U-9 (rocznik 2011)
Aktualności

Wyprowadzanie zawodników podczas meczu 1 ligi Sandecja – Chrobry Głogów (28.09)

Kadra:

  1. Mastalerz Kacper
  2. Michalik Nikodem
  3. Obrzut Mikołaj
  4. Poręba Karol
  5. Potoczek Bartłomiej
  6. Radzik Filip
  7. Salamon Aleksander
  8. Sekuła Jakub
  9. Stanek Mikołaj
  10. Szymonik Karol
  11. Urlik Nikodem
  12. Zoń Jakub
  13. Zych Jakub

Wyprowadzanie zawodników podczas meczu 1 ligi Sandecja – GKS Jastrzębie

Kadra:

  1. Ciurka Oliwier
  2. Gargula Oskar
  3. Janus Fabian
  4. Kaczka Wojciech
  5. Kowalik Łukasz
  6. Kożuch Dawid
  7. Lasyk Jakub
  8. Majcher Alan
  9. Michalik Nikodem
  10. Obrzut Mikołaj
  11. Owca Krzysztof
  12. Poręba Karol
  13. Potoczek Bartłomiej

Tak jak w zeszłym sezonie, podzieliłem drużynę alfabetycznie na dwie grupy aby każdy miał możliwość wyprowadzania zawodników. Druga grupa będzie wyprowadzała podczas meczu z Chrobrym Głogów 28.09.

Proszę być ubranym w biało niebieskie stroje i czarne dresy Akademii. Jeżeli kogoś nie będzie, proszę o informację SMS.


Drodzy Rodzice.
W związku z ciągłym rozwojem naszej Akademii oraz nieustającym podnoszeniem
standardów szkolenia tak jak to już było zapowiedziane kilka miesięcy temu od 1 września
2019 roku miesięczna opłata będzie wynosiła 100zł, natomiast jednorazowa opłata
wpisowego 200 zł.
Zniżki dla osób które posiadają dwoję lub więcej dzieci w Akademii będą przedstawiały się
następująco:
a. 100 zł – pierwsze dziecko
b. 50 zł – drugie dziecko
c. 25 zł – trzecie dziecko
Miesięczna składka nadal pozostaje płatna do 10 dnia każdego przez pełne 12 miesięcy w
roku.
W związku ze zmianą opłat bardzo prosimy o pobranie, podpisanie i dostarczenie na
najbliższe zajęcia treningowe aktualnych Regulaminów Akademii Sandecja.

Ze sportowym pozdrowieniem
Mateusz Dwojak
Dyrektor Akademii Sandecja

 

 

PLAN OBOZU LETNIEGO W OWIECZCE

 

WAŻNE INFORMACJE

  • Proszę aby każdy uczestnik wypełnił poniższe dokumenty (kliknąć w nie i się pobiorą) i dostarczył je do mnie przed rozpoczęciem obozu:

REGULAMIN OBOZU

ZGODA MEDYCZNA

KARTA KWALIFIKACYJNA

  • Dzieci mogą korzystać z telefonu w wyznaczonych godzinach (podczas przerwy na odpoczynek oraz po kolacji)
  • Rzeczy do zabrania:

– Komplety strojów: żółte, biało – niebieskie i biało czarne

-Getry, korki, halówki, ochraniacze

-Czarny dres Akademii, Ortalion, Kurtka, chusty, czapka

-Środki higieny osobistej (szczoteczka, pasta, ręczniki, płyn)

-Bielizna, wygodne buty, klapki,

-Koszulki, krótkie spodenki

-Gry planszowe, karty itp.

  • Plan obozu może ulec drobnym korektom

 

Plan najbliższych Sparingów/Turniejów

27 lipca zaczynamy nowy sezon, podaje Plan sparingów i turniejów na najbliższy okres, aby mogli Państwo zagospodarować wcześniej czas.

27 lipiec (sobota) – Sparing połączony z oglądaniem meczu 1 ligi Sandecja vs Termalica Bruk Bet Nieciecza (obie grupy)

Zbiórka: 15:30 pod stadionem Sandecji, powrót ok. 23:00

Sprzęt: Czarny dres Akademii, biało-czarne stroje, białe getry,korki

Koszt: ok. 30 zł

2 Sierpień (Piątek) – Sparing z Wisłą Kraków w Porębie Wielkiej (grupa biała)

Zbiórka: ok. 15:30 pod stadionem Sandecji, powrót ok. 20:00

Sprzęt: Czarny dres Akademii, biało-czarne stroje, białe getry,korki

7-11 Sierpień (Środa – Niedziela) – Obóz letni w Owieczce

19 lub 20 Sierpień (Poniedziałek lub Wtorek) – Sparing z Bronowianką Kraków na API w Zakopanem (kadra 13 osobowa)

24 Sierpień (Sobota) – ORLEN Bieniaminek Krosno Cup (kadra 9 osób)

 


Obóz Letni 2019

Miejsce: Owieczka gm. Łukowica

Termin: 7.08 – 11.08. 2019

Zakwetorowanie: Ośrodek „Owieczka”

http://www.owieczka.nrs.pl/index.html?fbclid=IwAR07dr3MNG0vg4cQQtoFJLG4d6LcTXP-cO4t8cYPkmDF8rNp-WJz5t8PK8o

Koszty i płatności:

Całkowity koszt obozu 400 zł/os płatne w nieprzekraczalnych terminach:

I rata  – 30.05 kwota 200 zł

II rata – 30.06 kwota 200 zł

W wyjątkowych sytuacjach związanych z trudną sytuacją materialną można ubiegać się o dodatkowe dofinansowanie z Akademii na podstawie złożonego wniosku przez rodzica, trenera lub kierownika wraz z uzasadnieniem i załączonymi dokumentami.

