obuwie halowe, woda)

Środa – 8.00 – sala LO4 (pasy, czarne spodenki, obuwie halowe, woda)

Czwartek – 8.30 – basen

Piątek – 8.00 – sala LO4 (czarny komplet Saller, obuwie halowe, woda)

Niedziela – 13.30 – sparing z Popradem Rytro w Barcicach (ortalion, dres, czarny komplet Saller, czarne getry, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd busem z Sandecji godz. 12.30, przebieramy się na Sandecji godz. 12.00

………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harmonogram treningów (11.02 – 17.02)

Poniedziałek – 8.00 – sala LO4 – trening motoryczny (czarny komplet Saller, obuwie halowe, woda)

Wtorek – 8.30 – basen

Środa – 16.00 – boisko w Stróżach (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd busem godz. 15.00

Czwartek – 8.00 – hala Mosir (biało niebieski komplet Saller, obuwie halowe, woda)

Piątek – 8.00 – sala LO4 (pasy, czarne spodenki, obuwie halowe, woda)

Sobota – 11.00 – sparing z JS Cracovia w Krakowie (ortalion, dres, czarny komplet Saller, czarne getry, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd busem z Sandecji godz. 8.00

…………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów (04.02 – 10.02)

Poniedziałek – 17.00 – sparing z JS Drukarz Warszawa w Stróżach (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd busem z Sandecji godz. 16.00

Wtorek – 8.30 – basen

Środa – 8.00 – sala LO4 (czarny komplet Saller, czarne getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

Czwartek – 8.00 – hala Mosir (biało niebieski komplet Saller, obuwie halowe, woda)

Piątek – 8.45 – sala LO4 gimnastyka (biało niebieski Saller, białe getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

Sobota – 13.00 – sparing z AKS SMS Łódź w Tylmanowej (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd busem z Sandecji godz. 11.30

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów (28.01 – 03.02)

Poniedziałek – 8.00 – sala LO4 + siłownia (pasy, czarne spodenki, białe getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

Wtorek – 8.00 – teren (ortalion, dres, obuwie do biegania, woda)

Środa – 8.00 – sala LO4 + gimnastyka (czarny komplet Saller, czarne getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

Czwartek – 17.30 – sparing z JS Polonia Warszawa w Barcicach (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd busem z Sandecji do ustalenia

Piątek – 8.45 – sala LO4 gimnastyka (biało niebieski Saller, białe getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

…………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów (21.01 – 28.01)

Poniedziałek – 8.00 – siłownia + basen

Wtorek – trening indywidualny wg rozpiski

Środa – 14.00 – sparing z JS Dunajcem Nowy Sącz (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, czapka, rękawiczki, terma, woda) – zbiórka na boisku PWSZ godz. 13.00

Czwartek – trening indywidualny wg rozpiski

Piątek – wolne

Sobota – 12.00 – sparing z Grodem Podegrodzie (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, czapka, rękawiczki, tarma, woda) – wyjazd busem z Sandecji godz. 10.00

………………………………………………………………………………………………………………………………………….

PLAN OBOZU 13.01.2019 – 18.01.2019 – 13.01.2019

9.00 – zbiórka  STADION MKS Sandecja Nowy Sącz

9.30 – wyjazd do Zakopanego

11.30 – planowany przyjazd na miejsce obozu

11.30-12.30 – zakwaterowanie

12.30 – 13.00 – Obiad

13.00 – 14.00 Odpoczynek po obiedzie

14.00 – 15.00 – omówienie regulaminu panujące go podczas obozu oraz przepisów korzystania z obiektów

15.00 – 17.00- Trening Piłkarski

17.00 – 18.00 – Higiena osobista

18.00- 18.30 – Kolacja

18.30 – 19.30 – Odprawa taktyczna

19.30 – 21.00 – Gry i zabawy integracyjne

21.00 – 7.00 Cisza nocna

14.01.2019

7.00 – 7.30 – toaleta poranna

7.30 – 8.00 – rozruch poranny

8.00 – 8.30 – higiena osobista

8.30 – 9.00 – śniadanie

9.00- 10.30 – odpoczynek

10.30 – 12.00 – Trening piłkarski

12.00 – 12.30 – higiena osobista

12.30 – 13.00 – Obiad

13.00 – 16.00 – odpoczynek, regeneracja

16.00 – 17.30 – Trening piłkarski

17.30 – 18.00 – higiena osobista

18.00- 18.30 – Kolacja

18.30 – 19.30 – analiza taktyczna treningu

19.30 – 21.00 – turniej play station

21.00- 7.30 – Cisza nocna

15.01.2019

7.00 – 7.30 – toaleta poranna

7.30 – 8.00 – rozruch poranny

8.00 – 8.30 – higiena osobista

8.30 – 9.00 – śniadanie

9.00- 10.30 – odpoczynek

10.30 – 12.00 – Trening piłkarski

12.00 – 12.30 – higiena osobista

12.30 – 13.00 – Obiad

13.00 – 16.00 – odpoczynek, regeneracja

16.00 – 17.30 – Trening piłkarski

17.30 – 18.00 – higiena osobista

18.00- 18.30 – Kolacja

18.30 – 19.30 – analiza taktyczna treningu

19.30 – 21.00 – Gry i za ba wy integracyjne (karty, tenis stołowy, bilard)

21.00- 7.30 – Cisza no cna

16.01.2019

7.00 – 7.30 – toaleta poranna

7.30 – 8.00 – rozruch poranny

8.00 – 8.30 – higiena osobista

8.30 – 9.00 – śniadanie

9.00- 10.30 – odpoczynek

10.30 – 12.00 – Trening piłkarski

12.00 – 12.30 – higiena osobista

12.30 – 13.00 – Obiad

13.00 – 16.00 – odpoczynek, regeneracja

16.00 – 17.30 – Trening piłkarski

17.30 – 18.00 – higiena osobista

18.00- 18.30 – Kolacja

18.30 – 19.30 – Odprawa taktyczna

19.30 – 21.00 – Gry i zabawy integracyjne (karty, tenis stołowy, bilard)

21.00- 8.00 – Cisza nocna

17.01.2019

8.00 – 8.30 – higiena osobista

8.30 – 9.00 – śniadanie

9.00- 10.30 – odpoczynek

10.30 – 12.00 – Trening piłkarski

12.00 – 12.30 – higiena osobista

12.30 – 13.00 – Obiad

13.00 – 15.00 – odpoczynek , regeneracja

15.00 – 16.30 – Trening piłkarski

16.30 – 17.00 – higiena osobista

17.00- 19.00 – po byt na basenie COS Zakopane

19.00 – 19.30 – Kolacja

19.30 – 21.00 – Trening mentalny

21.00- 7.30 – Cisza nocna

18.01.2019

8.00 – 8.30 – higiena osobista

8.30 – 9.00 – śniadanie

9.00 – 10.00 – oficjalne zakończenie i podsumowanie obozu

10.00 – wyjazd do Nowego Sącza

13.00 – planowany przyjazd na Stadion MKS Sandecja  Nowy Sącz

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów (07.01 – 13.01)

Poniedziałek – 8.00 – sala LO4 (pasy, czarne spodenki, białe getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

Wtorek – 17.00 – sparing z JS Rozwój Katowice w Szalowej (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd z Sandecji busem godz. 15.30

