Zwycięstwo na początek ligi.

Liga Makroregionalna U-19 „GR.D” Akademia Sandecja Nowy Sącz – Orlęta Kielce 2 – 0 ( 1 – 0 )   Bramki : Zygmunt Szymon, Zych Jakub

Skład wyjściowy : Burek Jakub, Chlipała Jan, Kołodziej Kacper, Dzięgiel Maksymilian, Oleksy Wojciech, Sławecki Mateusz, Kuźma Jan, Zych Jakub, Salamon Dawid, Zygmunt Szymon, Kuc Dominik.

Ponadto grali: Jaworski Jakub, Sandera Oliwier, Adamczyk Sebastian, Kusiak Karol, Wąchała Wojciech.

Mecz pod całkowite dyktando gospodarzy. Goście praktycznie w trakcie meczu poważnie zagrozili dwa razy. W pierwszej połowie zawodnik gości chciał dośrodkować i wyszedł mu centro-strzał , który w piękny sposób obronił Jakub Burek. Drugi raz nasz bramkarz obronił w sytuacji 1 na 1 i na tym skończyła się gra gości, którzy stojąc na swojej połowie próbowali grać z kontry. Sandecja stwarzała sobie dogodne sytuacje na bramki, ale brakowało skuteczności. Dopiero rzut wolny z bocznego sektora wykonywany przez Szymona Zygmunta dał nam prowadzenie w pierwszej połowie. Druga połowa była podobna , Akademia miała przewagę , ale znów zawodziła skuteczność. Pod koniec spotkania Jakub Zych wpadł z piłką w pole karne i ustalił wynik spotkania.

Wynik cieszy i trzy punkty, ale przede wszystkim do poprawienia skuteczność.