Rodzice, których dwóje lub więcej dzieci trenuje w Akademii otrzymują zniżkę na każde dziecko biorące udział w obozach w kwocie 50 zł.

Plan i harmonogram: Zostanie podany bliżej wyjazdu

PROSZĘ O POTWIERDZENIE UDZIAŁU W OBOZIE SMS-EM DO TRENERA !!

 


BADANIA W Krynicy 15.05.2019

 

Podczas jutrzejszych badan chłopcy będą miec wykonywaną spirometrie oraz będą mierzeni i ważeni. Nie potrzeba nam skierowań ani żadnych wyników badań typu morfologia.

Aby zapobiec niepotrzebnym kolejka proszę aby w miarę możliwości przyjechać według następujących godzin:

8:30    Zabrzeński Adrian, Tokarczyk Fabian, Michalik Nikodem, Lasyk Kuba

9:00    Ciurka Oliwier, Janus Fabian, Obrzut Mikołaj, Zych Kuba

9:30    Sekuła Kuba, Kowalik Łukasz, Potoczek Bartek, Gargula Oskar, Stanek Mikołaj

10:00  Zoń Jakub, Owca Krzysztof, Kaczka Wojciech, Szymonik Karol, Poręba Karol

 


 

3 Jednostka treningowa w tygodniu dla „wyróżniających się”

Zgodnie z podaną informacją na zebraniu z rodzicami, od kwietnia zostanie wprowadzona dodatkowa jednostka treningowa w tygodniu dla zawodników „wyróżniających się” w naszym roczniku. Treningi będą odbywać się w piątki o godzinie 17:00 na Zawadzie wg następujących zasad:

– W treningu będzie uczestniczyć zawsze 10 zawodników

– 8 z nich to zawodnicy stali (kadra poniżej ↓ )

– 2 pozostałych będzie wybieranych pod koniec każdego tygodnia w ramach „nagrody” za postawę na treningach, turniejach itp.

– Treningi bedą trwały 60 min

– Udział w treningu jest nobilitacją dla zawodnika i jest on obowiązkowy, w uzasadnionych przypadkach – INFORMACJA SMS O NIEOBECNOŚCI – w jego miejsce zostanie powołany inny

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Poręba Karol
  6. Radzik Filip
  7. Stanek Mikołaj
  8. Szymonik Karol

 

Sparing z Akademią Respect pod balonem w Szalowej (11.03)

Zbiórka: 17:00 pod stadionem Sandecji, (jedziemy busem współnie z rocznikiem 2010) powrót ok. 20:30

Koszt: ok. 10 zł

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, odzież termiczna, korki

Sparing z Akademią Respect pod balonem w Szalowej (28.02)

Zbiórka: 15:30 pod stadionem Sandecji, (jedziemy busem współnie z rocznikiem 2010) powrót ok. 19:00

Koszt: ok. 10 zł

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, odzież termiczna, korki lub halówki

 

 

Aby zarejestrować dziecko należy wejśc na stronę www.laczynaspilka.pl  i postępować zgodnie z poniższą instrukcją.

 

DZIĘKUJE BARDZO 🙂

———————————————————————————————————-

Turniej w Brunarach (13.01.19)

Zbiórka: 8:00 Zespół Szkół w Brunarach

Proszę wziąć stroje Biało Czarne pasy, biale getry

koszt to ok.20zł Kadra w zakładce Turnieje

 

PLAN OBOZU STACJONARNEGO NOWY SĄCZ 14.01-18.01.2019

 

PONIEDZIAŁEK 14.01 WTOREK 15.01 ŚRODA 16.01 CZWARTEK 17.01 PIĄTEK 18.01
8:30 -9:00 Zbiórka pod SP 21, ul Rokitańczyków 26 przedstawienie planu i regulaminu obozu Zbiórka pod SP 21, ul Rokitańczyków 26 przedstawienie planu treningu i dnia Zbiórka pod SP 21, ul Rokitańczyków 26 przedstawienie planu treningu i dnia Zbiórka pod SP 21, ul Rokitańczyków 26 przedstawienie planu treningu i dnia Zbiórka pod SP 21, ul Rokitańczyków 26 przedstawienie planu treningu i dnia
9:00- 10:30 Trening 1 (SP nr 21) Trening 2 (SP nr 21) Sparing z Dunajcem Nowy Sącz (SP nr 21) Trening 3 (SP nr 21) Mini Turniej (SP nr 21)
10:30 -12:45 Przejazd do ośrodka „Kibice Razem”, Turnieje w FIFE, ping pong, gry planszowe Przejazd do ośrodka „Kibice Razem”, Turnieje w FIFE, ping pong, gry planszowe, konkurs wiedzy piłkarskiej Przejazd do ośrodka „Kibice Razem”, Turnieje w FIFE, ping pong, gry planszowe, konkurs wiedzy piłkarskiej c.d. Przejazd do ośrodka „Kibice Razem”, Turnieje w FIFE, ping pong, gry planszowe,

Analiza  sparingu

Przejazd do Kina Helios
13:00 Obiad w restauracji „Maja” ul. Nadbrzeżna 40 Obiad w restauracji „Maja” ul. Nadbrzeżna 40 Obiad w restauracji „Maja” ul. Nadbrzeżna 40 Obiad w restauracji „Maja” ul. Nadbrzeżna 40 Obiad w restauracji „Maja” ul. Nadbrzeżna 40
13:30 – 15:00 Przejazd do Parku Trampolin „Jumpmania” Przejście na Basen MOSiR Przejście do „Bajkolandu” Gimnastyka (MOSiR Nadbrzeżna) Przejście do ośrodka „Kibice Razem”, Podsumowanie obozu, rozdanie nagród
15:30 – 16:00 Odbiór dzieci: Park Trampolin Jumpmania ul. Zielona 27 Odbiór dzieci: Basen MOSiR ul Nadbrzeżna 34 Odbiór dzieci: Bajkoland Galeria „Trzy korony” Odbiór dzieci MOSiR ul. Nadbrzeżna 34 Odbiór dzieci: Ośrodek Kibice Razem ul. Broniewskiego 26