Środa – 8.00 – sala LO4 + teren (ortalion, dres, czarny komplet Saller, czarne getry lub skarpety, obuwie halowe i do biegania, woda)

Czwartek – 8.30 – basen

Piątek – 8.00 – sala LO4 gimnastyka + siłownia (biało niebieski Saller, białe getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

Niedziela – 9.00 – WYJAZD NA OBÓZ DO ZAKOPANEGO

………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harmonogram treningów (02.01 – 06.01)

Środa – 8.00 – sala LO4  (pasy, czarne spodenki, czarne getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

Czwartek – 8.00 – sala LO4 (czarny komplet Saller, czarne getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

Piątek – 8.45 – sala LO4 gimnastyka (biało niebieski Saller, białe getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów (17.12 – 23.12)

Poniedziałek – 8.00 – sala LO4 (pasy, czarne spodenki, białe getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

Poniedziałek – 19.30 – hala PWSZ – testy (czarny komplet Saller, obuwie halowe, woda) – OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

Wtorek – 8.15 – basen

Wtorek – 18.00 – siłownia LO4

Środa – 8.00 – sala LO4 (biało niebieski komplet Saller, białe getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

Czwartek – 8.00 – sala LO4

Piątek – WIGILIA KLASOWA

…………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów (09.12 – 16.12)

Poniedziałek – 8.00 – sala LO4 + siłownia (pasy, czarne spodenki, białe getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

Wtorek – 8.15 – basen

Wtorek – 18.00 – siłownia LO4

Środa – 8.00 – sala LO4 + teren (ortalion, dres, czarny komplet Saller, czarne getry lub skarpety, obuwie halowe i do biegania, woda)

Środa – 17.30 – orlik u Jezuitów (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda)

Czwartek – 16.30 – orlik u Jezuitów (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda)

Piątek – 8.45 – sala LO4 gimnastyka (biało niebieski Saller, białe getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów (03.12 – 08.12)

Poniedziałek – 8.00 – sala LO4 + siłownia (pasy, czarne spodenki, białe getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

Wtorek – 8.00 – sparing z rocznikiem 2002 (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd do Piątkowej busem godz. 7.55

Wtorek – 18.00 – siłownia LO4

Środa – 8.00 – sala LO4 + teren (ortalion, dres, czarny komplet Saller, czarne getry lub skarpety, obuwie halowe i do biegania, woda)

Środa – 17.30 – orlik u Jezuitów (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda)

Czwartek – 8.15 – basen

Czwartek – 18.30 – sparing na orliku w Tęgoborzy (ortalion, dres dreningowy, obuwie piłkarskie, woda). Zbiórka i wyjazd godz 17.45 z Sandecji.

Piątek – 8.45 – sala LO4 gimnastyka (biało niebieski Saller, białe getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów (26.11 – 01.12)

Poniedziałek – 8.00 – sala LO4 (pasy, czarne spodenki, białe getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

Wtorek – 8.15 – basen

Wtorek – 17.00 – orlik Tęgoborze (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd z Sandecji godz. 16.30

Środa – 8.00 – sala LO4 (czarny komplet Saller, czarne getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

Środa – 16.00 – orlik u Jezuitów (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda)

Środa – 18.00 – obserwacja meczu Sandecja – Odra

Czwartek – 8.00 – matura próbna, popołudniu siłownia we własnym zakresie

Piątek – 8.45 – sala LO4 gimnastyka (biało niebieski Saller, białe getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

…………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harmonogram treningów (19.11 – 25.11)

Poniedziałek – 8.00 – sala LO4 (pasy, czarne spodenki, białe getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

Wtorek – 8.15 – basen

Wtorek – 18.00 – siłownia LO4 (biało niebieski Saller, białe getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

Środa – 8.00 – sala LO4 (czany komplet Saller, czarne getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

Środa – 17.30 – orlik u Jezuitów (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda)

Czwartek – 8.00 – aula SP20 (pasy, czarne spodenki, białe getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)

Czwartek – 19.00 – orlik Chełmiec (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda)

Piątek – 8.00 – sala LO4 gimnastyka + siłownia (biało niebieski Saller, białe getry lub skarpety, obuwie halowe, woda)
……………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harmonogram treningów (12.11 – 18.11)

Wtorek – 8.30 – basen

Wtorek – 15.15 – Sandecja (ortalion, pasy, białe getry, woda) – wszyscy chętni

Środa – 8.00 – Piątkowa – gra wewnętrzna z 2002 (ortalion, biało niebieski komplet Saller, białe getry, woda) – bus spod szkoły 7.55

Środa – 17.30 – orlik u Jezuitów (ortalion, dres treningowy, woda) – wszyscy chętni

Czwartek – rano wolne

Czwartek – 17.30 – orlik u Jezuitów (ortalion, dres treningowy, woda) – wszyscy chętni

Piątek – 8.00 – siłownia + gimnastyka (biało niebieski Saller)

………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harmonogram treningów (04.11 – 12.11)

Poniedziałek – 8.15 – basen

Poniedziałek – 15.15 – Sandecja (ortalion, pasy, białe getry, woda) – wszyscy chętni

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, czarne getry, woda) – bus spod szkoły 7.55 (wszyscy spoza kadry na turniej w Zawadzie)

Środa – 8.00 – Piątkowa – gra wewnętrzna z 2002 (ortalion, biało niebieski komplet Saller, białe getry, woda) – bus spod szkoły 7.55, wszyscy spoza kadry na Zyndram

Środa – 15.15 – Sandecja (ortalion, dres treningowy, woda) – wszyscy chętni

Czwartek – 12.00 – mecz MLJS z Unią Tarnów – na zbiórkę przychodzimy w czarnym dresie Saller + czarny komplet Saller, torba Saller (kadra w zakładce „Aktualności”) – wyjazd z Sandecji godz. 9.00

Piątek – 8.15 – basen

……………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harmonogram treningów (29.10 – 03.10)

Poniedziałek – 8.15 – basen

Poniedziałek – 14.30 – mecz II ligi okręgowej z Koroną (kadra w zakładce „Aktualności”) – bus spod szkoły 13.15, zbiórka na Zawadzie 13.30

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, czarne getry, woda) – bus spod szkoły 7.55 (wszyscy spoza kadry na turniej w Zawadzie)

Środa – 8.00 – Piątkowa – gra wewnętrzna z 2002 (ortalion, biało niebieski komplet Saller, białe getry, woda) – bus spod szkoły 7.55, wszyscy spoza kadry na Zyndram

Środa – 15.15 – Sandecja (ortalion, dres treningowy, woda) – wszyscy chętni

Czwartek, piątek – siłownia we własnym zakresie

Sobota – 10.00 – mecz MLJS z Sokołem Słopnice – na zbiórkę przychodzimy w czarnym dresie Saller + czarny komplet Saller, torba Saller (kadra w zakładce „Aktualności”) – zbiórka w Zawadzie godz. 8.45

……………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harmonogram treningów (22.10 – 28.10)

OD TEGO TYGODNIA NA WSZYSTKIE TRENINGI PRZYNOSIMY OBUWIE HALOWE, GDYŻ ZE WZGLĘDU NA POGODĘ BĘDZIEMY DECYDOWAĆ GDZIE TRENUJEMY…

