W rywalizacji ze starszymi mocniejsi gospodarze

Tarnovia Tarnów – U-14 Akademia Sandecja II 4:1
Trampkarz Liga Województwa

Akademia Sandecja: Florek, Najduch, Macałka, Piszczek, Cisoń, Tomasiak, Koral, Kosiński, Jaworski, Szczurkowski, Palacz, Polański, Plata, Dudek, Orłowski

Sobotni mecz z drużyna Tarnovii 2006 przegrywamy 4:1. Pierwsza połowa była wyrównana, obie drużyny stworzyły wiele sytuacji. Konsekwentnie staraliśmy się otwierać grę krótkimi podaniami i budować akcje. Powinniśmy być jednak bardziej dokładni i skuteczni w swoich działaniach. Posiadanie piłki było zdecydowanie po naszej stronie. Wynik spotkania otwiera Eryk Kosiński z rzutu wolnego. Niestety w końcówce drugiej połowy nie udało nam się uniknąć błędów czego wynikiem końcowy rezultat.

Wszyscy widzimy tą ostatnią fazę, gdy piłka wpada do siatki, ale dla mnie ważne jest to jak zachowywaliśmy się we wcześniejszych momentach i z tego musimy wyciągnąć wnioski. Drużyna cały czas się rozwija, staramy się w każdym momencie poprawić swoją grę w rywalizacji ze straszym przeciwnikiem. Następny mecz już w niedziele z drużyną z Bochni zaznacza trener Arkadiusz Sajdak