U-17 AKADEMIA SANDECJA – Garbarnia Kraków 1:0

Bramki : Koszyk 21′

Skład: MIchalski , Ziemnik, Michałczak, Jarzębiak, Żołnowski, Żarnowski, Talar (Aleksander 85′), Koszyk , Pawłowski, Faltyn( Sikora 67′), Kubiela ( Kamiński 70′)

Junior Młodszy Liga Wojewódzka

Trener Robert Święs – Był to zgoła odmienny mecz do tego w Krakowie, gdzie ulegliśmy 1-3. W tym meczu dysponowaliśmy już szerszą kadrą, bo po kontuzjach wrócili Talar, Kubiela i Ziemnik. Na mecz wyszliśmy bardzo zdeterminowani i od pierwszych  minut narzuciliśmy swój styl gry, spychając Garbarnie do defensywy. Wysoki i mądrze zakładany pressing przyniósł nam  korzyść w postaci bramki Koszyka po kapitalnym podaniu prostopadłym Żarnowskiego. Mecz zakończył się skromnym zwycięstwem 1-0 ale wynik w żaden sposób nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Stworzyliśmy sobie wiele 100% sytuacji, ale nasza skuteczność w tym dniu była na bardzo słabym poziomie. W najbliższym mikro-cyklu musimy poświęcić temu elementowi zdecydowanie więcej czasu. Na pochwałę zasługuje nasza defensywa, która nie tylko  przez pełne 90 minut znakomicie broniła ale i również z dużą dozą pewności siebie otwierała grę pod presją przeciwnika i brała czynny udział w ofensywie.