U-7 (rocznik 2013)
Aktualności

INFORMACJA 04.11.2019

W rozegranym 03.11.2019 w Jaśle turnieju rocznika 2013 bardzo dobrze zaprezentowala się drużyna Sandecji.
Sprawnie przeprowadzone zawody pokazały wysoki poziom rywali co zmusiło naszych skrzatów do maksymalnego zaangażowania i walki  o każdą piłkę.
Turniej odbył się bez klasyfikacji a jego głównym założeniem była sportowa rywalizacja w duchu fair play i dobrej zabawy
Brawa  dla wszystkich zawodników. którzy nagrodzeni zostali medalami  oraz okazałym pucharem.
Cieszy że  6 zawodników podzieliło się łupem bramkowym jak również stopniowe przyswajanie  zasad i przepisów podczas  rywalizacji.(zadania bramkarzy,zadania w obronie i ataku)
Podziekowania za opiekę i animacje dla Pani Kierownik Anny oraz Rodziców za kulturalny i glośny doping.

Najlepszym zawodnikiem Sandecji w tym turnieju został wybrany Michał Zagórski. 

Kadra turnejowa – oceny ( skala 1-6)

K.Pych – 6,  B.Ciszewski – 6 ,B.Furtak – 6

J.Cichy – 6, N.Szczygieł – 6, A.Ruchala – 6

B.Leśniak – 6, J.Kuruc – 6, J.Janusz-6

M.Bochenek-6,  J.Potoniec- 6, M.Zagórski- 6


Wyniki

Sandecja - Unia Tarnów 2-2                      gole Zagórski,Furtak
Sandecja - Glinik Gorlice 2-1                    gole Zagórski,Cichy
Sandecja - Goal NS  3- 1                            gole Potoniec,Leśniak,Zagorski
Sandecja - AP Westovia Tarnow 2-1        gole Ruchala,Furtak
Sandecja - AP Sanok 1-0                           gol  Zagórski
Sandecja - AP Jasło 0-2            
Sandecja - GKS 6 Jasło  2- 0                     gole Leśniak,Bochenek
-------

31.10.2019

Kadra na turniej w Jaśle

K.Pych,B.Ciszewski,B.Furtak,J.Cichy,N.Szczygieł,A.Ruchala, B.Leśniak,J.Kuruc,J.Janusz,  M.Bochenek,J.Potoniec,M.Zagórski

zbiórka 03.11.2019 godzina 7.00 stadion Sandecja

———

20.10.2019

MECZ  ZAWODNICY ROCZNIKA 2013 VS RODZICE

Znakomita pogoda, radosna zabawa, dużo smiechu i smaczna kiełbaska z ogniska – tak można podsumować  pilkarski piknik dzieci i Rodziców  rocznika 2013                                                                                                            Zawody pokazały -dużą kreatywność i umiejętności zawodników  oraz  Rodziców (co najciekawsze dotyczy to również Mam zawodników które agresywnościa i zaangażowaniem zdecydowanie podniosły poziom nie tylko estetyczny).

Dziekuję za zaangażowanie w organizację pikniku Rodzicom rocznika oraz Zakładom Mięsnym Z. Szubryt W.Lesniak oraz Piekania A.Danek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAWODNICY ROCZNIKA 2013 ZGŁOSZENI DO WYPROWADZANIA -11.10.2019 – DRUŻYN SANDECJI i CHOJNICZANKI

zbiórka  18.45 Sandecja – konieczna punktualność.

Ubiór podczas  wyprowadzania –  dresy Akademii Sandecja (czarne saller)

Podczas meczu pokazowego – na dresy zostaną nałozone oznaczniki 

– Bochenek Mikołaj – „Majki”

– Cichy Jakub  – „Hałas”

– Furtak Bartłomiej – „Fura”

– Irzyk Bartosz

– Leśniak Bartosz

– Potoniec Jakub -” Dyrektor”

– Pych Kacper – Kacpi”

– Ruchała Alex – „Pistiolero”

– Szczygieł Nikodem  -„Niko” „Cigiel”

– Rolka Wojciech

 

INFORMACJA

05.09.2019

W dniu 14.09.2019  w godzinach 9.00 ~13.00 zostanie rozegrany Turniej dla rocznika 2013

zorganizowany przez Akademie Sandecja w ramach Narodowego Dnia Sportu

Drużyny zgłoszone do zawodów

Respect Szalowa, APMT Rożnów, Sokoliki Stary Sacz,Akademia Futball Podegrodzie,Dunajec Nowy Sacz,Sandecja Nowy Sacz

Sandecja rocznik 2013 oraz Dunajec  będą  reprezentowane przez dwie  ekipy

 

     HARMONOGRAM  ZAWODÓW

                                                                                                                                                                           mecze 2 x 8 minut, przerwa 2 minuty

 

LP

GODZINA

BOISKA

ZESPOŁY ROZGRYWAJĄCE MECZ

1

9.00 – 9.20

A

SOKOLIKI STARY SĄCZ – SANDECJA NOWY SACZ 1
2

9.00 – 9.20

B

RESPECT SZALOWA – DUNAJEC NOWY SACZ 2
3

9.25 – 9.45

A

FUTBOL PODEGRODZIE – DUNAJEC NOWY SACZ 1
4

9.25 – 9.45

B

APMT ROZNÓW – SANDECJA NOWY SĄCZ 2
5

9.50 -10.10

A

SANDECJA NOWY SACZ 1 – DUNAJEC NOWY SACZ 1
6

9.50 -10.10

B

RESPECT SZALOWA – APMT ROZNÓW
7

10.15 -10.35

A

FUTBOL PODEGRODZIE – SOKOLIKI STARY SACZ
8

10.15 -10.35

B

SANDECJA NOWY SĄCZ 2 – DUNAJEC NOWY SACZ 2
9

10.40 -11.00

A

FUTBOL PODEGRODZIE – SANDECJA NOWY SACZ 1
10

10.40 -11.00

B

SOKOLIKI STARY SACZ DUNAJEC NOWY SACZ 1
11

11.05 -11.25

A

RESPECT SZALOWA – SANDECJA NOWY SACZ 2
12

11.05 -11.25

B

APMT ROŻNÓW – DUNAJEC NOWY SACZ 2
13

11.30 -11.50

A

SANDECJA NOWY SACZ 2 – FUTBOL PODEGRODZIE
14

11.30 -11.50

B

DUNAJEC NOWY SACZ 2- SOKOLIKI STARY SACZ
15

11.55 -12.15

A

RESPECT SZALOWA – DUNAJEC NOWY SACZ 1
16

11.55 -12.15

B

SANDECJA NOWY SACZ 1 – APMT ROŻNÓW

Zakończenie turnieju ok 12.30 – 13.00

 