 

 

Rzeczy do wzięcia na poszczególne dni:

 

Poniedziałek: Halówki, Stroje biało-niebieskie, białe getry, czarny dres Akademii, Skarpety antypoślizgowe Jumpmania (kto ma)

 

Wtorek: Halówki, Stroje żółte, czarne getry, czarny dres Akademii, Klapki, strój kąpielowy, ręcznik, czepek, okulary (kto ma)

 

Środa: Halówki, stroje biało – czarne pasy, białe getry, czarny dres Akademii,

 

Czwartek: Halówki, Stroje biało – niebieskie, białe getry, czarny dres Akademii

 

Piątek: Halówki, Stroje żółte, czarne getry, czarny dres Akademii

 

 

 

Każdy zawodnik codziennie otrzyma drugie śniadanie drożdżówkę, banana i sok.

 

Proszę aby każdy zawodnik miał podpisany czarny dres Akademii (zarówno spodnie jak i bluzę)

 

Trenerzy: Bartosz Kozak, Karol Sekuła

 

Opiekunowie: Ewelina Szymonik, Diana Lasyk

 

 

 

!!! INFORMACJA !!!

Ze względu, iż nie wszyscy Państwo byli obecni na wczorajszym spotkaniu ze mną, chciałbym jeszcze raz podziękować za te dwa miesiące owocnej wspólpracy i liczę że będzie ona nadal kontynuowana. Misja i rola jaka została mi powierzona przez Prezesa naszego Klubu wymaga ode mnie pełnego zaangażowania stąd moja decyzja.

Chciałbym również poinformować o tym że „nowym” Trenerem prowadzącym rocznika 2011 zostaje Pan Bartosz Kozak.

Ze sportowym Pozdrowieniem

Mateusz Dwojak

 

 

 

—————————————————————————————————————————

OBÓZ DOCHODZENIOWY PODCZAS FERII ZIMOWYCH 2019

 

Informujemy, że w dniach od 14-18 stycznia 2019 roku zostanie zorganizowany obóz dochodzeniowy dla rocznik 2011. Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 8:30 do 16:00. Oprócz treningów, w ramach obozu przewidziane są liczne atrakcje, takie, jak wizyty w parku trampolin, na basenie, w kinie, na ściance wspinaczkowej, w Bajkolandzie, czy też ośrodku Kibice Razem – Sandecja Nowy Sącz, gdzie odbędą się m.in. rozgrywki w grę FIFA.

 

 

 

Koszt obozu na jednego zawodnika to 300 zł. W cenie koszty wyżywienia, oraz wejścia na poszczególne atrakcje. Zapisy prowadzone są u trenera-koordynatora, Bartosza Kozaka, tel. 791 077 165 Więcej informacji podamy w najbliższym czasie.

Zapisy oraz płatności na obóz stacjonarny przyjmowane są do 21.12.2018r

Płatności całej kwoty należy dokonać na subkonto rocznika – z dodatkowym opisem płatnośc za obóz.

 

M.D

 

————————————————————————————————————-

 

PALNOWANE TURNIEJE W GRUDNIU 2018

 

W do końca roku planuję aby nasz rocznik uczestniczył jeszcze w dwóch turniejach halowych :

08.12.2018 – Halowy turniej w Wojniczu organizowany przez Tarnovię Tarnów.

16.12.2018 – Halowy turniej w Krynicy organizowany przez Mineralnych Krynica.

Kadry oraz koszty związane z uczestnictwem zostaną podane na tydzień przed turniejem.

 

Szczegółowe informację dotyczące obozu dochodzeniowego który będzie organizowany podczas ferii zimowych dla naszego rcoznika ,najpóźniej zostaną Państwu przekazane do końca tego tygodnia.

 

M.D

 

 

—————————————————————————————————————————–

BADANIA LEKARSKIE

 

Bardzo proszę aby każdy do jutra wysłał SMS z dokładnym zdresem zamieszkania dziecka oraz numer pesel.

W środę  przyjeżdzamy do Krynicy według poniższego planu:

 

godzina 12:00

Oliwier Ciurka, Głąbiński Adam, Janus Fabian, Kaczka Wojciech, Szymonik Karol

godzina 12:30

Kowalik Łukasz, Lasyk Jakub, Łęczycki Szymon, Michalik Nikodem,Obrzut Mikołaj

godzina 13:00

Owca Krzysztof, Potoczek Bartłomiej, Radzik Filip,Tokarczyk Fabian, Zych Jakub

godzina 13:30

Sekuła Jakub, Stanek Mikołaj, Zabrzeński Adrian, Zoń Jakub, Poręba Karol, Gargula Oskar

 

Pozdrawiam Ewelina Szymonik

 

———————————————————————————————————————–

 

MINI LIGA W SZALOWEJ – AKTUALNOŚCI

Poniżej podaję kadrę na III kolejkę spotkań : PIĄTEK 16.11.2018

KADRA : Wojciech Kaczka, Kacper Urbańczyk, Nikodem Urlik, Krzysztof Owca, Filip Radzik, Oskar Gargula, Fabian Janus, Nikodem Michalik, Jakub Zych, Łukasz Kowalik, Fabian Tokarczyk.

 

Zbiórka w Szalowej godzina 17.45. Przychodzimy w dresach , ortalionach oraz strojach biało-czarnych sallera. Zabiermy wode do picia.

BARDZO PROSZĘ O PILNE ZGŁOSZENIE NIEOBECNOŚCI GDYBY KTÓRYŚ Z ZAWODNIKÓW NIE MÓGŁ UCZESTNICZYĆ W TEJ KOLEJCE SPOTKAŃ.