Poniedziałek – 8.15 – basen

Poniedziałek – 16.00 – Sandecja (ortalion, komplet czarny Saller, białe getry, woda) – wszyscy chętni

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, czarne getry, woda) – bus spod szkoły 7.55 (wszyscy spoza kadry na turniej w Zawadzie)

Wtorek – 10.00 – Zawada – turniej (kadra w zakładce „Aktualności”) – czarny komplet Saller, terma, czarne getry, dokument tożsamości – bus spod szkoły godz. 9.30

Wtorek – 15.00 – PP rezerw w Łososinie (Szewczak, Wąchała, Palacz) – wyjazd z Sandecji godz. 13.15

Środa – 8.00 – Piątkowa – gra wewnętrzna z 2002 (ortalion, biało niebieski komplet Saller, białe getry, woda) – bus spod szkoły 7.55, wszyscy spoza kadry na Zyndram

Czwartek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, dres treningowy, woda) – bus spod szkoły 7.55

Czwartek – 16.15 – Sandecja (ortalion, dres treningowy, woda)

Piątek – 8.00 – Piątkowa – rozruch przedmeczowy (ortalion, pasy, czarne spodenki, białe getry, woda) – bus spod szkoły 7.55

Piątek – 16.15 – Sandecja (ortalion, pasy, czarne spodenki, białe getry, woda)

Sobota – 11.00 – mecz MLJS z Puszczą – na zbiórkę przychodzimy w czarnym dresie Saller + czarny komplet Saller, torba Saller (kadra w zakładce „Aktualności”) – wyjazd z Sandecji godz. 8.00

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów (15.10 – 21.10)

Poniedziałek – 8.15 – basen

Poniedziałek – 16.00 – Sandecja (ortalion, komplet czarny Saller, białe getry, woda) – wszyscy chętni

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, czarne getry, woda) – bus spod szkoły 7.55

Wtorek – 16.30 – Sandecja (ortalion, pasy, czarne spodenki, czarne getry, woda) – wszyscy chętni

Środa – 8.00 – Piątkowa – gra wewnętrzna z 2002 (ortalion, biało niebieski komplet Saller, białe getry, woda) – bus spod szkoły 7.55, wszyscy spoza kadry na Zyndram

Środa – 15.30 – mecz II ligi okręgowej z Zyndramem (kadra w zakładce „Aktualności”) – zbiórka w Piątkowej godz. 14.45

Czwartek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, czarny komplet Saller, czarne getry, woda) – bus spod szkoły 7.55

Piątek – 8.00 – Piątkowa – rozruch przedmeczowy (ortalion, pasy, czarne spodenki, białe getry, woda) – bus spod szkoły 7.55

Piątek – 15.30 – mecz MLJS z Dalinem – na zbiórkę przychodzimy w czarnym dresie Saller + czarny komplet Saller, torba Saller (kadra w zakładce „Aktualności”) – zbiórka w Piątkowej godz. 14.15

Piątek – 19.10 – obserwacja meczu I ligi Sandecja vs Wigry

Sobota – siłownia + basen we własnym zakresie

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów (08.10 – 14.10)

Poniedziałek – 8.00 – basen

Poniedziałek – 17.00 – Sandecja (ortalion, komplet czarny Saller, czarne getry, woda)

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, białe ge

try, woda) – bus spod szkoły 7.55

Środa – 8.00 – Piątkowa (ortalion, czarny komplet Saller, czarne getry, woda) – bus spod szkoły 7.55, wszyscy spoza kadry na Barciczankę

Środa – 16.00 – mecz II ligi okręgowej z Barciczanką (kadra w zakładce „Aktualności”) – zbiórka w Piątkowej lub Zawadzie godz. 15.00

Czwartek – wycieczka szkolna

Piątek – 8.00 – Piątkowa (wszyscy chętni, biało niebieski Saller, ortalion) – później szkoła obowiązkowo

Piątek – 16.00 – Sandecja (wszyscy chętni, biało niebieski Saller, ortalion)

Sobota – 10.00 – mecz MLJS z Dunajcem – na zbiórkę przychodzimy w czarnym dresie Saller + czarny komplet Saller, torba Saller (kadra w zakładce „Aktualności”) – zbiórka na Dunajcu godz. 8.45

………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harmonogram treningów (01.10 – 07.10)

Poniedziałek – 8.00 – basen

Poniedziałek – 16.30 – sesja zdjęciowa na Sandecji (wszyscy dresy czarne Saller + czarna koszulka Saller) oraz trening na Sandecji (komplet czarny Saller, czarne getry, woda)

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, białe getry, woda) – bus spod szkoły 7.55

Środa – 8.00 – Piątkowa (ortalion, czarny komplet Saller, czarne getry, woda) – bus spod szkoły 7.55, wszyscy spoza kadry na Victorię

Środa – 16.00 – mecz II ligi okręgowej z Victorią (kadra w zakładce „Aktualności”) – zbiórka w Piątkowej godz. 15.00

Czwartek – rano wolne w związku z zawodami LA

Czwartek – 16.30 – Sandecja (wszyscy chętni)

Piątek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, czarne getry, woda) – bus spod szkoły 7.55

Piątek – 16.30 – Sandecja (wszyscy chętni)

Sobota – 10.00 – mecz MLJS z Bochnią – na zbiórkę przychodzimy w czarnym dresie Saller + czarny komplet Saller, torba Saller (kadra w zakładce „Aktualności”) – zbiórka w Piątkowej godz. 8.45

Sobota – 14.30 – mecz II ligi okręgowej z Ogniwem – na zbiórkę przychodzimy w czarnym dresie Saller + czarny komplet Saller, torba Saller (kadra w zakładce „Aktualności”) – wyjazd z Sandecji godz. 12.45

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów (24.09 – 30.09)

Poniedziałek – 8.00 – basen

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, białe getry, woda) – bus spod szkoły 7.55

Wtorek – 17.00 – Sandecja (Bryja, Bryja, Żołądź, Król, Wąchała, Chlipała, Leśniak, Janik, Szewczak, Hajduk, Miczołek, Jasiński)

Środa – 8.00 – Piątkowa (ortalion, czarny komplet Saller, czarne getry, woda) – bus spod szkoły 7.55

Środa – PP z Barciczanką (niektórzy zawodnicy będą powołani do zespołu rezerw)

Czwartek – 8.00 – (ortalion, biało niebieski komplet Saller, białe getry, woda) – bus spod szkoły 7.55

Czwartek – 17.00 – Sandecja (Niemas, Fryzowicz, Mordarski, Ligarski, Dzięciołowski, Czachura, Ziemnik, Olchawa, Klóska, Słaby, Hajduk, Miczołek, Jasiński)

Piątek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, czarne getry, woda) – bus spod szkoły 7.55

Sobota – 15.00 -mecz MLJS z Profi – na zbiórkę przychodzimy w czarnym dresie Saller + czarny komplet Saller, torba Saller (kadra w zakładce „Aktualności”) – wyjazd godz. 12.00 z Sandecji

…………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harmonogram treningów (17.09 – 23.09)

Poniedziałek – 8.00 – basen oraz siłownia we własnym zakresie popołudniu

Wtorek – 17.30 – Sandecja (biało – niebieski saller, białe getry, ortalion, woda)

Środa – 8.00 – Piątkowa – gra wewnętrzna z rocznikiem 2002 (pasy, czarne spodenki, czarne getry, ortalion, woda)