————————————————————————————————————

 

 

 

INFORMACJA 01.09.2019

Lista zawodników którzy zalogowani zostali przez Rodziców do PZPN – ( dotyczy programu cetryfikacji Akademii Piłkarskich )

 

Cichy Jakub ,Ciszewski  Bartosz, Furtak Bartłomiej,Bochenek Mikołaj,Leśniak Bartosz ,Pych Kacper, Ruchała Alex ,Szczygieł Nikodem  

 

Rodziców pozostałych zawodników prosze o pilne dokonanie rejestracji – w razie pytan prosze o kontakt z trenerem  lub Pania Anną.

Instrukcja logowania ( KTÓRA JEST OBOWIAZKOWA)  dostepna  na stronie Akademii Sandecja( krok po kroku jak to wykonać)

Dotyczy zawodników

– Głód Kacper, Janusz Jakub, Kuruc Jan ,Potoniec Jakub , Irzyk Bartosz, Ptaszkowski Ignacy,  Zagórski Michał

—————————————————————————————————————————————————-

Informacja  23.08.2019

ZAJĘCIA STACJONARNE  27- 08- 31.08.2019

UBIÓR

biało -niebieski komplet saller,

dres saller

buty – na nawierzchnie naturalna oraz halę

getry dwie par

ortalion

woda

 

WTOREK  27.08
         ŚRODA           28.08
               CZWARTEK                  29.08
                 PIĄTEK                 30.08
          SOBOTA             31.08
8.55
Zbiórka boisko Sandecja Kilińskiego 47
   8.55
Zbiórka boiskoSandecja Kilińskiego 47
       855
Zbiórka boisko Sandecja Kilińskiego 47
    8.55
Zbiórka boisko Sandecja Kilińskiego 47
     9.15
estadio mini Sandecja
 9.00-10.15
 Trening 1
9.00 10.15
   Trening 1
    9.00             10.15
         Trening 1
9.00 10.15
           Trening 1
  9.30        11.00
gry wewnetrzne
podsumowanie zajęc stacjonarnych
11.00
12.30
Przejście do Bajkolandu
Zajęcia w Bajkolandzie
10.45
11.00 12.00
Przewóz dzieci do Boulder- zone
ul.29 Listopada ścianka  wspinaczkowa

 

     11.15
    11.30             13.00
Przejście do Bajkolandu
Zajęcia w Bajkolandzie
11.45
  przewóz dzieci       doFight house
  Fight house – ul.Szwedzka   gimastyka – akrobatyka, tory zadaniowe,
13.45  13.30
Obiad  „Maja”      ul. Nadbrzeżna 40
   12.30
Przewóz dzieci z Boulder- zone
Obiad „Maja”      ul. Nadbrzeżna
13.20     13.50
Obiad  „Maja”  ul.Nadbrzeżna 40
  12.15 – 13.45
Obiad „Maja”         ul. Nadbrzeżna 40
1345
14.00
Przejście do ośrodka „Kibice Razem”
Turnieje w FIFE, ping pong, gry planszowe,
13.45
Trening 2       Testy + gry
boisko Sandecja Kilińskiego 47
                             14.00
Przejście do ośrodka „Kibice Razem”
Turnieje w FIFE, ping pong, gry planszowe,
13.30
 Trening 2                 boisko Sandecja   Kilińskiego 47
15:00
Odbiór dzieci z osrodka Kibice Razem
  15.00
Odbiór dzieci -Sandecja stadion Kilińskiego 47
      15.00
Odbiór dzieci  z osrodka Kibice Razem
15.00
Odbiór dzieci   Sandecja stadion     Kilińskiego 47

 

 

 

Informacja 19.08.2019

Drodzy  Rodzice

W związku z ciągłym rozwojem naszej Akademii oraz nieustającym podnoszeniem standardów szkolenia tak jak to już było zapowiedziane kilka miesięcy temu od 1 września 2019 roku miesięczna opłata będzie wynosiła 100zł, natomiast jednorazowa opłata wpisowego 200  zł.
Zniżki dla osób które posiadają dwoję lub więcej dzieci w Akademii będą przedstawiały się następująco:
a. 100 zł – pierwsze dziecko
b. 50 zł – drugie dziecko
c. 25 zł – trzecie dziecko
Miesięczna składka nadal pozostaje płatna do 10 dnia każdego przez pełne 12 miesięcy w roku.
W związku ze zmianą opłat bardzo prosimy o pobranie, podpisanie i dostarczenie na najbliższe zajęcia treningowe aktualnych Regulaminów Akademii Sandecja.

Ze sportowym pozdrowieniem
Mateusz Dwojak
Dyrektor Akademii Sandecja

—————————————————————————————–

 

Informacja – 26.07.20

                                          DO DNIA  03.08.2019 PROSZE O DECYZJĘ RODZICA O UCZESTNICTWIE DZIECKA ( zawodnika Sandecji )

w  zajęciach stacjonarnych

       FORMĄ POTWIERDZENIA  UDZIALU   JEST  – sms  lub  e- mail do

KIEROWNIK GRUPY ANNY PYCH

        HARMONOGRAM UMIESZCZONY W ZAKŁADCE – AKTUALNOŚCI

                               KOSZT 300 ZŁ  WPŁACANE  NA KONTO AKADEMII ( konto rocznika 2013 )

     Z DOPISKĄ –  zajęcia stacjonarne ( dochodzeniowe)  SIERPIEŃ 2019

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ STACJONARNYCH – 27- 08- 31.08.2019