 

M.D

 

 

—————————————————————————————————

BADANIA LEKARSKIE

 

Dnia 21.11 (środa) w Krynicy odbedą się badania dla zawodników naszego rocznika. Badania bedą wykonane w Poradni Medycyny Sportu w Krynicy na ul.Reymonta 21.

 

Do przeprowadzenia badan potrzebne będą :

  • skierowanie do lekarza medycyny sportu
  • wyniki badan: pełna morfologia, OB, mocz  – skierowanie na te badania również można uzyskać od lekarza rodzinnego
  • zgoda na przeprowadzenie u dziecka próby wysiłkowej
  • zaświadczenie od stomatologa o braku przeciwwskazań do gry w piłkę nożną

 

Jezeli ktoś z Rodziców nie jest w stanie jechać z dzieckiem wówczas potrzebne będzie jeszcze pełnomocnictwo dla opiekuna np. Pani Kierownik

Podczas badania dzieci będą ważone, merzone, wykonane będzie EKG, spirometria –  próba wysiłkowa. Dodatkowo przeprowadzona będzie konsultacja u laryngologa, okulisty oraz kardiologa.

Godzina wyjazdu do Krynicy uzaleniona jest od ilości dzieci które zgłoszą się na badania ale podejrzewam że będzie to godzina 9-10.

Osoby które nie skorzystają z możliwości przebadania dziecka mają tydzień czasu na dostarczenie aktualnych badań w przeciwnym wypadku zawodnicy nie będą dopuszczeni do treningów, turniejów czy sparingów.

Bardzo zachęcam do przeprowadzenia tych badań gdyż są one BEZPŁATNE a dodatkowo jest to super okazja do dokładnego sprawdzenia zdrowia dziecka !!

Osoby zainteresowane proszę o informacje SMS.

Pozdrawiam Ewelina Szymonik

 

 

———————————————————————————————————

 

 

K A L E N D A RZ E

 

Jak co roku Akademia wydaje  kalendarze ze zdjeciami poszczególnych rocznków. Poniżej wzór kalendarza dla naszej ekipy.Koszt to 20 zł.Osoby zainteresowane nabyciem kalendarza proszę o zgłoszenie SMS.

Pozdrawiam Ewelina Szymonik

 

 

———————————————————————————————

 

MINI LIGA HALOWA 07.11.2018 – AKTUALNOŚĆ

 

Poniżej podaję kadrę na pierwszą kolejkę mini ligi halowej na boisku w Szalowej w tą srodę:

 

KADRA : Filip Radzik, Karol Szymonik, Karol Poręba, Bartłomiej Potoczek, Fabian Janus, Jakub Lasyk, Oliwier Ciurka, Mikołaj Obrzut, Adrain Zabrzenski, Kacper Urbańczyk.

 

 

 

Zbiórka na sztucznym boisku pod balonem w Szalowej o godzinie 17.45 w SRODE 07.11.2018.

 

Do grania zabieramy stroje biało-czarne , przychodzimy w dresach i ortalionach.

 

Proszę o zabranie wodę do picia.

 

KOSZTY WPISOWEGO TJ. 600 ZŁ : 20 OSÓB ZGŁOSZONYCH = 30 ZŁ/ZAWODNIK – PŁATNE U PANI KIEROWNIK EWELINY

 

W razie pytań proszę o kontakt.

 

M.D

 

 

—————————————————————————————————————————

MINI LIGA HALOWA 28.10.2018 – AKTUALNOŚĆ

Poniżej podaję kadrę na pierwszą kolejkę mini ligi halowej na boisku w Szalowej w tą niedzielę:

KADRA : Mikołaj Stanek, Nikodem Urlik, Karol Szymonik, Bartłomiej Potoczek, Krzysztof Owca, Adrian Zabrzeński, Oskar Gargula, Karol Poręba, Jakub Sekuła, Nikodem Michalik, Jakub Zych, Adam Głąbiński.

 

Zbiórka na sztucznym boisku pod balonem w Szalowej o godzinie 9.15 w NIEDZIELĘ 28.10.2018.

Do grania zabieramy stroje biało-czarne , przychodzimy w dresach i ortalionach.

Proszę o spakowanie wody,kanapek,batona oraz owoca.

KOSZTY WPISOWEGO TJ. 600 ZŁ : 20 OSÓB ZGŁOSZONYCH = 30 ZŁ/ZAWODNIK – PŁATNE U PANI KIEROWNIK EWELINY

W razie pytań proszę o kontakt.

M.D

 

 

 

———————————————————————————————————————————-

 

MINI LIGA POD BALONEM W SZALOWEJ

Dostaliśmy zaproszenie do wzięcia udziału w mini lidze która na wzór tej ostatniej z Krakowa będzie tym razem odbywała się na sztucznym boisku pod balonem w miejscowości Szalowa. Zdecydowałem się zgłosić nasz zespół do uczestnictwa w tych rozgrywkach.

 

Bardzo proszę o informację (SMS) w CZWARTEK tj. 25.10.2018 do godziny 15.00 czy każdy zawodnik wyraża chęc uczestnictwa w tej lidze. W tym dniu ( w godzinach wieczornych zostanie również podana kadra na pierwszy zjazd który odbędzie się w NIEDZIELE 28.10.2018 od godziny 10.00.

 

W tym miejscu chciałbym nadmienić iż podczas jdenego zjazdu będę mógł zabrać kadrę 12 zawodników która będzie rotowana na każdy zjazd. Dlatego stanowczo podkreślam iż nie ma możliwości że każdy zawodnik z naszej drużyny rozegra tą samą ilość minut w tej lidze.

Natomiast jeśli chodzi o koszty wpisowego to suma ta zostanie podzielona przez ilość zgłoszonych zawodników z naszego zespołu równomiernie.

