Wracamy do gry
Po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 wszystkie zespoły naszej Akademii oraz zespół rezerw wraca na boiska w rozgrywkach ligowych. 

Najwcześniej bo już w tą niedzielę zaczynają nasi juniorzy starsi rocznik 2002 i 2003, podopieczni Marka Zagórskiego i Jacka Ruchały zmierzą się z beniaminkiem tej ligi, a także dobrze znanym rywalem Sokołem Stary Sącz. Przypomnijmy, iż pandemia koronawirusa po awansie do ligi makroregionalnej ( rocznik 2001 i 2002) pozwoliła naszym juniorom starszym na rozegranie tylko jednego meczu na tym poziomie rozgrywek, w tej rundzie mamy nadzieję, że powtórzą swoją dominację i awansują z powrotem do ligi makroregionalnej. 

Za tydzień 8 sierpnia wznawia rozgrywki IV liga wschód wraz z naszym zespołem rezerw. Podopieczni Mateusza Dwojaka i Pawła Zwolińskiego w pierwszej kolejce na własnym stadionie zmierzą się z zespołem Limanovi Limanowa . W zespole rezerw stawiamy przede wszystkim na młodzież, trenują tam wszyscy zawodnicy z grupy TOP-TALENT, a także wyróżniający się zawodnicy z drużyn młodzieżowych. W założeniu i strategi naszego Klubu drugi zespół to najlepsze miejsce dla tych zdolnych zawodników, aby płynnie wejść w świat seniorskiej piłki, to właśnie po występach w tym zespole tacy zawodnicy jak Kamil Ogorzały, Jan Kuźma, Kamil Palacz czy Sebastian Wąchała mogli zadebiutować w Fortuna I Liga i być ważnym ogniwem w klasyfikacji PRO-JUNIOR SYSTEM. Dlatego mamy nadzieję, iż obecnie zaczynający się sezon pozwoli naszym rezerwom nie tylko osiągnąć dobry wynik sportowy, ale przede wszystkim wprowadzi kolejnych zawodników do pierwszego zespołu Sandecji. 

15/16 sierpnia wracają również do gry wszystkie pozostałe roczniki w rozgrywkach Małopolskich Lig. Do gry wraca również nasz zespół trampkarzy rocznik 2006 który w tej edycji będzie reprezentował nasz Klub w rozgrywkach CLJ U15, podopieczni Jerzego Czerneckiego i jego asystenta Kamila Kruczka mają do rozegrania sporo ciekawych spotkań z takimi zespołami jak Wisła Kraków czy Korona Kielce. W pierwszej kolejce nasz zespół zmierzy się u siebie z Górnikiem Łęczna. Liczymy że nasi zawodnicy będą godnie reprezentowali nasz Klub , a mecze z mocnymi rywalami jeszcze bardziej przyczynią się do ich rozwoju sportowego.

Pozostałe drużyny lig okręgowych oraz drużyny młodszych kategorii również wracają do swych rozgrywek w połowie sierpnia, mamy zaplanowane sporo mocno obsadzonych turniejów i sparingów z wymagającymi rywalami, wszystko po to, aby móc jak najlepiej rozwijać naszych podopiecznych i w przyszłości cieszyć się z ich występów w pierwszym zespole naszego Klubu.

Oczywiście wzorem poprzedniego sezonu przed każdym weekendem będziemy prezentować „ROZKŁAD JAZDY” meczów jakie nasze poszczególne zespoły będą rozgrywać podczas każdego weekendu. Dlatego prosimy o śledzenie naszego profilu na FB i strony internetowej Akademii Sandecja. Już dziś poszczególne terminarze można zobaczyć na stronie laczynaspilka.pl 

Wszystkim drużynom naszej Akademii życzymy powodzenia!!!