WTOREK  27.08
         ŚRODA           28.08
               CZWARTEK                  29.08
                 PIĄTEK                 30.08
          SOBOTA             31.08
8.55
Zbiórka boisko Sandecja Kilińskiego 47
   8.55
Zbiórka boiskoSandecja Kilińskiego 47
       855
Zbiórka boisko Sandecja Kilińskiego 47
    8.55
Zbiórka boisko Sandecja Kilińskiego 47
     8.55
Miejsce zbiórki zostanie podane podczas zajęć w tygodniu
 9.00-10.15
 Trening 1
9.00 10.15
   Trening 1
    9.00             10.15
         Trening 1
9.00 10.15
           Trening 1
  9.00        11.30
Sparring lub forma turnieju
11.00
12.30
Przejście do Bajkolandu
Zajęcia w Bajkolandzie
10.45
11.00 12.00
Przewóz dzieci do Boulder- zone
ul.29 Listopada ścianka  wspinaczkowa

 

     11.15
    11.30             13.00
Przejście do Bajkolandu
Zajęcia w Bajkolandzie
11.45
  przewóz dzieci       doFight house
  Fight house – ul.Szwedzka   gimastyka – akrobatyka, tory zadaniowe,
Obiad + podsumowanie  zajęć
13.45  13.30
Obiad  „Maja”      ul. Nadbrzeżna 40
   12.30
Przewóz dzieci z Boulder- zone
Obiad „Maja”      ul. Nadbrzeżna
13.20     13.50
Obiad  „Maja”  ul.Nadbrzeżna 40
  12.15 – 13.45
Obiad „Maja”         ul. Nadbrzeżna 40
1345
14.00
Przejście do ośrodka „Kibice Razem”
Turnieje w FIFE, ping pong, gry planszowe,
13.45
Trening 2       Testy + gry
boisko Sandecja Kilińskiego 47
                             14.00
Przejście do ośrodka „Kibice Razem”
Turnieje w FIFE, ping pong, gry planszowe,
13.30
 Trening 2                 boisko Sandecja   Kilińskiego 47
15:00
Odbiór dzieci z osrodka Kibice Razem
  15.00
Odbiór dzieci -Sandecja stadion Kilińskiego 47
      15.00
Odbiór dzieci  z osrodka Kibice Razem
15.00
Odbiór dzieci   Sandecja stadion     Kilińskiego 47

 

informacja  z dnia 17.07.2019

 

PLANOWANE ZAJĘCIA STACJONARNE  (DOCHODZENIOWE) DLA ROCZNIKA  2013/14

OKRES – 27.08 – 31.08.2019

TRENINGI  –  boiska -Kilińskiego 47

PROPONOWANE ZAJĘCIA DODATKOWE – Bajkoland, Jumpmania,basen,Ośrodek Kibice Razem,Fight House,Boulder- Zone

WYZYWIENIE – restauracja  MAJA

 KOSZTY  zostaną podane do dnia  25.07.2019

—————————————————————————————————

informacja z dnia 16.07.2019

PLAN WYPROWADZANIA I PODAWANIA PIŁEK JESIEŃ 2019

Kolejka        Data    Dzień Godzina       Goście

wyprowadzanie

podawanie/ logo 1 liga

2 02.08.2019 Piątek 19.10 Miedź Legnica 2006/2008 2006/2008
4 16.08.2019 Piątek 19.10 GKS Tychy 2007/2010 2007/2010
6 25.08.2019 Niedzie. 17.00 GKS Bęłchatów 2005/2009 2005/2009
8 07.09.2019 Sobota 19.10 GKS Jastrzebie 2012/2011 2008/2007
10 21.09.2019  Sobota 19.10 Warta Poznań 2013/2014 2006/2009
11 28.09.2019 Sobota 19.10 Chrobry Głogów 2010/2011 2005/2010
13 12.10.2019 Sobota 19.10 Chojniczanka 2007/2013 2007/2008
15 26.10.2019 Sobota 19.10 Wigry Suwałki 2012/2014 2009/2010
17 09.11.2019 Sobota 17.00     Olimpia              Grudziądz 2011/2013 2006/2008
18 16.11.2019 Sobota 17.00 B-T Nieciecza 2009/2012 2009/2010
20 30.11.2019 Sobota 17.00 Puszcza Niepoł. 2007/2008 2005/2006

informacja z dnia 17.06.2019

Testy

– zadanie będzie wykonywane w czasie treningu

objęta zostanie nim cała kadra 2013

1.Slalom bez piłki – poniedziałek 17.30

2.Slalom z piłką – wtorek 16.45

—————————–

TRENERZY PROWADZĄCY

TRENER PROWADZĄCY ROCZNIK 2013

Tomasz Szczepański

696078400

tom7sz@op.pl

——————————————————

KIEROWNIK DRUŻYNY 

Anna Pych

514785462

annapasiut@interia.pl

——————————————————

Plan zajęć

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  –   AKADEMIA SANDECJA r. 2013

18.11 – 24.11.2019

PONIEDZIAŁEK – FREE

WTOREK – 16.30 – G5

ŚRODA – FREE

CZWARTEK  – 16.30 Zawada

PIATEK – 18.00 G5  -testy (szybkość szybkość specjalna ,skoczność, zonglerka)

SOBOTA – zdjęcia do kalendarza Akademii godzina 10.00 ( wszyscy  obowiazkowo – dresy saller)

NIEDZIELA – FREE

11 – 16.11.2019

wtorek – G5 16.30

czwartek – G5 16.30 odwołany awaria w G5

piątek – G5 – 18.00

W przypadku ewentualnej nieobecnosci konieczne info do trenera lub Pani Kiero Anny.

W najblizszym czasie beda wykonywane zdjęcia do kalendarza Akademii Sandecja – dokładna data zostanie przekazana Rodzicom

 

