WINTER CUP (ROCZNIK 2010)

W sobotę, 15 lutego, rozgrywkami rocznika 2010 zakończyła się pierwsza edycja turnieju WINTER CUP, którego organizatorem była nasza Akademia. Do rywalizacji przystąpiło 12 zespołów podzielonych na dwie sesje, poranną i popołudniową.

W sesji porannej udział wzięły zespoły: Respect Szalowa II , AP Beskidzka II, Uran Łukowica, Dunajec Nowy Sącz, Sandecja II, Football Start. W sesji popołudniowej zagrały: Zakopane, Sokoliki Stary Sacz, Respect Szalowa I,  AP Beskidzka I, Mineralni Krynica, Sandecja I. Rozgrywki prowadzone były w systemie każdy z każdym. Obydwie sesje turnieju rozgrywane były na wysokim poziomie sportowym (przy tym fair play). Na brak pięknych akcji i jeszcze piękniejszych goli nie mogli narzekać nawet najwięksi malkontenci. Losy zwycięstwa w obu grupach ważyły się do ostatnich spotkań, co dodawało jeszcze większych emocji i kolorytu całemu turniejowi. Do wysokiego poziomu rozgrywek dostosowali się również rodzice naszych podopiecznych, organizując oprawę rozrywkowo-kulinarną na takim poziomie, że uczestniczącym w turnieju zawodnikom nie brakowało nawet przysłowiowego ,,ptasiego mleka”. Dodajmy do tego jeszcze świetnie zorganizowaną loterie fantową, z pełną masą bardzo ciekawych niespodzianek.  Podsumowując, śmiało można uznać, że kończący zimowe zmagania w cyklu Winter Cup turniej, wypadł  bardzo okazale.

Warto wspomnieć, że w każdej sesji wybierani byli Najlepszy Zawodnik, Najlepszy Bramkarz, Król Strzelców oraz Najlepszy Zawodnik każdej drużyny. Wszyscy otrzymali pamiątkowe statuetki.

Na koniec bardzo dziękujemy i gratulujemy wszystkim rodzicom na czele z Panią Kierownik Justyną, za wielki trud włożony w przygotowanie całej imprezy i myślę, że uśmiechnięte twarze oraz radość wszystkich uczestników rozgrywek, jest dla nas najlepszą nagrodą za przygotowanie całego turnieju. Podziękowania należą się także sponsorom i darczyńcom – bez Was zawody nie mogłyby się odbyć!

Tabela końcowa sesji porannej
1. Uran Łukowica
2. Football Start
3. AP Beskidzka II
4. Respect Szalowa II
5. Dunajec Nowy Sącz
6. Akademia Sandecja II

Tabela końcowa sesja popołudniowa
1. Sokoliki Stary Sącz
2. AP Beskidzka I
3. Akademia Sandecja I
4. Mineralni Krynica
5. Respect Szalowa I
6. Zakopane