Czwartek – rajd szkolny

Piątek – 16.30 – Sandecja (koszulka pasy, czarne spodenki, czarne getry,ortalion, woda )

Sobota – 10.00 – 7 kolejka MLJS Sandecja – Termalica. Zbiórka godz 8.45 na boisku w Piątkowej. Na zbiórkę przychodzimy w czarnym komplecie saller, dres i torba sallera. Buty lanki, wkręty ochraniacze, dokument tożsamosci. (kadra w zakładce ,,Aktualnosci”)

Niedziela Wolne

…………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów (10.09 – 16.09)

Poniedziałek – siłownia + basen we własnym zakresie

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, białe getry, woda) – bus spod szkoły 7.55

Środa – 8.00 – Piątkowa (ortalion, czarny komplet Saller, czarne getry, woda) – bus spod szkoły 7.55

Czwartek – 8.00 – (ortalion, biało niebieski komplet Saller, białe getry, woda) – bus spod szkoły 7.55

Piątek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, czarne getry, woda) – bus spod szkoły 7.55

Sobota – 10.00 – mecz MLJS z Zatorzanką w Piątkowej – na zbiórkę przychodzimy w czarnym dresie Saller + czarny komplet Saller, torba Saller (kadra w zakładce „Aktualności”)

…………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harmonogram treningów (03.09 – 09.09)

Poniedziałek – siłownia + basen we własnym zakresie

Poniedziałek – 10.45 – rozpoczęcie roku szkolnego. Zbiórka pod kościołem w strojach galowych, mamy ze sobą czarne dresy Saller oraz dresy szkolne do oddania dla wychowawcy

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, białe getry, woda) – bus spod szkoły 7.55

Środa – 8.00 – Piątkowa (ortalion, czarny komplet Saller, czarne getry, woda) – bus spod szkoły 7.55

Czwartek – 8.00 – (ortalion, biało niebieski komplet Saller, białe getry, woda) – bus spod szkoły 7.55

Piątek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, czarne getry, woda) – bus spod szkoły 7.55

Sobota – 10.00 – mecz II ligi okręgowej z Królovią – wyjazd z Sandecji godz. 8.15 – na zbiórkę przychodzimy w czarnym dresie Saller + czarny komplet Saller, torba Saller (kadra w zakładce „Aktualności”)

Niedziela – 11.00 – mecz MLJS z Limanovią – wyjazd z Sandecji godz. 9.00 – na zbiórkę przychodzimy w czarnym dresie Saller + czarny komplet Saller, torba Saller (kadra w zakładce „Aktualności”)

…………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harmonogram treningów (27.08 – 02.09)

Poniedziałek – siłownia + basen we własnym zakresie

Poniedziałek – 10.00 – spotkanie obowiązkowe w szkole z Wychowcą

Wtorek – 8.30 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, woda)

Środa – 11.00 – mecz MLJS z Garbarnią – wyjazd z Sandecji godz. 7.30 – na zbiórkę przychodzimy w biało niebieskim komplecie Saller + dres, torba Saller (kadra w zakładce „Aktualności’)

Czwartek – siłownia + basen we własnym zakresie

Piątek – 9.00 – Piątkowa (ortalion, komplet biało niebieski Saller, woda)

Sobota – 10.00 – mecz MLJS z Hutnikiem – zbiórka w Piątkowej godz. 8.45 – na zbiórkę przychodzimy w czarnym koplecie Saller + dres, torba Saller (kadra w zakładce „Aktualności”)

Sobota – 19.10 – obserwacja meczu I ligi Sandecja vs Stal Mielec

Niedziela – WOLNE

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów (20.08 – 26.08)

Poniedziałek – siłownia + basen we własnym zakresie

Wtorek – 9.00 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, woda)

Środa – 10.00 – mecz MLJS z Okocimskim Brzesko – zbiórka w Piątkowej godz. 8.45 – na zbiórkę przychodzimy w czarnym komplecie Saller (kadra w zakładce „Aktualności’)

Środa – 19.10 – obserwacja meczu I ligi Sandecja vs Stomil

Czwartek – siłownia + basen we własnym zakresie

Piątek – 9.00 – Piątkowa (ortalion, komplet biało niebieski Saller, woda)

Sobota – 10.00 – mecz MLJS z Podhalem Nowy Targ – zbiórka w Piątkowej godz. 8.45 – na zbiórkę przychodzimy w czarnym koplecie Saller (kadra w zakładce „Aktualności”)

Niedziela – WOLNE

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów (06.08 – 12.08)

Poniedziałek – siłownia + basen we własnym zakresie

Wtorek – 9.30 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, obuwie piłkarskie + do biegania, woda)

Środa – 11.00 – sparing z JS Unia Tarnów (ortalion, komplet biało niebieski, białe getry, woda) – wyjazd z Sandecji busem do Stróż godz. 9.45 – na zbiórkę przychodzimy w czarnym komplecie Saller

Czwartek – 9.30 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Piątek – 10.00 – sparing w Piątkowej z JS Karpaty Krosno (ortalion, komplet biało niebieski Saller, woda) – zbiórka godz. 9.00 – na zbiórke przychodzimy w komplecie czarnym Saller

Sobota – 19.10 – obserwacja meczu I ligi Sandecja vs Gks Katowice

Niedziela – 9.30 – wyjazd na obóz do Charsznicy (info w Aktualnościach)

……………………………………………………………………………………………………………………………………..

DO PIĄTKU (04.08) PROSIMY O DOSTARCZENIE KART OBOZOWYCH DO TRENERÓW!!!

Harmonogram treningów (30.07 – 05.08)

Poniedziałek – 10.00 – Piątkowa (ortalion, komplet czarny Saler, czarne getry, obuwie piłkarskie + obuwie do biegania, woda)

Wtorek – 10.00 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, obuwie piłkarskie + do biegania, woda)

Środa – 10.30 – sparing z JS Dunajec (ortalion, komplet biało niebieski, białe getry, woda) – wyjazd z Sandecji busem do Stróż godz. 9.15 – na zbiórkę przychodzimy w czarnym komplecie Saller (kadra w zakładce Aktualności)

Środa – 17.30 – sparing z Popradem Muszyna (komplet biało niebieski Saller, białe getry, woda) – zbiórka 16.15 Piątkowa – na zbiórkę przychodzimy w czarnym komplecie Saller (kadra w zakładce Aktualności)

Czwartek – siłownia + basen we własnym zakresie

Piątek – 10.00 – Piątkowa (ortalion, pasy, czrne spodenki, czarne getry, woda)

Sobota – 9.00 – gra wewnętrzna w Piątkowej (ortalion, komplet biało niebieski Saller, woda) – niestety seniorzy Olimpii Pisarzowej nie zbiorą się na sparing

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów (23.07 – 29.07)

Poniedziałek – 9.00 – Piątkowa (ortalion, biało niebieski Saller, białe getry, obuwie piłkarskie + obuwie do biegania, woda) – SPOTKANIE ORGANIZACYJNE + TRENING

Wtorek – 18.45 – sparing z Sokołem Stary Sącz – wyjazd busem z Sandecji do Starego Sącza godz. 17.00 lub na miejscu 17.30 (pasy, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Środa – 9.00 – Piątkowa (ortalion, czarny komplet Saller, czarne getry, woda, obuwie piłkarskie + do biegania)

