Zawodnicy Akademii na treningach w pierwszym zespole Sandecji

Kolejni młodzi zawodnicy wywodzący się z Akademii Sandecji na stałe trenujący pod okiem trenerów Zagórskiego i Ruchały w zespole U-19 dostali szanse pokazania się w zespole trenera Dudka. Są to:

Dawid Salamon to 18-letni środkowy napastnik, który swoją przygodę z piłką zaczynał w KS Łosoś Łososina Dolna. Barwy Sandecji reprezentuje od sezonu 2015/16.

Kacper Kołodziej swoją drogę do Pierwszego Zespołu bianconerich rozpaczął w Halnym Kamienica, następnie przeszedł do Limanovii, a od sezonu 2018/19 środkowy obrońca urodzony w 2003 roku dba o bezpieczeństwo bramki zespołu z Nowego Sącza.

Maksymilian Dzięgiel to wychowanek Akademii Piłkarskie 21 im.Henryka Reymana. Po udanym występie w turnieju Murapol Cup zainteresował swoją postawą trenerów SC Hereenven i w 2011 roku przeprowadził się do Holandii gdzie przez 9 sezonów przeszedł wszystkie szczeble tamtejszej akademii dochodząc aż do poziomu zespołu U19. 19-letni lewonożny wahadłowy (ostatnio częściej obrońca) trafił do Sandecji w styczniu 2021 r.