——-

04 – 09.11.2019

wtorek 16.30 Hala G5

czwartek 16.30 Hala Zawada

piątek – 18.00 Hala G5 – sparring

——-

28.10- 02.11.2019

wtorek 16.30  hala G5

czwartek 16.30 Hala G5

sobota – trening wyznaczeni na turniej godzina 10.00 – 11.00 Sandecja  Estadio mini

niedziela – turniej w AP JASŁO wyjazd 7.00 stadion SANDECJA

Info organizacyjne podane zostanie we wtorek,kadra w czwartek po treningu

——-

21 – 26.10.2019

wtorek 16.10 Estadio mini

czwartek 16.10 Estadio mini

sobota – planowany sparing – godz.10.00 boisko Estadio mini

przeciwnicy APTM,AMO NS

—————-

14 – 19.10.2019

UBIÓR – DRESY AKADEMII

wt – 16.10 zbiórka  Estadio mini – sparing z Dunajcem N.S godz 16.25

czw – 16.10 Estadio mini

sob – mecz AS 2013 – Rodzice

boisko Estadio mini godz 10.00

—————————–

tydzień 07 – 13.10.2019

Estadio mini ,ubiór – dresy ortaliony

wtorek 08.10 – godz.16.10

czwartek  10.10 – godz. 16.10

piatek  – 11.10 – godz.19.10  wyprowadzanie drużyn oraz mecz pokazowy

kadra wprowadzająca w zakladce Aktualności

zbiórka godzina 18.45

————————–

 

tydzień 30.09 – 05.10.2019

wtorek 16.10 Estadio mini

czwartek 16.10 – Estadio mini

—————–

tydzień 16 -21.09.2019

wtorek – 16.00 Estadio mini,stroje biało niebieskie ,dres,ortalion

 czwartek – 16.00  Estadio mini, stroje biało niebieskie, dres,ortalion

 sobota – 18.45    zbiórka – stadion MKS Sandecja Nowy Sacz

                  19.10-   WYPROWADZANIE DRUŻYN SANDECJI i WARTY POZNAŃ

                                 oraz mecz pokazowy rocznika  2013 ( płyta główna – w przerwie)

WYZNACZENI ZAWODNICY  DO WYPROWADZANIA  OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA ( kadra w Aktualności)

 

 Informacje dotyczace wejścia na spotkanie Sandecja Nowy Sacz  – Warta Poznań  oraz organizacji meczu pokazowego podane zostana na najbliższych zajęciach przez trenera oraz  kierownika grupy Pania Annę Pych

——————————————————–

 

            tydzień 09 -14.09.2019

 

wtorek – 16.00 Estadio mini,stroje biało niebieskie ,dresy Akademii

czwartek – 16.00  Estadio mini, stroje biało niebieskie, dresy Akademia

sobota – 9.00 – 13.00  turniej z udziałem 8 drużyn

                                                                                                                                                                           zbiórka  8.30  stadion Sandecja

Info w zakładce Aktualnosci

                                                                                                                                                                                          ——————-

tydzień 02 -07.09 .2019

wtorek  – boisko Sandecja  Estadio mini -godzina 16.00

  czwartek – boisko Sandecja -Estadio mini godzina 16.00

                                                                                                                        ——————————————————————————————————

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  –   AKADEMIA SANDECJA r. 2013

27.08 – 31.08.2019

 Harmonogram szkolenia 2013  zgodny  z planem zajęć stacjonarnych -/ akrualnosci/

sobota 31.08.2019  -estadio mini – boisko Sandecja-gry wewnętrzne godzina 9.15 zbiórka ,mecze  9.30 -11.00

podsumowanie zajęc stacjonarnych

—————————-

19 – 24.08.2019

poniedziałek 16.30- estadio mini

wtorek 16.15 – stadion PWSZ               SPARING z DUNAJCEM

czwartek 16.15 -estadio mini

———————-

 12.08 –  17.08.2019

                                                                                          Ze względu na Święto Wniebowzięcia Maryi Panny treningi w tym tygodniu

poniedziałek- 16.45  boisko estadio mini

wtorek 16.15  boisko estadio mini

sobota –  sparring

stroje biało-niebieskie ,białe getry,woda,

                                                                                                     ———————————————————————————-

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  –   AKADEMIA SANDECJA r. 2013

tydzień 06 –  10.08.2019

wtorek 16.15

  czwartek 16.15

sobota -info  w tygodniu

stroje biało-niebieskie ,białe getry,dresy akademii,woda,

Estadio mini

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  –   AKADEMIA SANDECJA r. 2013

tydzień 29-.07 – 03.08.2019

wtorek 16.15  i  czwartek 16.15

Estadio mini

 

DO DNIA  03.08.2019 PROSZE O DECYZJĘ RODZICA O UCZESTNICTWIE DZIECKA ( zawodnika Sandecji ) w obozie  dochodzeniowym

FORMĄ POTWIERDZENIA  UDZIALU W OBOZIE JEST  – sms  lub  e- mail do KIEROWNIK GRUPY ANNY PYCH

HARMONOGRAM JEST UMIESZCZONY W ZAKŁADCE – AKTUALNOŚCI

——————————

tydzień 22-27.07.2019

czwartek 25.07.2019 – 16.30 Sandecja – estadio mini

koszulki białe spodenki niebieskie,woda

                                                                                        sobota 27.07.2019 – 9.00 sparingi  z AP Gród  (r.2012) oraz KS Z „Gol”( 2012/13)

zbiórka 9.00 boisko Zabelcze -biało niebieski saller getry białe,ochraniacze,woda

Rodzice obowiązkowo informują trenera  w przypadku nieobecności zawodnika.

 

 

———————————————————————————————————————————-

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  –  AKADEMIA SANDECJA  – rocznik 2013

tydzień 24-30.06.2019

wtorek  25.06.2019 -17.00 Sandecja – estadio mini

czwartek 27.06.2019 – 17.00 Sandecja – estadio mini

koszulki białe spodenki niebieskie,woda

———————————————————————-

tydzień  03 – 08.06.2019

wtorek  – 04.06.2019 -godzina 17.00 – Sandecja -estadio mini

czwartek – 06.06.2019  godzina 17.00 – Sandecja estadio mini

piątek – 07.06.2019 godzina 17.00  Dzień Dziecka Akademii Sandecja

———————————————————————-

tydzień  27.05- 02.06.2019

wtorek 28.05.2019 -godzina 17.00 – Sandecja -estadio mini

czwartek 30.05.2019  godzina 16.45 – Sandecja estadio mini

Niedziela 02.06. 2019  turniej Dzień Dziecka w Krakowie

obiekty-  Centrum Rozwoju Com Com Zone Kraków – Nowa Huta, ul.Ptaszyckiego 6

zbiórka – stadion Sandecja godzina 6.45 ,wyjazd 6.50 bus Akademii

info o turnieju  > Aktualności 2013

stroje -biało niebieskie Akademii ,dresy saller, getry białe.