Czwartek – 9.00 – Piątkowa (ortalion, pasy, czarne spodenki, czarne getry, woda, obuwie piłkarskie + do biegania)

Piątek – 10.00 – Piątkowa (ortalion, czarny komplet Saller, woda)

Sobota – 12.15 – sparing ze Zniczem Pruszków w Barcicach (ortalion, komplet biało niebieski Saller, woda) – wyjazd z Sandecji 10.45 lub na miejscu 11.15

……………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harmonogram JM 2001 (tydzień 18.06 – 24.06)

Poniedziałek – 8.30 – basen

Wtorek – 8.00 – boisko przy szkole (biała koszulka, niebieskie spodenki, białe getry, woda)

Środa – 11.00 – baraż o MLJM z Podhalem (kadra w zakładce „Aktualności”) – wyjazd godz. 8.00 z Sandecji

Czwartek – 8.30 – basen

Piątek – 8.00 – trening na boisku przy szkole (biała koszulka, niebieskie spodenki, białe getry)

Sobota – godzina do ustalenia – baraż o MLJM z Ujanowicami (kadra w zakładce „Aktualności”) – po meczu ZAKOŃCZENIE SEZONU PRZY GRILLU NA SANDECJI

……………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harmonogram JM 2001 (tydzień 11.06 – 18.06)

Poniedziałek – 8.30 – basen

Wtorek – 8.00 – boisko trawiaste przy szkole (dres treningowy, koszulka pasy, czarne spodenki, czarne getry)

Środa – 17.00 – baraż o MLJM z Ujanowicami (kadra w zakładce „Aktualności”)

Czwartek – 8.30 – basen

Piątek – 8.00 – trening na boisku przy szkole (biała koszulka, niebieskie spodenki, białe getry)

Weekend – WOLNE

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram JM 2001 (tydzień 04.06 – 10.06)

Poniedziałek – 8.30 – basen

Wtorek – 8.00 – boisko trawiaste przy szkole (dres treningowy, koszulka pasy, czarne spodenki, czarne getry)

Środa – MLJM z Progresem

Czwartek – 8.30 – basen

Piątek – 8.00 – rozruch przy szkole

Niedziela – baraż o MLJM z Podhalem + MLJM z Ostrowskiem (szczegóły w zakładce „Aktualności”)

………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harmonogram JM 2001 (tydzień 28.05 – 03.06)

Poniedziałek – 8.00 – basen

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (dres treningowy, koszulka pasy, czarne spodenki, czarne getry) – wyjazd busem 7.55

Środa – 8.00 – Piątkowa (dres treningowy, komplet biało niebieski Saller, białe getry woda) – wyjazd busem 7.55

Czwartek – WOLNE

Piątek – TRENING SANDECJA GODZINA 15 00

Sobota – 15.00 – MLJM z Wisłą Kraków (powołani przez trenera Zagórskiego)

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram JM 2001 (tydzień 21.05 – 28.05)

Poniedziałek – 8.30 – basen

Wtorek – 8.00 – info od trenera Zagórskiego (wszyscy poza kadrami na wtorkowe mecze)

Zawodnicy ,którzy nie grają trening rano PIĄTKOWA – wyjazd 7 55

Wtorek – 16.00 – mecz I ligi okręgowej z Grodem (przebieramy się na Sandecji 14.30, odprawa, jedziemy busem do Podegrodzia) – kadra w zakładce „Aktualności 2002”

Wtorek – 18.00 – mecz II ligi okręgowej z Dąbrovią (dres wyjazdowy + biała koszulka Saller Wiśniowski) – wyjazd do Wielogłów busem z Sandecji godz. 16.45 – kadra w zakładce „Aktualności 2002”

Środa – 8.00 – info od trenera Zagórskiego (wszyscy nie grający we wtorek)

TRENING -PIĄTKOWA ,wyjazd 7 55

Środa – 8.15 – basen obowiązkowo wszyscy, którzy grali w obu wtorkowych meczach

Czwartek – 8.00 – Piątkowa (dres treningowy, koszulka pasy, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Piątek – 8.00 – info od trenera Zagórskiego (wszyscy spoza kadry na mecz piątkowy)

Piątek – 17.00 – mecz I ligi z Zyndramem – zbiórka do ustalenia (czarna koszulka, czarne spodenki, ew. dres wyjazdowy) – kadra w zakładce „Aktualności 2002”

Sobota – 10.00 – mecz MLJM (powołani przez trenera Zagórskiego)

Sobota – 18.00 – mecz I ligi z Kolejarzem – zbiórka do ustalenia (czarna koszulka, czarne spodenki, ew. dres wyjazdowy) – kadra w zakładce „Aktualności 2002”

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram JM 2001 (tydzień 13.05 – 20.05)

Poniedziałek – 8.30 – basen

Poniedziałek – 17.30 – mecz I ligi okręgowej z Koroną (przebieramy się na Sandecji 16.30, odprawa, jedziemy busem na Piątkową) – kadra w zakładce „Aktualności 2002”

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (dres treningowy, koszulka pasy, czarne spodenki, czarne getry) – wyjazd busem 7.55

Środa – 8.00 – Piątkowa (czarny komplet Saller, ew. dres treningowy, czarne getry, woda) – wyjazd z Sandecji godz. 7.55

Czwartek – 8.00 – Piątkowa (komplet biało niebieski, ew. dres treningowy) – wyjazd z Sandecji godz. 7.55 (wszyscy spoza kadry na Zawiszę)

Czwartek – 17.30 – mecz I ligi z Zawiszą Rożnów – wyjazdz z Sandecji godz. 16.00 (czarna koszulka, czarne spodenki, ew. dres wyjazdowy) – kadra w zakładce „Aktualności 2002”

Piątek – WOLNE

Sobota – 13.00 – MLJM (powołani przez trenera Zagórskiego)

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram JM 2001 (tydzień 07.05 – 12.05)

Poniedziałek – 8.30 – basen – wszyscy chętni

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (dres treningowy, koszulka pasy, czarne spodenki, czarne getry) – wyjazd busem 7.55

Środa – 8.00 – Piątkowa (czarny komplet Saller, ew. dres treningowy, czarne getry, woda) – wyjazd busem 7.55

Czwartek – 8.00 – Piątkowa (komplet biało niebieski Saller, białe getry) – wyjazd busem 7.55

Czwartek – 18.00 – trening bramkarski na Sandecji

Piątek – 8.00 – Piątkowa (koszulka pasy, czarne spodenki, czarne getry)

Sobota – 10.00 – mecz II ligi okręgowej z Piątkową – Łęg (kadra w zakladce „Aktualności 2002”) – przebieramy się na Sandecji 8.45, wyjazd busem z Sandecji godz. 9.15

Sobota – 9.00 – MLJM (powołani przez trenera Zagórskiego)

……………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harmonogram JM 2001 (tydzień 23.04 – 29.04)

Poniedziałek – 8.30 – basen – wszyscy chętni

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (dres treningowy, koszulka pasy, czarne spodenki, czarne getry) – wyjazd busem 7.55

Wtorek – 18.00 – trening bramkarski na Sandecji

Środa – 17.00 – mecz MLJM z Termalicą (powołani przez trenera Zagórskiego)

