WAŻNY KOMUNIKAT!

Szanowni Państwo , drodzy zawodnicy!

Stanowisko Akademii Sandecja na dzień 28.04.2020 – Plan Rządu na powrót do sportu w Polsce.

Kilka dni temu Premier ogłosił plan powrotu sportu w Polsce. Będzie on podzielony na pięć etapów. W drugim etapie od 4 maja, zostaną otwarte boiska, na których będzie mogło przebywać maksymalnie sześć osób. Treningi będą odbywać się bez maseczek, ale pozostali korzystający z obiektów będą już musieli je mieć. Do oceny jest też wielkość boiska, sposób organizacji takich zajęć czy nawet rodzaj ćwiczeń jakie mogły by być wykonywane w takich grupach treningowych.

Mając tak dużo niejasności i barku konkretnych rozporządzeń i wytycznych:
Bardzo prosimy wszystkich zawodników, rodziców oraz sympatyków Akademii Sandecja o cierpliwość odnośnie konkretnych informacji związanych z powrotem do treningów. Cała sytuacja jest dynamiczna i jeszcze się w najbliższych dniach rozwinie. Chcielibyśmy wszystkich zapewnić, że analizujemy przebieg wydarzeń i jak zapadną konkretne decyzje dotyczące bezpiecznej formy powrotu do treningów w naszej Akademii od razu Państwa poinformujemy. Podchodzimy do tematu w sposób spokojny i rzetelnie informować będziemy o dalszych działaniach.

Na ten moment bardzo prosimy dostarczenie-wysłanie informacji potwierdzającej chęć uczestnictwa w takich zajęciach, po analizę frekwencji i ustaleniu możliwości które będą gwarantowały zachowanie wszystkich norm bezpieczeństwa a także uzyskaniu szczegółowych wytycznych Akademia Sandecja podejmie decyzje czy zajęcia będą mogły odbywać się w takiej ograniczonej formie.

W najbliższych dniach zostanie również opublikowane aktualne stanowisko Akademii Sandecja co do opłat za miesiąc kwiecień i maj.

Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w tych niecodziennych warunkach.
Wierzymy że wspólnie przetrwamy ten trudny okres i szybko wrócimy do normalnej rzeczywistości.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych zawodników jest dla nas najważniejsze!