Dojazd do Szalowej ( jakieś 30 km od Nowego Sącza w kierunku Gorlic) będzie we własnym zakresie.

 

Bardzo proszę zapoznanie się i zwrotną informację.

M.D

 

 

—————————————————————————————————————————-

INFORMACJE NT. ELIMINACJI DO TURNIEJU

 

„Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” cz.2 – AKTUALIZACJA

 

We wtorek 23.10.2018 nasza drużyna weźmie udział w eliminacjach tego turnieju. Mecze odbędą się na obiekcie boisk obok Miasteczka Galicyjskiego w Nowym Sączu ul. Lwowska 130. Nasza drużyna będzie reprezentowana przez trzy zespoły :

 

SANDECJA I : Jakub Zych, Fabian Tokarczyk, Mikołaj Obrzut, Szymon Łęczycki, Łukasz Kowalik, Eryk Głód, Adam Głąbiński, Oliwier Ciurka. Filip Radzik

 

SANDECJA II – Jakub Zoń, Adrian Zabrzeński, Nikodem Michalik, Aleksander Salamon, Kacper Urbańczyk, Jakub Sekuła, Jakub Lasyk, Fabian Janus.

 

SANDECJA III – Mikołaj Stanek, Nikodem Urlik, Karol Szymonik, Bartłomiej Potoczek, Krzysztof Owca, Wojciech Kaczka, Oskar Gargula, Karol Poręba.

 

Sandecja I – stroje biało – niebieskie ( zawodnicy którzy ich nie mają będą mieli pożyczone od innych zawodników z naszej drużyny – kontakt Pani Kierownik Ewelina)

Sandecja II – stroje zółto – czarne

Sandecja III – stroje biało – czarne

+ ewentualnie termy oraz dresy i  ortaliony.

 

Na zbiórkę przychodzimy juz przebrani w dresach klubowych i ortalionach klubowych.

ZBIÓRKA WSZYSTKICH ZAWONIKÓW GODZINA 11.20 – Na parkingu obok Miasteczka Galicyjskiego.

HARMONOGRAM GIER :

www.nsozpn.pl – Turniej z podwórka na stadion HARMONOGRAM.

Proszę by zawodnicy mieli przy sobie wodę do picia, kanapki na drugie śniadanie, batonik oraz owoc.

Polecam również o przeczytanie bardzo ciekawego artykułu z psychologiem sportu Pawełem Habratem :

http://zpodworkanastadion.pl/o-turnieju/dla-rodzicow

 

W razie pytań proszę o kontakt.

MD

—————————————————————————————————————

INFORMACJE NT. ELIMINACJI DO TURNIEJU

„Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” cz.1

 

W dniu 23 paździrenika w godzinach dopołudniowych na obiektach MOSiR Piątkowa odbędą się eliminacje do ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Tymbarku. Bardzo chciałem aby w tym turnieju wystąpili wszyscy nasi zawodnicy trenujący w roczniku 2011, dlatego nasz zespół zostanie podzielony na trzy składy składające się z 8 zawodników ( bedziemy grali w systemie 4+1). Składy podam tuż przed turniejem. Myślę że uczestnictwo w tym turnieju będzie fajną przygodą dla naszych chłopców i każdy z nich będzie dobrze się bawił podczas tych rozgrywek.

 

Więcej informacji nt. turnieju znajdziecie Państwo na stronie :

http://zpodworkanastadion.pl/

 

Jak tylko zostanie ustalony harmonogram pierwszego etapu – zostanie on umieszczony w tej zakładce.

 

W razie pytań proszę o kontakt.

M.D

 

 

——————————————————————————————————————-

ZAWODNICY WYZANCZENI DO WYPROWADZENIA Pierwszej Dużyny PODCZAS MECZU  Z ŁKS ŁÓDZ  NIEDZIELA 30.09.2018 GODZINA 18.00

 

1. Ciurka Oliwier, 2. Gargula Oskar, 3. Obrzut Mikołaj 4. Łęczyski Szymon, 5. Zych Jakub

 

Zbiórka przed stadionem godzina 17.20 ( proszę o kontakt z Panią Kierownik Eweliną)

 

Ubieramy czarne dres + ortaliony.

 

 

 

W razie pytań proszę o kontakt.

 

M.D

 

—————————————————————————————————————-

 

KADRA NA TURNIEJ W KRAKOWIE : sobota 06.10.2018

KADRA :

1. Owca Krzysztof , 2. Kaczka Wojciech, 3. Salamon Aleksander 4. Potoczek Bartłomiej 5. Poręba Karol, 6. Zabrzeński Adrian, 7. Stanek Mikołaj 8. Szymonik Karol, 9. Urbańczyk Kacper 10. Urlik Nikodem, 11. Lasyk Jakub, 12. Janus Fabian

 

WYJAD : SOBOTA 06.10.2018 – zbiórka godzina 6.30 pod stadionem Sandecji

Wszyscy zawodnicy jadą w dresach Akademii, do grania zabierają biało-czarne komplety + białe getry. Proszę o spakowanie kanapek na drugie śniadanie.

KOSZTY: 45 zł/zawodnik ( w tym obiad )

W razie pytań proszę o kontakt.