Czwartek – 8.00 – Piątkowa (komplet biało niebieski Saller, białe getry) – wyjazd busem 7.55

Piątek – 8.00 – Piątkowa (koszulka pasy, czarne spodenki, czarne getry)

Sobota – 9.00 – mecz II ligi okręgowej z Górką (kadra w zakladce „Aktualności 2002”) – przebieramy się na Sandecji godz. 7.30, wyjazd z Sandecji godz. 7.45

Sobota – – MLJ M (powołani przez trenera Zagórskiego)

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram JM 2001 (tydzień 16.04 – 22.04)

Poniedziałek – 8.30 – basen

Poniedziałek – 17.30 – mecz I Ligi okręgowej ze Skalnikiem (kadra w zakładce „Aktualności” 2002)

Wtorek – 8.00 – Zawada TESTY OBOWIĄZKOWE (dres treningowy, koszulka pasy, czarne spodenki, czarne getry, obuwie piłkarskie + halowe) – wyjazd busem 7.55

Wtorek – 16.45 –  Zawada TESTY OBOWIĄZKOWE (dres treningowy, koszulka pasy, czarne spodenki, czarne getry, obuwie piłkarskie + halowe) – wszyscy spoza klasy sportowej

Środa – 8.00 – Piątkowa (ortalion, komplet czarny Saller, czarne getry) – wyjazd busem 7.55 (wszyscy spoza kadry na Victorię)

Środa – 17.30 – mecz I Ligi okręgowej z Victorią (kadra wa zakładce „Aktualności” 2002)

Czwartek – 8.00 – Piątkowa (komplet biało niebieski Saller, białe getry) – wyjazd busem 7.55

Czwartek – 16.30 – Zawada (komplet biało niebieski Saller, białe getry) – wszyscy spoza klasy sportowej

Piątek – 8.00 – Piątkowa (koszulka pasy, czarne spodenki, czarne getry) – wyjazd busem 7.55

Niedziela – 10.00 – MLJM (powołani przez trenera Zagórskiego)

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram JM 2001 (tydzień 09.04 – 15.04)

Poniedziałek – 8.30 – basen

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (dres treningowy, koszulka pasy, czarne spodenki, czarne getry) – wyjazd busem 7.55

Wtorek – 18.00 – trening bramkarski na Sandecji

Środa – 8.00 – Piątkowa (ortalion, komplet czarny Saller, czarne getry) – wyjazd busem 7.55

Czwartek – 8.00 – Piątkowa (komplet biało niebieski Saller, białe getry) – wyjazd busem 7.55

Czwartek – 17.30 – trening bramkarski na Sandecji

Piątek – 8.00 – Piątkowa (koszulka pasy, czarne spodenki, czarne getry)

Sobota – 10.00 – MLJM (powołani przez trenera Zagórskiego) – pozostali w weekend WOLNE

Poniedziałek – 17.30 – mecz I Ligi okręgowej ze Skalnikiem (kadra w zakładce „Aktualności”)

Środa – 17.30 – mecz I Ligi okręgowej z Victorią (kadra wa zakładce „Aktualności”)
……………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harmonogram JM 2001 (tydzień 03.04 – 08.04)

Wtorek – 10.00 – mecz MLJM (powołani przez trenera Zagórskiego)

Wtorek – 16.30 – Sandecja (koszulka pasy, czarne spodenki, czarne getry, ew. dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda)

Wtorek – 18.00 – trening bramkarski na Sandecji

Środa – 8.30 – basen (wszyscy spoza kadry na mecz z Uściem)

Środa – 17.30 – mecz I ligi okręgowej z Uściem (kadra w zakładce „Aktualności 2002”)

Czwartek – 8.00 – Piątkowa (dres treningowy, czarne spodnie lub spodenki, czarna koszulka Saller, czarne getry, woda) – wyjazd busem spod hali godz. 7.55

Piątek – 8.00 – Gimnastyka G5 (czarne spodenki, koszulka pasy, białe getry, woda)

Sobota – 13.00 – mecz II ligi okręgowej z Łososiem (kadra w zakładce „Aktualności 2002”)

Sobota – 17.00 – mecz I ligi okręgowej z Mszalnicą – MECZ ODWOŁANY, BĘDZIE ROZEGRANY W INNYM TERMINIE

Niedziela – 11.00 – mecz MLJM z AP 21 (kadra powołana przez trenera Zagórskiego)

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów Juniorów Młodszych 2001 (26.03 – 04.04)

Poniedziałek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, dres treningowy, woda) – wyjazd busem spod hali 7.55

Wtorek – 8.00 – Piątkowa (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd spod hali godz. 7.55

Środa – 8.00 – Piątkowa (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd spod hali 7.55

Czwartek – 11.00 – mecz MLJM  (kadra w zakładce „Aktualności”)

Piątek, Sobota, Niedziela, Poniedziałek – WOLNE

Wtorek – 10.00 – mecz MLJM (kadra w zakładce „Aktualności”)

Środa – 8.30 – basen

Środa – 17.30 – mecz I ligi okręgowej z Uściem (kadra w zakładce „Aktualności” – rocznik 2002)

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harmonogram treningów Juniorów Młodszych 2001 (tydzień 19.03 – 25.03)

Poniedziałek – 8.30 – basen

Wtorek – 8.00 – siłownia G5 (czarny komplet Saller, obuwie halowe, woda)

Środa – do ustalenia

Czwartek – 16.00 – sparing z rocznikiem 2002 w Tylmanowej (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, woda) – przebieramy się na Sandecji godz. 14.45, wyjazd busem godz. 15.00

Piątek – do ustalenia

……………………………………………………………………………………………………………………………………….

PLAN ZAJĘĆ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ( 12.03 – 16.03.2018 r )

Poniedziałek – Basen 8 00 – 9 30

Wtorek – Hala MOSIR + siłownia  8 00 – 9 30

Środa – trening boisko ZAWADA 8 00 – 9 30

Czwartek – trening boisko ZAWADA 8 00 – 9 30

Piątek – Gimnastyka 8 00 – 8 45 (komplet czarny Saller, obuwie halowe, woda)

PLAN ZAJĘĆ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ( O5.03. – 10.03.2018 r )

Poniedziałek – Basen 8 00 – 9 30

Wtorek – jedna grupa sparing z Resovią , druga trening hala MOSIR 8 00 – 9 30 ( W AKTUALNOŚCIACH SKŁADY GRUP )

Środa – hala IV LO- 8 00 – 9 30

Czwartek – hala MOSIR 8 00 – 9 30

Piątek – Gimnastyka akrobatyczna 8 00 – 9 30

Sobota – Sparing godzina 9 30 Barcice

PLAN ZAJĘĆ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ( 26.02.2018 – 02.03.2018 )

Poniedziałek – Basen 8 00 – 9 30

Wtorek – Hala MOSIR + siłownia 8 00 – 9 35

Środa – Hala LO IV 8 00 – 9 30

Czwartek – Hala MOSIR  8 00 -9 30

Piątek  – Gimnastyka LO IV  8 00 – 9 30

Harmonogram obozu dochodzeniowego JM Akademii Sandecja (19.02 – 23.02)

Poniedziałek (19.02): dyżurni: 2002 (Miczołek, Hajduk, Orlof, Sławecki), 2001 (Tokarz, Szewczak, Leśniak)