Sprawdzamy badania > Badania 2013

Kadra turniejowa>Aktualności 2013

———————————————————————————

tydzień  20.05- 05.05.2019

wtorek 21.05.2019 -godzina 17.00 – Sandecja -estadio mini

czwartek 23.05.2019  godzina 17.00 – Sandecja estadio mini

——————————————————————————————–

tydzień 13.05- 18.05.2019

wtorek 14.05.2019  godzina 17.20

HALA ZAWADA

czwartek 16.05.2019  godzina 16.45

HALA ZAWADA

W przypadku poprawy pogody

Trening czwartkowy odbedzie sie na boisku Sandecja -estadio mini -Kilinskiego 47,godzina 17.00

Informacja zostanie podana poprzez SMS

—————————————————————-

tydzień   06 – 11.05.2019

wtorek  07.05.2019

-trening godzina 16.45 hala Zawada

czwartek – 09.05.2019

boisko SANDECJA -estadio mini – godzina 17.00

w przypadku opadów deszczu

trening godzina 16.45  hala Zawada.

INFO O MIEJSCU TRENINGU PRZESŁANE ZPOSTANIE SMS

————————————————————————

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  –

AKADEMIA SANDECJA  – rocznik 2013

tydzień 29.04 – 04.05.2019

wtorek 30.04.2019

– trening hala Liceum 4 Sportowe

ulica Nabrzeżna

godzina 17.00

czwartek – 02.05.2019 – trening godzina 17.00

boisko Estadio Mini

————-

Harmonogram

tydzień 22 -27.04.2019

wtorek 23.04.2019 – trening godzina 17.00

Sroda -24.04.2019 – wyprowadzanie zawodników przed meczem  Sandecja -Tychy

zbiórka godzina 18.20

ORGANIZACJA

– obecność obowiazkowa

– ubór dresy Akademii

-zawodnicy wchodza za okazaniem biletu „zerowego”

– rodzice -opiekunowie – koszt biletu 5zł – do zakupu w biurze Sandecja ul.Kilinskiego 47

-wejscie od ulicy Kilinskiego – mała bramka ( naprzeciw „porodówki”)

czwartek 25.04.2019 – trening –godzina 17.00

Ubiór – dresy Akademii

woda niegazowana

zawodnicy przybywaja minimum 5 minut przed rozpoczęciem zajęć

Sobota – TURNIEJ STRÓŻE

                            

Kadra

KADRA ROCZNIKA 2013

 

– Bochenek Mikołaj – „Majki”

– Cichy Jakub  – ”        ”

– Ciszewski  Bartosz – „Ciszek”

– Furtak Bartłomiej – „Fura”

– Irzyk Bartosz – „Irzi”

– Janusz Jakub – „Kubella”

– Kuruc Jan -„Dżony”

– Leśniak Bartosz -„Leśny”

– Potoniec Jakub -” Dyrektor”

– Ptaszkowski Ignacy – „Ptasiu”

– Pych Kacper -„Pychu”

– Ruchała Alex – ”      ”

– Szczygieł Nikodem  -„Niko” „Cigieł”

– Zagórski Michał – „Misiek”

– Rolka Wojciech -”      „

Badania

 

      Zawodnik

     Badania

1

Cichy Jakub

       27.03.2020

2

Ciszewski Bartłomiej

       22.05.2020

3

Furtak Bartłomiej

       09.09.2020

4

Janusz Jakub

       21.08.2020

5

Lesniak Bartosz

       14.04.2020

6

Potoniec Jakub

         w trakcie

7

Ptaszkowski Ignacy

        17.06.2020

8

Pych Kacper

       26.06.2020

9

Ruchała Alex

       03.04.2020

10

Szczygieł Nikodem

        13.06.2020

11

Zagórski Michał

     w trakcie

12

Irzyk Bartosz

     w trakcie

14

Bochenek Mikołaj

    17.03.2020

15

__

16

__

Kuruc Jan

______________

Rolka Wojciech

______________

    09.11.2019

____________

    15.08.2020

_____________

 

___________________

 

___________________

 

Osiągnięcia grupy

brak informacji

 

Turnieje/Rozgrywki

Turniej Narodowy Dzień Sportu

14.09.2019  boisko Sandecja Estadio mini

Dwie drużyny Sandecji rocznik 2013 wzieły udział w zawodach z okazji Narodowego Dnia Sportu

Obie zaprezentowały się bardzo dobrze – licznie zebrani kibice oklaskiwali ich udane zagrania,efektowne akcje , strzały na bramkę oraz parady bramkarzy

Na wyróżnienie zasłuzyli wszyscy zawodnicy rywalizujacy  z rówiesnikami z innych  ekip.

Przy znakomitej pogodzie i sportowej atmosferze zostały rozdane – przedstawiciel MKS  Sandecja prokurent Janusza Świerad,dyrektor Akademii Sandecja Mateusz Dwojak ,koordynator AMO  Andrzej Kuźma-  medale i dyplomy  które w połączeniu z watą cukrowa , malowaniem twarzy i innymi atrakcjami  dały dzieciom dużą radość.

Podziekowania za pomoc w organizacji turnieju  należą się Wydziałowi Sportu Miasta Nowego Sacza – Tomasz Baliczek , MKS Sandecja Nowy Sacz S.A, Akademia Sandecja, MOSiR Nowy Sacz , ZPN Nowy Sacz ( sedziowie)

oraz Rodzicom z kierownik  druzyny  2013  Anną Pych na czele.

—————————————————————————————————————–

Turniej Akademii Beskidzkiej w Ropie

Drużyna Akademii Sandecja  zajęła 4 miejsce w turnieju Akademii Beskidzkiej.

Zawodnicy połączonych roczników 2012 oraz 2013 rywalizowali z kilkoma drużynami o różnym poziomie umiejętności i ….starali się na nie jak najlepiej zareagować.                                                     Dla wszystkich bianko-nerich to kolejne mecze ,kolejne doświadczenia, kolejne medale.Zawody pokazały zaangażowanie i waleczność  najmłodszych adeptów Akademii Sandecja – są więc podstawy aby optymistycznie patrzeć w przyszłość.Narazie niech trwa  dobra zabawa i poznawanie świata piłki.Gra o wynik dopiero przed nimi….

———————————————

XV Piłkarski Dzień Dziecka.

Niedziela 2 czerwca 2019, 
Obiekty Com Com Zone , Kraków Nowa Huta,Ptaszyckiego 6

Drużyna rocznika 2013 rozegrała kolejny turniej.