M.D

 

—————————————————————————————————————-

PODZIAŁ NA GRUPY TRENINGOWE :

 

GRUPA  A

1.Oskar Gargula,  2.Wojciech Kaczka. 3.Nikodem Michalik, 4 Krzysztof Owca, 5.Karol Poreba ,6. Bartek Potoczek, 7.Kuba Sekula, 8.Mikołaj Stanek, 9.Karol Szymonik, 10.Kacper Urbanczyk, 11.Nikodem Urlik, 12.Adrian Zabrzenski, 13.Kuba Zoń

 

GRUPA B

1. Oliwier Ciurka, 2. Adam Głąbiński, 3. Eryk Głód, 4. Fabian Janus, 5.Lasyk Jakub,  6. Łukasz Kowalik, 7.Łęczycki Szymon, 8. Obrzut Mikołaj, 9. Salamon Aleksander, 10. Tokarczyk Fabian, 11. Zych Jakub   + nowi zawodnicy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trenerzy prowadzący

TRENER PROWADZĄCY

Bartosz Kozak 

Tel. 791-077-165

e-mail – kozi12345@gmail.com 

 bartosz.kozak@sandecja.pl

——————————————

KIEROWNIK DRUŻYNY

Ewelina Szymonik

Tel. 604 794 110

e-mail – emolek21@interia.pl

Plan zajęć
  1. Szanowni Rodzice.
    Od miesiąca września w kategoriach Żak (roczniki 2012 i 2011) oraz Orlik ( roczniki 2010 i 2009 ),
    zajęcia treningowe grup białych odpowiednio będą prowadzili –
    Żaki 2012 – Robert Bulzak, Żaki 2011 – Bartosz Kozak, Orliki 2010 – Adam Ciastoń, Orliki 2009 –
    Bartłomiej Damasiewicz natomiast zajęcie treningowe grup czarnych tych kategorii będą wspólne
    prowadzone pod okiem dwóch Trenerów.
    Trenerem prowadzącym grypy czarne Żaków będzie Arkadiusz Sajdak a wspomagać go będą Trenerzy
    Bartosz Kozak oraz Robert Bulzak. Natomiast w grupie Orlików Trenerem prowadzącym grupy czarne
    zostaje Trener Andrzej Grabczyk a wspomagać go będą Trenerzy Bartłomiej Damasiewicz oraz Adam
    Ciastoń.
    Zmiany te mają głównie na celu zwiększenie frekwencji w poszczególnych rocznikach grup czarnych
    bo z tą w ostatnich czasach było bardzo słabo, ale przede wszystkim mają za zadanie dostosowanie
    zajęć treningowych do aktualnych umiejętności zawodnika a co za tym idzie polepszenie i
    usprawnienie jego postępów pod okiem dwóch Trenerów prowadzących zajęcia treningowe.
    Mamy nadzieję że korekty te wpłyną pozytywnie na dalszy rozwój zawodników Trenujących w
    grupach czarnych aby rotacje pomiędzy grupami białymi i czarnymi były adekwatne do poziomu
    umiejętności jakie w danym momencie posiada zawodnik.
    Sugerujemy aby grupy czarne wyłoniły z pośród rodziców swoich kierowników tak aby przepływ
    informacji oraz wsparcie Trenera prowadzącego było jeszcze lepsze i mogło pozwolić na sprawne
    funkcjonowanie w strukturach naszej Akademii.
    Zmiany te mają tylko i wyłącznie na celu polepszenie i usprawnienie procesu szkolenia naszych
    najmłodszych adeptów Akademii i liczymy że zostaną przyjęte z dużą aprobatą, gdyż dobro naszych
    podopiecznych jest dla nas najważniejsze.

 

Plan Zajęć 18.11.- 24.11.2019

Poniedziałek (18.11) – Hala Gimn 5 (stroje białe)

18:00 – Grupa Czarna

Wtorek (19.11) – Hala SP w Piątkowej  (stroje białe)

16:00 – 17:30 – Grupa Biała

Środa (20.11) Sparing w Szalowej – szczegóły w Poniedziałek

Czwartek (21.11) Hala Gimn 5 (stroje żółte)

16:30 – 18:00 – Grupa Czarna

18:00 – 19:30 – Grupa Biała

Piątek (22.11) Zajęcia ogólnorozwojowe – Boks (ul. Paderewskiego 40) (stroje białe)

16:15 – 17:15 – Grupa czarna

17:15 – 18:15 – Grupa biała

 

Zachęcam do przychodzenia na trening 10-15 min przed jego rozpoczęciem

Podział na grupy w zakładce „Kadra Zespołu”

Proszę o zgłaszanie nieobecności na treningu smsem.

Kadra

 

PODZIAŁ NA GRUPY TRENINGOWE :

 

GRUPA BIAŁA

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Michalik Nikodem
  6. Poręba Karol
  7. Potoczek Bartłomiej
  8. Radzik Filip
  9. Sekuła Jakub
  10. Stanek Mikołaj
  11. Szymonik Karol
  12. Urlik Nikodem

 

GRUPA CZARNA

  1. Ciurka Oliwier
  2. Janus Fabian
  3. Lasyk Jakub
  4. Mastalerz Kacper
  5. Obrzut Mikołaj
  6. Salamon Aleksander
  7. Zoń Jakub
  8. Zych Jakub

 

 

 

                

1.Ciurka Oliwier                    2.Gargula Oskar                    3. Adam Głąbiński

 

        

4.Głód Eryk                          5.Janus Fabian                      6.Kaczka Wojciech

 

                                                    

7.Lasyk Jakub                        8.Łęczycki Szymon              9.Michalik Nikodem

 

                

10.Obrzut Mikołaj                  11.Owca Krzysztof                 12.Poręba Karol

 

                

13.Potoczek Bartłomiej         14.Salamon Aleksander         15.Sekuła Jakub

 

       

16.Stanek Mikołaj                 17.Szymonik Karol                   18.Tokarczyk Fabian

 

                

19.Urbańczyk Kacper           20.Urlik Nikodem                    21.Zabrzeński Adrian

 

        

22.Zoń Jakub                       23. Zych Jakub

 

 

Badania

 