9.00 – 11.00 – hala Mosir (komplet biało niebieski Saller, obuwie halowe, woda)

9.00 – 10.00 – hala Mosir – trening bramkarski (Miczołek, Hajduk, Tokarz) – tr Bodziony

11.00 – 11.30 – toaleta

12.00 – 12.45 – obiad (dres wyjściowy Saller)

13.15 – wyjazd busem na trening do Stróż

14.00 – 15.30 – trening boisko sztuczne w Stróżach (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda)

Wtorek (20.02): dyżurni: 2002 (Chlipała, Olchawa, Lorek, Skoczeń), 2001 (Żołądź, Wąsowicz, Fryzowicz)

9.00 – 10.00 – siłownia G5 (biała koszulka, czarne spodenki, czarne getry, obuwie halowe, woda)

10.00 – 11.00 – hala Mosir (biała koszulka, czarne spodenki, czarne getry, obuwie halowe, woda)

11.00 – 11.30 – toaleta

12.00 – 12.45 – obiad (dres wyjściowy Saller)

13.15 – wyjazd busem na trening do Stróż

14.00 – 15.30 – trening boisko sztuczne w Stróżach (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda)

Środa (21.02): dyżurni: 2002 (Ziemnik, Jurek, Wańczyk), 2001 (Wąchała, Ziemnik, Olchawa, Mordarski)

9.30 – sparing w Szalowej z Profi Zielonki – wyjazd z Sandecji 8.15 (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda) – wyznaczeni we wtorek

12.00 – 12.45 – obiad (dres wyjściowy Saller)

13.15 – wyjazd busem na trening do Stróż

14.00 – 15.30 – trening boisko sztuczne w Stróżach (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda)

Czwartek (22.02): dyżurni: 2002 (Kuźma, Karpiel, Jasiński), 2001 (Niemas, Klóska, Janik, Król)

9.00 – 11.00 – hala Mosir (komplet biało niebieski Saller, obuwie halowe, woda)

11.00 – 11.30 – toaleta

12.00 – 12.45 – obiad (dres wyjściowy Saller)

13.15 – wyjazd busem na trening do Stróż

14.00 – 15.30 – trening boisko sztuczne w Stróżach (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda)

Piątek (23.02): dyżyrni: 2002 (Kiełbasa, Baran, Buchman), 2001 (Dzięciołowski, Hroneś, Czachura, Ligarski)

8.45 – zbiórka na Sandecji

9.00 – wyjazd busem do Stróż

9.30 – 11.00 – trening boisko sztuczne w Stróżach (ortalion dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda)

12.00 – 12.30 – obiad (dres wyjściowy Saller)

12.45 – toaleta na Sandecji

13.15 – wyjazd busem na trening do Stróż

14.00 – 15.30 – sparing 2002 vs 2001 boisko sztuczne w Stróżach (ortalion, dres treningowy, obuwie piłkarskie, woda)

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów Juniorów Młodszych rocznika 2001 ( tydzień 12.02 – 16.02 )

Poniedziałek – każdy zawodnik indywidualnie 2×15 minut tlenówka + stabilizacja

Wtorek – indywidualnie siłownia

Środa – wyjazd na sparing do Krosna

Czwartek – wyjazd na sparing do Limanowej

Piątek – basen indywidualnie

Harmonogram treningów Juniorów Młodszych 2001 (tydzień 04.02 – 11.04)

Poniedziałek – 8.15 – basen

Wtorek – 8.00 – hala Mosir (komplet biało niebieski, obuwie halowe, woda)

Środa – Sparing z Resovia 2002

Czwartek – Sparing z SMS Łódź , zawodnicy którzy nie jadą trening na MOSIRZE 8 00

Piątek – Gimnastyka 8.00

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów Juniorów Młodszych 2001 (tydzień 22.01 – 28.01)

DYŹURNI ODPOWIEDZIALNI ZA SPRZĘT: 2001 (Król, Leśniak, Mordarski) 2002 (Krężel, Lorek, Miczołek)

Poniedziałek – 8.00 – teren przy G5 + sala G5 (ortalion Saller granatowy, odziez termoaktywna, dres, czapka, rękawiczki, obuwie do biegania, woda) + (biała koszulka, czarne spodenki, czarne getry)

Wtorek – 8.00 – Wtorek – 8.00 – hala Mosir (komplet biało niebieski Saller Wiśniowski, białe getry, obuwie halowe, woda) – przebieramy się na hali Mosir

Środa – 8.00 – teren koło G5 + sala G5 (ortalion Saller granatowy, odziez termoaktywna, dres + biała koszulka, czarne spodenki, czarne getry, czapka, rękawiczki, obuwie do biegania, obuwie halowe, woda) – BOISKO PWSZ JEST ZMROŻONE ORAZ ZAŚNIEŻONE I Z TEGO POWODU NIECZYNNE

Czwartek – rano WOLNE

Piątek – 8.45 – gimnastyka na sali G5 (komplet biało niebieski, białe getry, obuwie halowe, woda)

Sobota – 8.00 – wyjazd na sparing do Chorzowa (kadra w zakładce „Aktualności”)
……………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harmonogram treningów Juniorów Młodszych (tydzień 15.01 – 21.01)

DYŹURNI ODPOWIEDZIALNI ZA SPRZĘT: 2001 (Czachura, Hroneś, Klóska) 2002 (Jasiński, Jurek, Kiełbasa)

Poniedziałek – 8.00 – teren przy G5 (ortalion Saller granatowy, odziez termoaktywna, dres lub czarne spodenki, czarne getry, czapka, rękawiczki, obuwie do biegania, woda)

Poniedziałek – 19.15 – sparing z Polonią Warszwa (ortalion Saller, dres lub odzież termoaktywna, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd busem z Sandecji godz. 18.15

Środa – 8.00 – teren przy G5 + sala G5 (ortalion Saller granatowy, odziez termoaktywna, dres lub czarne spodenki, czarne getry, czapka, rękawiczki, obuwie do biegania, woda)

Środa – 18.30 – Sandecja (ortalion Saller, czapka, rękawiczki, obuwie do biegania, woda)

Czwartek – 8.00 – PODZIAŁ NA DWIE GRUPY Hala Mosir (biała koszulka, czarne spodenki, czarne getry, obuwie halowe, woda) + bieganie (ortalion, dres, sporttester, obuwie do biegania, woda) – całość 2001 + 2002 przebieramy się na hali Mosir

Piątek – 8.45 – basen
……………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harmonogram treningów Juniorów Młodszych (tydzień 08.01 – 14.01)

DYŹURNI ODPOWIEDZIALNI ZA SPRZĘT: 2001 (Dzięciołowski, Fryzowicz, Janik) 2002 (Baran, Baziak, Buchman)

Poniedziałek – 8.00 – boisko sztuczne PWSZ (ortalion Saller granatowy, odziez termoaktywna, dres lub czarne spodenki, czarne getry, czapka, rękawiczki, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd busem spod hali godz. 7.55

Poniedziałek – 16.15 – Sandecja (ortalion Saller, dres lub odzież termoaktywna, obuwie do biegania, woda) – wszyscy chętni

Wtorek – 8.00 – siłownia G5 + hala (komplet biało niebieski Saller Wiśniowski, białe getry, obuwie halowe, woda)

