Zwycięstwo na inaugurację rundy wiosennej

Regionalna Liga trampkarzy

KS Mordarka – U-14 Akademia Sandecja III 1:4

Skład – Ostapczuk, Starosta, Proszek, Ogorzałek, Orłowski, Oleksy, Kryżak, Baran, Pyrcioch, Smajdor, Górka.

W sobotnie przedpołudnie drużyna Sandecji 2007/2006 stanęła do rywalizacji w pierwszym meczu rundy wiosennej – regionalnej ligi trampkarzy, w którym przeciwnikiem była drużyna LKS Mordarka. Mecz dobrze zaczął się dla zawodników w biało-czarnych pasach, już na początku spotkania rzut karny na bramkę zamienił Orłowski. Kolejnego gola dołożył Górka, a na przerwę schodziliśmy przy rezultacie 2-1. W drugiej odsłonie spotkania kolejne trafienia dołożył Krzyżak oraz Pyrcioch, a mecz zakończył się wynikiem 4-1 dla pasów 💪

Gratuluję postawy zawodnikom, zagraliśmy z pełnym zaangażowaniem i od początkowych minut chcieliśmy zdobyć szybką bramkę, to się udało, co wprowadziło nieco spokoju w szeregi drużyny. Konsekwentnie realizowaliśmy założony plan. Każdy z zawodników rozegrał pełne spotkanie i zdobył kolejne cenne doświadczenia, co z pewnością przełoży się na dalszy rozwój indywidualny – podsumował trener Jakub Czernecki.