Tym razem w Krakowie gdzie tamtejszy MZPN zorganizował Dzień Dziecka.

Przejazd busem Akademii z Nowego Sacza do Krakowa  upłynął nam w miłej atmosferze- 

zawodnicy pokazali wspólnie z Panią Kierownik Anną ….talent wokalny serwując szeroki repertuar utworów od „disco polo” do „Jadą jada misie”   

 Natomiast już na obiektach COM COM ZONE młodzi bianko -neri stanęli (co cieszy) na wysokości zadania i w toczonych w szybkim tempie meczach zaprezentowali  licznie zgromadzonym kibicom emocjonujace widowiska.

Obie zgłoszone do zawodów ekipy Sandecji pokazały mega waleczność,dążenie do zwycięstwa i ….ciekawe cieszynki po zdobytych  golach.

Po zawodach nastapiło rozdanie medali, chwila dla mediów i w radosnym nastroju powrót do NS

Podziekowania dla Pani Kierownik Anny, Pana Sebastiana za bezpieczna jazdę i Rodziców za wzorowy doping.

Łupem bramkowym podzielili się 

Jakub ” Hałas”Cichy- 7 goli

Bartek „Fura” Furtak -2 gole

Alex” Pistolero” Ruchala- 2 gole

Jakub „Kubella” -2 gole

Ignaś „Ptasiu”Ptaszkowski – 2 gole

Pozostali zawodnicy – albo świetnie bronili –  Kacper Pych. Bartek „Ciszek”Ciszewski, Antek”Antonious” Wideł albo zaliczali znakomite asysty – Nikodem „Niko” Szczygieł, Mikołaj „Majki”Bochenek, Bartek Leśniak

KADRA TURNIEJOWA  OCENY

Bochenek 6,Cichy 6,Ciszewski 6,Furtak 6

Janusz 6,Leśniak 6,Ptaszkowski 6 

Pych 6 ,Ruchała 6,Szczygieł 6,Wideł 6

————————————————————————————————-

INFORMACJA DLA  ZAWODNIKÓW WYZNACZONYCH NA TURNIEJ

KADRA TURNIEJOWA 

Bochenek,Cichy,Ciszewski,Furtak

Janusz,Leśniak,Ptaszkowski 

Pych,Ruchała,Szczygieł,Wideł

zbiórka – stadion Sandecja godzina 6.45 wyjazd 6.50 bus Akademii 

info o turnieju  > Aktualności 2013

stroje -biało niebieskie Akademii ,dresy saller, getry białe.

Sprawdzamy badania > badania 2013

 

    PODZIAŁ NA GRUPY-  chłopcy rocznik 2013 

GRUPA 15

1.Gwarek Wieliczka

2. Sandecja Nowy Sącz I

3. Hutnik Kraków I

4. KS Borek Kraków I

 GRUPA 16

1.Sandecja Nowy Sącz II

2. KS Clepradia Kraków I

3. Hutnik Kraków II

4. KS Borek Kraków II

 

XV Piłkarski Dzień Dziecka.

Niedziela 2 czerwca 2019,
Obiekty Com Com Zone , Kraków Nowa Huta,Ptaszyckiego 6

Drużyna rocznika 2013 rozegrała kolejny turniej.

Tym razem w Krakowie gdzie tamtejszy MZPN zorganizowałm Dzień Dziecka.

Przejazd busem Akademii z Nowego Sacza do Krakowa  upłynął nam w miłej atmosferze-

zawodnicy pokazali wspólnie z Panią Kierownik Anną ….talent wokalny serwując szeroki repertuar utworów od „disco polo” do

„Jadą jada misie”

 Natomiast już na obiektach COM COM ZONE zawodnicy stanęli (co cieszy) na wysokości zadania i w toczonych w szybkim tempie meczach

zaprezentowali  licznie zgromadzonym kibicom emocjonujace widowiska.

Obie zgłoszone do zawodów ekipy Sandecji pokazały mega waleczność,dążenie do zwycięstwa i ….ciekawe cieszynki po zdobytych  golach.

Po zawodach nastapiło rozdanie medali, chwila dla mediów i w radosnym nastroju powrót do NS

Podziekowania dla Pani Kierownik Anny, Pana Sebastiana za bezpieczna jazdę i Rodziców za wzorowy doping.

Łupem bramkowym podzielili się

Jakub ” Hałas”Cichy- 7 goli

Bartek „Fura” Furtak -2 gole

Alex” Pistolero” Ruchala- 2 gole

Jakub „Kubella” -2 gole

Jgnaś „Ptasiu”Ptaszkowski – 2 gole

Pozostali zawodnicy – albo świetnie bronili –  Kacper Pych. Bartek „Ciszek”Ciszewski, Antek”Antonious” Wideł

lub mieli znakomite asysty – Nikodem „Niko” Szczygieł, Mikołaj „Majki”Bochenek, Bartek Leśniak

KADRA TURNIEJOWA  OCENY

Bochenek 6,Cichy 6,Ciszewski 6,Furtak 6

Janusz 6,Leśniak 6,Ptaszkowski 6

Pych 6 ,Ruchała 6,Szczygieł 6,Wideł 6

————————————————————————————————–

I

INFORMACJA DLA  ZAWODNIKÓW WYZNACZONYCH NA TURNIEJ

KADRA TURNIEJOWA

Bochenek,Cichy,Ciszewski,Furtak

Janusz,Leśniak,Ptaszkowski

Pych,Ruchała,Szczygieł,Wideł

 

zbiórka – stadion Sandecja godzina 6.45 wyjazd 6.50 bus Akademii

info o turnieju  > Aktualności 2013

stroje -biało niebieskie Akademii ,dresy saller, getry białe.