   LP   Nazwisko i imię  Data ważności badania
     1  Ciurka Oliwier 21.05.2019
     2  Gargula Oskar 21.05.2019
     3  Głąbiński Adam 21.05.2019
     4  Janus Fabian 21.05.2019
     5  Kaczka Wojciech 21.05.2019
     6  Kowalik Łukasz 21.05.2019
     7  Lasyk Jakub 21.05.2019
     8  Majcher Alan 31.03.2019
     9  Michalik Nikodem 21.05.2019
    10  Obrzut Mikołaj 21.05.2019
    11  Owca Krzysztof 21.05.2019
    12  Poręba Karol 21.05.2019
    13  Potoczek Bartłomiej 21.05.2019
    14 Radzik Filip 29.06.2019
    15  Salamon Aleksander 05.01.2019
    16  Sekuła Jakub 21.05.2019
    17  Stanek Mikołaj 21.05.2019
    18  Szymonik Karol 21.05.2019
    19  Tokarczyk Fabian 21.05.2019
    20  Urlik Nikodem 21.03.2020
    21  Zabrzeński Adrian 21.05.2019
    22  Zoń Jakub 21.05.2019
    23  Zych Jakub 21.05.2019

 

Osiągnięcia grupy
             Data            Nazwa / Miejscowość
   27.11.2016 – 26.03.2017    Halowa Liga Skrzatów, Dunajec Nowy Sącz
   06.05.2017 – 01.10.2017    Beskidzka Liga Skrzatów Football Academy
   27.05.2017    Turniej z okacji Dnia Dziecka, Limanowa
   17.06.2017    Górczańska Cup, Łukowica
   26.11.2017    Turniej „Piłkarskie nadzieje” , Cmolas
   07.01.2018    Turniej w Łukowicy
   28.01.2018    J&J Spotr Center Cup Rocznika 2011, Kraków
   04.02.2018    Kajet Cup , Mordarka
   11.03.2018    Turniej w Dobrej
   17.03.2018    Turniej w Limanowej
   25.03.2018   „Bełchatów Cup 2018” , Bełchatów

 

 

Turnieje/Rozgrywki

 

HARMONOGRAM TURNIEJÓW/SPARINGÓW

SEZON 2019/2020

LIPIEC 2019

27.07 (Sobota) – Nieciecza – Sparing z Termalica Bruk Bet Nieciecza

SIERPIEŃ 2019

2.08 (Piątek) – Poręba WielkaSparing z Wisłą Kraków (Grupa Biała + Fabian Janus)

24.08 (Sobota) – Krosno – „ORLEN Beniaminek Krosno Cup” (kadra 9 osób)

31.08 (Sobota) – Kamienica – „GORCE Cup” (kadra 9 osób)

WRZESIEŃ 2019

8.09. (Niedziela) – Chełmek – „Ekstraliga Talentów”

PAŹDZIERNIK 2019

3.10 (Czwartek) – Szalowa – Liga Respect

4.10 – 6.10 (Piątek – Niedziela) – Zakopane – „API CUP” (Kadra 10 osób)

12.10 (Sobota) – Stróże – „Kolejarz Cup”

13.10 (Niedziela) – Chełmek – „Ekstraliga Talentów”

17.10 (Czwartek) – Szalowa – Liga Respect

26.10 – 27.10 (Sobota – Niedziela) – Nowy Sącz – Eliminacje do międzynarodowego turnieju Steel Cup 2020

30.10 (Środa) – Szalowa – Liga Respect

LISTOPAD 2019

14.11 (Czwartek) – Szalowa – Liga Respect

28.11 (Czwartek) – Szalowa – Liga Respect

GRUDZIEŃ 2019

12.12 (Czwartek) – Szalowa – Liga Respect


Liga Respect Szalowa  14.11.2019

Kadra:

  1. Ciurka Oliwier
  2. Figurski Kamil
  3. Janus Fabian
  4. Mastalerz Kacper
  5. Michalik Nikodem
  6. Obrzut Mikołaj
  7. Poręba Karol
  8. Potoczek Bartłomiej
  9. Salamon Aleksander
  10. Sekuła Jakub
  11. Stanek Mikołaj
  12. Urlik Nikodem
  13. Zych Jakub

Zbiórka: 17:15 Sport Arena Szalowa, zakończenie około 20:20

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii, odzież termiczna

Koszt: ok. 20 zł

Liga Respect Szalowa  30.10.2019

Kadra:

  1. Ciurka Oliwier
  2. Figurski Kamil
  3. Janus Fabian
  4. Mastalerz Kacper
  5. Michalik Nikodem
  6. Obrzut Mikołaj
  7. Poręba Karol
  8. Potoczek Bartłomiej
  9. Salamon Aleksander
  10. Sekuła Jakub
  11. Stanek Mikołaj
  12. Urlik Nikodem
  13. Zych Jakub

Zbiórka: 17:45 Sport Arena Szalowa, zakończenie około 19:50

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii, odzież termiczna

Koszt: ok. 20 zł

Sparing z Bart – Gol Tęgoborze r. 2010 (31.10)

Kadra:

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Radzik Filip
  6. Szymonik Karol

Zbiórka: 17:00 Orlik Tęgoborze

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii, ortalion, odzież termiczna

 

Eliminacje do Steel Cup – Nowy Sącz (26.10- 27.10)

Kadra:

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Michalik Nikodem
  6. Poręba Karol
  7. Radzik Filip
  8. Sekuła Jakub
  9. Szymonik Karol
  10. Urlik Nikodem

Zbiórka: Sobota 8:30 – boisko Dunajca ul. Kościuszki 1,

Niedziela- uzależnione od wyników

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii, odzież termiczna

Koszt: 60 zł (wpisowe + obiad w sobotę i  niedziele )

Liga Respect Szalowa (17.10)

Kadra:

  1. Gargula Oskar
  2. Janus Fabian
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Michalik Nikodem
  6. Poręba Karol
  7. Radzik Filip
  8. Sekuła Jakub
  9. Stanek Mikołaj
  10. Urlik Nikodem

Zbiórka: 17:10 Sport Arena Szalowa, zakończenie około 20:30

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii, odzież termiczna

Koszt: ok. 20 zł

Turniej Kolejarz Cup Stróże (12.10)