Środa – 8.00 – sala G5 (biała koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Środa – 16.00 – Sandecja (ortation Saller, dres lub odzież termoaktywna, obuwie do biegania, woda) – wszyscy chętni

Czwartek – 8.00 – hala Mosir (komplet biało niebieski Saller Wiśniowski, woda)

Piątek – 8.45 – basen

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harmonogram treningów Juniorów Młodszych 2001 (tydzień 02.01 – 07.01)

Wtorek – 8.00 – hala MOSiR + siłownia G5 (komplet biało niebieski Saller Wiśniowski, białe getry, obuwie halowe, woda)

Środa – 8.00 – Piątkowa (ortalion Saller, dres Saller czarno seledynowy, odzież termoaktywna, czarne spodenki, czarne getry, obuwie piłkarskie, woda) – wyjazd spod szkoły busem 7.55

Czwartek – 8.00 – hala Mosir (koszulka pasy, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Piątek – 8.45 – basen

 

PLAN ZAJĘĆ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ( 18.12.2017 – 22.12.2017 r )

Poniedziałek – basen 8 00 – 9 30

Wtorek – hala MOSIR+siłownia – 8 00- 9 30

Środa – w zależności od pogody boisko lub hala – 8 00 – 9 30

Czwartek – w zależności od pogody boisko lub hala – 8 00 – 9 30

PLAN ZAJĘĆ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ( 11.12.2017 – 15.12.2017 )

Poniedziałek – basen 8 00 – 9 30

Wtorek – hala MOSIR + siłownia 8 00 – 9 30

Środa – hala LO IV 8 00 – 9 30

Czwartek – sparing 17 30 – 19 00 BARCICE

Piątek – gimnastyka 8 00 – 9 30 hala LO IV

PLAN ZAJĘĆ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ( 04.12 2017 – 08.12.2017 )

Poniedziałek – wolne ( Mikołajki klasowe )

Wtorek -hala MOSIR 8 00 – 9 30 ( WYBRANE OSOBY ) II Grupa sparing

Środa – hala IV LO 8 00 – 9 30

Czwartek – hala MOSIR

Piątek – Basen 8 00 – 9 30

PLAN ZAJĘĆ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ( 27.11.2017 – 01.12.2017 )

Poniedziałek – basen 8 00 – 9 30

Wtorek – siłownia IV LO + hala  8 00 – 9 30

Środa – boisko 8 00 – 9 30

Czwartek – boisko 8 00 – 9 30

Piątek – boisko 8 00 – 9 30

Miejsce treningu na boisku będzie podane w tygodniu

PLAN ZAJĘĆ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ( 20.11.2017 – 24.11.2017 )

Poniedziałek – basen 8 00 – 9 30

Wtorek – siłownia  IV LO + hala 8 00 – 9 30

Środa – boisko  8 00 –  9 30

Czwartek – boisko 8 00 – 9 30

Piątek – boisko 8 00 – 9 30

Odnośnie miejsca boiska do ustalenia

PLAN ZAJĘĆ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ( 13.11.2017 – 17.11.2017 )

Poniedziałek – basen 8 00 – 9 30

Wtorek – siłownia IV LO + hala 8 00 – 9 30

Środa – boisko Piątkowa 8 00 – 9 30

Czwartek – boisko Piątkowa 8 00 – 9 30

Piątek – boisko Piątkowa 8 00 – 9 30

 

PLAN ZAJĘĆ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ( 06 – 10.11.2017 )

Poniedziałek  – basen  8 00-9 30

Wtorek – siłownia IV LO  8 00 – 9 30

Środa – boisko Piątkowa 8 00- 9 30

Czwartek – boisko Piątkowa 8 00- 9 30

Piątek – boisko Piątkowa 8 00- 9 30

 

 

Plan zajęć od poniedziałku do piątku  ( 30 października – 04 listopada )

 

PONIEDZIAŁEK –  rozruch przedmeczowy 8 00 – 9 30

WTOREK – mecz z Wisłą Kraków 2002  15 00

ŚRODA – wolne

CZWARTEK – basen 8 00 – 9 30

PIĄTEK – rozruch przedmeczowy Piątkowa godzina 8 00 – 9 30 

PLAN ZAJĘĆ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (23 – 29 PAŹDZIERNIKA 2017)

Poniedziałek – 8.00 – basen całość 2001

Wtorek – 8.00 – siłownia G5 + hala (komplet biało niebieski Saller Wiśniowski, białe getry, obuwie halowe, woda)

Wtorek – trening bramkarski na Sandecji (Hajduk, Miczołek, Tokarz) – trener Bodziony będzie dawał znać smsem o której godzinie

Środa – 8.00 – Piątkowa lub PWSZ (dres Akademia czarno seledynowy, obuwie piłkarskie, woda) – SPARING 2001 vs 2002 (bus godz. 7.50 spod hali)

Czwartek – 8.00 – Piątkowa

Piątek – 8.00 – Rozruch IV LO

Sobota – 12.00 – Mecz MLJM z Sołą Oświęcim. Kadra w Aktualościach

 PLAN ZAJĘĆ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ( 09 – 15 PAŹDZIERNIKA 2017 )

Poniedziałek – 8 00 – 9 30 stabilizacja + basen

Wtorek – trening LO IV siłownia + hala godzina 8 00 – 9 30

Środa – trening godzina 8 00 – 9 30 stadion Piątkowa

Czwartek – trening godzina 8 00 – 9 30  stadion Piątkowa

Piątek – trening godzina 8 00 – 9 30 stadion Piątkowa

Niedziela – mecz z Unią Tarnów godzina 10 00 ( wyjazd )

PLAN ZAJĘĆ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ( 02-07 PAŹDZIERNIKA 2017r )

Poniedziałek- 8 00 – 9 30 basen

Wtorek- trening LO IV siłownia + hala godzina  8 00 – 9 30

Środa – trening godzina 8 00- 9 30 stadion Piąkowa

Czwartek- trening godzina 8 00- 9 30 stadion Piątkowa

Piątek- trening godzina 8 00 -9 30 stadion Piątkowa ( rozruch )

Sobota – mecz z Dunajcem Nowy Sącz stadion Zawada godzina 12 00

Kadra

KADRA ZESPOŁU U-19 Runda jesienna sezonu 2019/20

  1. TOKARZ SZYMON
  2. SZEWCZAK WIKTOR
  3. LEŚNIAK JAKUB
  4. ŻOŁĄDŹ WIKTOR
  5. FRYZOWICZ ARKADIUSZ
  6. WĄCHAŁA SEBASTIAN
  7. ZIEMNIK MARCIN
  8. OLCHAWA SZYMON
  9. MORDARSKI ADRIAN
  10. NIEMAS JAKUB
  11. KLÓSKA JAKUB
  12. JANIK PATRYK
  13. KRÓL GRZEGORZ
  14. DZIĘCIOŁOWSKI DAMIAN
  15. CZACHURA JAKUB
  16. BRYJA PIOTR
  17. BRYJA PAWEŁ
  18. LIGARSKI PIOTR
  19. SŁABY SEBASTIAN
  20. MRÓZEK KONRAD
Osiągnięcia grupy

 

 

Turnieje/Rozgrywki

JUNIORZY STARSI SANDECJI NOWY SĄCZ NIE BIORĄ UDZIAŁU W TURNIEJACH, MECZE ROZGRYWAJĄ W MLJS i I LIDZE OKRĘGOWEJ