Sprawdzamy badania > badania 2013

 

 

    PODZIAŁ NA GRUPY-  chłopcy rocznik 2013

GRUPA 15

1.Gwarek Wieliczka

2. Sandecja Nowy Sącz I

3. Hutnik Kraków I

4. KS Borek Kraków I

 GRUPA 16

1.Sandecja Nowy Sącz II

2. KS Clepradia Kraków I

3. Hutnik Kraków II

4. KS Borek Kraków II

Informacje organizacyjne

1) I tura – godz. 9.00-12, zbiórka drużyn o 8.30.
2) koniecznie wypełnić i dostarczyć listę zgłoszeniową przed rozpoczęciem zawodów;
3) bazą do przebierania będzie Hala „Suche Stawy”, jednak ze względu na bardzo dużą ilość uczestników organizator proponuje aby dzieci były już przebrane.
4) drużyny zabierają ze sobą znaczniki piłkarskie (lejbiki);
5) mecze w grupach z udziałem 3 lub 4 drużyn będą toczyć się 2 x 10 minut a po zakończeniu meczów przewiduje się konkurs rzutów karnych (po 3 karne); drużyny w grupie grają systemem „każdy z każdym”, szczegółowy terminarz będzie dostępny u koordynatora lub sędziego danego boiska;
6) każda grupa rozgrywa mecze na wyznaczonym boisku, po zakończeniu rozgrywek nastąpi wręczenie medali, dyplomów i piłek dla drużyn
7) w trakcie turnieju będzie udostępniona bezpłatnie strefa FUN dla dzieci (dmuchańce, konkursy sportowe itp.)
8) od godz. 10 będzie trwał konkurs „Krakowski Messi” (żonglerka piłką + strzelanie piłką do celu), przewidziano nagrody dla najlepszych.

Trenerzy drużyn mogą wytypować i zgłosić do konkursu 2 zawodników

Z uwagi że turniej jest sporym przedsięwzięciem organizacyjnym Organizator apeluje o współpracę z koordynatorem i sędzią danego boiska.

Życzymy udanej zabawy!

Małopolski Związek Piłki Nożnej

                                                                                    REGULAMIN
Organizatorzy Turnieju: Małopolski Związek Piłki Nożnej, Stowarzyszenie Siemacha Partnerzy Turnieju: Urząd Miasta Krakowa, TAURON, AS Progres, MPEC
1. Termin turnieju: 2.06.2019 r. (niedziela) I tura godz. 9:00 – 12:00, II tura 12:30 – 16:00
2. Miejsce turnieju: kompleks boisk Com-Com Zone i boisko Hutnika, Kraków, ul. Ptaszyckiego 6
3. Zbiórka drużyn: godz. 8:30 (I tura), 12:00 (II tura)
4. Rozpoczęcie turnieju: godz. 9:00
5. W godz. 9-16 rozgrywki w grupach rozgrywkowych podzielonych wg wieku uczestniczących zawodników,                     zakończenie turnieju,po każdej turze wręczenie nagród indywidualnych i zespołowych
7. Boiska o wymiarach: żaczki, żaki i skrzaty: 30×22 m
8. Bramki o wymiarach: żaczki, żaki i skrzaty: 3×1,8 m
9. Piłka dla żaków i skrzatów: siatkowa lub nr 3
10. Kategorie uczestników (6): żaki (rocznik 2010) żaki (rocznik 2011) skrzaty (rocznik 2012) skrzaty (rocznik 2013) dziewczęta, żaczki (roczniki: 2009-2010-2011)
11. Zawody odbywają w grupach w ww. 5 kategoriach wiekowych.
12. Drużyna liczy maks. 8 zawodników.
13. Na boisku w grze uczestniczy 5 zawodników, w tym bramkarz.
14. Czas gry: 2×10 min (przy 3-4 drużynach w grupie) lub 1×15 min (przy 5 drużynach w grupie); każda drużyna                    rozgrywa 3-4 mecze wg terminarza;po każdym meczu nastąpi seria rzutów karnych (3).
15. Zmiany zawodników w czasie gry przy linii bocznej
16. Przy rzucie wolnym odległość zawodnika od piłki – 3 m.
17. Przepis o spalonym nie obowiązuje.
18. Rzut z autu wykonuje się nogą.
19. Rzut od bramki wykonuje się nogą lub ręką.
20. Uczestnicy turnieju zobowiązani są do posiadania kart zdrowia i legitymacji szkolnej, za co odpowiedzialni są opiekunowie i trenerzy.
21. Informacje nt. turnieju będą umieszczane na stronie internetowej: www.mzpnkrakow.pl
22. MZPN przysługuje prawo do użycia fotograficznego oraz audio-wizualnego materiału dotyczącego zawodnikó
      oraz przedstawicieli klubów w strojach klubowych jak też i nazw klubów, emblematów dla celów promocyjnych.
      Małopolski Związek Piłki Nożnej jest upoważniony do sporządzenia fotograficznych i audio-wizualnych materiałów, które mogą być udostępniane mediom, sponsorom i partnerom, celem publikacji.
23. Prawo interpretacji niniejszego regulaminu, jak również dokonania zmian w regulaminie, przysługuje Organizatorowi. Małopolski Związek Piłki Nożnej
———————————————————————————————-

 

 

 

07.05.2019

REJESTRACJA ZAWODNIKA W SYSTEMIE PZPN

Nasza Akadamia jest już przygotowana na Certyfikację przez PZPN!

 

Dlatego też zamieszczamy Państwu instrukcję jak zarejestrować Wasze dzieci do systemu.

 

Prosimy wpisać akademiasandecja.pl

>STRONA GŁÓWNA > AKTUALNOŚCI-> ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

 

znajdziecie instrukcję jak  krok po kroku  przebiega ten proces

 

Do rejestracji zobowiązane są wszystkie dzieci z roczników od 2006 do 2014.

 

 

06.05.2019

INFORMACJA

 

PROSZE O SPRAWDZANIE STRONY ROCZNIKA 2013

W BIEŻĄCYM TYGODNIU

W PRZYPADKU  OPADÓW DESZCZU PODANA ZOSTANIE  INFORMACJA O MIEJSCU  SZKOLENIA

 

——————————————————————————-

TURNIEJ w Stróżach

27.04.2019

w godzinach 10.30 – 13.30

Ekipa 2013 – rozpoczęła na sztucznym boisku w Strózach etap rywalizacji w turniejach

Mają  one na celu -oprócz radosnej zabawy -spokojne przystosowywanie sie do zasad,reguł gry (fair play,rzut rożny,rzut wolny,aut ,itd),w tej kategorii wiekowej oraz zapoznaniem się poprzez rywalizaję z  poziomem przeciwnika.Wszyscy biorący udział  w tym turnieju zasłuzyli na brawa za zaangażownie,waleczność i dynamikę na boisku ( oraz czasami poza…)

