Wizyta rocznika 2008 w Sądeckim Hospicjum!

Dzisiaj adepci naszej Akademii z rocznik 2008 odwiedzili Sądeckie Hospicjum. Nasi zawodnicy podczas obozu sportowego wymyślili akcję w której za masaż wykonany kolegom (z innych roczników) zbierali po skromne 2 zł. Całą kwotę, która zebrali czyli 705 zł!!! Przekazali na rzecz Sądeckiego Hospicjum.

Zawodnicy wspominają, że akcja rozpoczęła się na dwa dni przed końcem obozu. W pierwszym dniu odbywała się ona w jednym pokoju, a następnego już w dwóch pokojach na 10 stanowiskach!

Do hospicjum przybyli przedstawiciele drużyny pod opieką Trenera Michała Jawczaka, gościnie Trenera Bartłomieja Damasiewicza oraz Pani Kierownik drużyny rocznika 2008 Magdaleny Łukaszczyk. W imieniu hospicjum środki finansowe odebrali Danuta Jasińska oraz Mieczysław Kaczwiński w obecności personelu medycznego będącego na dyżurze. Nasi zawodnicy otrzymali podziękowania dla całego zespołu oraz słodycze.

„Przede wszystkim jestem bardzo dumna z moich chłopaków, którzy sami wyszli z tak piękną inicjatywą podczas swojego obozu piłkarskiego. Wraz z Trenerem Michałem Jawczakiem byliśmy wręcz zdumieni jak w jednej chwili cała drużyna potrafiła się zmotywować w tym celu. Od początku byli bardzo zaangażowani w całą akcję i zdeterminowani by przekazać uzbieraną kwotę na cele charytatywne. Należą im się na prawdę ogromne brawa! Mam nadzieje, że w przyszłości wraz z całą Akademią jeszcze nie raz wyjdziemy z tak wspaniałą inicjatywą” – powiedziała Kierownik drużyny r. 2008 Magdalena Łukaszczyk.

Wielkie brawa dla całej drużyny pokazującej iście szlachetną i piękną postawę!