Pomimo lekkiego deszczyku- nikt nie narzekal – bramkarze i obrońcy super bronili dostępu do bamki, napastnicy strzelili kilkanaście goli, na szyi pojawiły się się pierwsze medale, po meczach smakował smaczny obiad -tak  więc te zawody bedziemy wspominać bardzo mile

 

OCENY – skala 1- 6

 

Sandecja 2013/14

Ocena

Furtak Bartek

6

Pych Kacper

6

Cichy Jakub

6

Wideł Antoni

6

Matusik Mateusz

6

Ruchała Alex

6

Janusz Jakub

 6

 

———————————————————————————————-

 

27.04.2019

stroje-dresy Akademii

oraz koszulki,spodenki biało-czarne saller

woda niegazowana

 

zbiórka-10.00-stadion Kolejarza Stróże

boisko o sztucznej nawierzchni

 

/w przypadku opadów deszczu turniej odbędzie się  na hali  -zabieramy odpowiednie obuwie /

 

KADRA NA TURNIEJ

 

Furtak,Cichy,Pych,Wideł

 

Matusik,Ruchała,Janusz

 

 

 

Rozpiska turniejowa zostanie

umIeszczona na stronie w przeddzień

zawodów

————————-

 

WYPROWADZANIE

ŚRODA  24.04.2019

Zbiórka  18.20 bramka mała /od Porodowki/

WSZYSCY ZAWODNICY DRESY AKADEMII

 

PO WYPROWADZENIU DRUŻYN

WSZYSTKIE DZIECI I RODZICE UDAJĄ SIĘ

NA SEKTOR RODZINNY

———————-

 

 

RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

SMACZNEGO JAJECZKA

MOKREGO DYNGUSA

– życzy  trener

———————-

 

INFORMACJA

PODZIAŁ ZAWODNIKÓW NA GRUPY TRENINGOWE

 

ROCZNIK 2013 – trener Tomasz Szczepański

zajęcia odbywają sie we

WTORKI- godzina  17.00

CZWARTKI – godzina 17.00

zawodnicy przybywają na zajęcia minimum 5 minut przed ich rozpoczęciem

 

ZE WZGLĘDU MA M.IN WARUNKI ATMOSFERYCZNE

MOŻE DOCHODZIC DO  ZMIAN W HARMONOGRAMIE

PROSZĘ SPRAWDZAĆ  ZAKŁADKĘ PLAN ZAJĘĆ

—————————————————————————————————————-

 

GRUPA NABOROWA – trener Bartłomiej Cisowski

treningi środa, piątek 17:30

– Bożek Ernest

-Głód Kacper

– Irzyk Bartosz

– Jeż Bartłomiej

– Krzemień Jan

– Kucia Karol

– Kuruc Jan

– Rolka Wojciech

– Wierny Igor

 

ZE WZGLĘDU NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE MOŻE DOCHODZIĆ DO ZMIAN W HARMONOGRAMIE. PROSZĘ O SPRAWDZANIE ZAKŁADKI PLAN ZAJĘĆ

 

 

Łojek Stanisław i Amelia Wańczyk dołączają do rocznika 2012 ( kontakt z trenerem Robertem Bulzakiem).

Dzieci, które pojawiły się na treningach w ostatnim czasie zapraszamy na zajęcia grupy naborowej !!!

 

 

————————————————————————————————–

PRZYPOMINAM O BADANIACH LEKARSKICH

PIERWSZE BADANIE LEKARZ PEDIATRA

MAX.NA 3 MIESIĄCE

NASTĘPNIE BADANIA U LEKARZA MEDYCYNY SPORTOWEJ

 

————————

 

 

INFORMACJA

Turniej Akademii Beskidzkiej w ROPIE -sobota  22.06.2019

ROCZNIK 2012 i młodsi

system 4+1

czas gry -12 min

w godzinach  9.00-  – 13.00

następnie cześć artystyczna – koncerty ,konkursy zabawy

DOJAZD NA TURNIEJ W SWOIM ZAKRESIE – boisko Ropa

DRESY AKADEMII,KOSZULKA BIAŁA SPODENKI NIEBIESKIE ,GETRY BIAŁE

WYZNACZENI NA ZAWODY Z ROCZNIKA 2013 :

JAKUB POTONIEC,JAKUB,CICHY , BARTŁOMIEJ fURTAK, NIKODEM SZCZYGIEŁ 

 

PLANOWANE WYDARZENIA

02.06.2019

TURNIEJ MZPN KRAKÓW – kategoria skrzaty

COM COM ZONE Kraków Nowa Huta,ul,.Ptaszyckiego 6

system gry 4+1

Zgłoszone dwie drużyny Akademii (info o kadrze na turnieje,godzinie wyjazdu oraz  inne sprawy organizacyjne wkrótce)

——————————————————————————————————————

 

07.06.2019

DZIEŃ DZIECKA W  AKADEMII SANDECJA   ( w fazie organizacji ,info wkrótce)

———————————————

TURNIEJ w Stróżach 27.04.2019  w godzinach 10.30 – 13.30

Ekipa 2013 – rozpoczęła na sztucznym boisku w Strózach etap rywalizacji w turniejach         Mają  one na celu -oprócz radosnej zabawy -spokojne przystosowywanie sie do zasad,reguł gry (fair play,rzut rożny,rzut wolny,aut ,itd),w tej kategorii wiekowej oraz zapoznaniem się poprzez rywalizaję z  poziomem przeciwnika.Wszyscy biorący udział  w tym turnieju zasłuzyli na brawa za zaangażownie,waleczność i dynamikę na boisku ( oraz czasami poza…)

Pomimo lekkiego deszczyku- nikt nie narzekal – co pokazuje charakter ekipy.Bramkarze i obrońcy super bronili dostępu do bamki,napastnicy strzelili kilkanaście goli, na szyi pojawiły się się pierwsze medale a po wyczerpujacych meczach turniejowych smakował  obiad – tak więcogólnie zawody bedziemy wspominać bardzo mile.

 

OCENY – skala 1- 6

 

Sandecja 2013/14

Ocena

Furtak Bartek

6

Pych Kacper

6

Cichy Jakub

6

Wideł Antoni

6

Matusik Mateusz

6

Ruchała Alex

6

Janusz Jakub

 6