Kadra:

  1. Sekuła Jakub
  2. Stanek Mikołaj
  3. Michalik Nikodem
  4. Potoczek Bartłomiej
  5. Ciurka Oliwier
  6. Janus Fabian
  7. Obrzut Mikołaj
  8. Salamon Aleksander
  9. Zych Jakub

Zbiórka: 8:50 Stadion Akademii Kolejarz w Stróżach, planowane zakończenie ok. 15:00

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii, odzież termiczna

Koszt: ok. 35 zł (wpisowe+obiad)

 

Ekstraliga Talentów – Chełmek (13.10)

Kadra:

  1. Kaczka Wojciech
  2. Kożuch Dawid
  3. Majcher Alan
  4. Poręba Karol
  5. Radzik Filip
  6. Szymonik Karol
  7. Urlik Nikodem

Zbiórka: 6:30 pod stadionem Sandecji, planowany powrót ok. 16:00

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii, ortalion, odzież termiczna

Koszt: ok. 100 zł

API CUP Zakopane (3.10-6.10)

Kadra:

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Kożuch Dawid
  4. Majcher Alan
  5. Michalik Nikodem
  6. Poręba Karol
  7. Radzik Filip
  8. Stanek Mikołaj
  9. Szymonik Karol
  10. Urlik Nikodem

Zbiórka:  Czwartek (3.10) 18:00 pod Stadionem Sandecji, powrót niedziela (6.10) informacja SMS

Sprzęt: Biało czarne pasy komplet, biało niebieskie komplet, białe i czarne getry, korki, dres Akademii, ortalion, czapka, rękawiczki, odzież termiczna, karta zawodnika lub legitymacja szkolna

Koszt: ok. 360zł (pełne wyżywienie od czwartkowej kolacji do niedzielnego obiadu, nocleg, transport, wpisowe)

 

Sparing z Barca Academy 30.08.2019

Kadra:

  1.  Gargula Oskar
  2. Kożuch Dawid
  3. Majcher Alan
  4. Poręba Karol
  5. Radzik Filip
  6. Stanek Mikołaj

„GORCE CUP” Kamienica 31.08.2019

Kadra:

  1. Michalik Nikodem
  2. Potoczek Bartłomiej
  3. Sekuła Jakub
  4. Urlik Nikodem
  5. Ciurka Oliwier
  6. Janus Fabian
  7. Lasyk Jakub
  8. Zoń Jakub
  9. Zych Jakub

ORLEN BIENIAMINEK KROSNO CUP 24.08.2019

Kadra:

1. Gargula Oskar

2. Kaczka Wojciech

3. Kożuch Dawid

4. Majcher Alan

5. Poręba Karol

6. Radzik Filip

7. Stanek Mikołaj

8. Szymonik Karol

9. Urlik Nikodem

Zbiórka: 8:00 pod Stadionem Sandecji, powrót około 19:00

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii, białe chusty

Koszt: ok. 100 zł (wpisowe, transport, obiad)

 

 


PLAN TURNIEJÓW

STYCZEŃ 2019

13.01 (Niedziela) – Brunary „Beskidzka Cup”

20.01 (Niedziela)  – Kraków ” Turniej o puchar Smoka Wawelskiego”

LUTY 2019

10.02 (Niedziela) – Biecz „IV Turniej halowy w Bieczu”

23.02 (Sobota) – Brzezna (Kadra poniżej ↓↓ )

24.02 (Niedziela) Limanowa „APMT Limanowa Cup” (Kadra poniżej ↓↓)

MARZEC 2019

16.03 – 17.03 (Sobota, Niedziela) – Krosno „ORLEN Bieniaminek Krosno Cup”

26.03 (Wtorek) -Szalowa „Przywitanie Wiosny” (Kadra poniżej ↓↓)

KWIECIEŃ 2019

9.04 (Wtorek) – Kraków Finał Wojewódzki „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

23.04 (Wtorek) – Stróże „Kolejarz Cup”

28.04 (Niedziela) – Chełmek „Małopolska Ekstraliga Talentów”

MAJ 2019

19.05 (Niedziela) -Chełmek „Małopolska Ekstraliga Talentów”

24.05-26.05 – Zakopane „API CUP”

CZERWIEC 2019

22.06 (Sobota) – Chełmek „Małopolska Ekstraliga Talentów”

23.06 (Niedziela) – Wielogłowy ” Estima Cup”

 

Estima Cup – Wielogłowy 23.06

Kadra: Wszyscy zawodnicy

Zbiórka: 9:00 na stadionie Dąbrovii w Wielogłowach (za firmą Wiśniowski), zakończenie ok. 16:30

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, dres Akademii, korki, nakrycie głowy

 

Finał Ekstraligi Talentów – Chełmek 22.06

Kadra:

1. Gargula Oskar

2. Kożuch Dawid

3. Majcher Alan

4. Janus Fabian

5. Stanek Mikołaj

6. Szymonik Karol

7. Kaczka Wojciech

8. Poręba Karol

Zbiórka: ok. 9:00 pod Stadionem Sandecji

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii,nakrycie głowy

Koszt: ok. 100 zł

„API CUP” – Zakopane 23.05 – 26.05

Kadra:

  1. Gargula Oskar
  2. Kożuch Dawid
  3. Majcher Alan
  4. Michalik Nikodem
  5. Owca Krzysztof
  6. Poręba Karol
  7. Radzik Filip
  8. Sekuła Jakub
  9. Stanek Mikołaj
  10. Szymonik Karol
  11. Urlik Nikodem
  12. Zabrzeński Adrian

Zbiórka: około 18:00 w Czwartek (23.05), powrót w niedziele (26.05) około 17-18

Sprzęt: Biało-czarne pasy, strój biało niebieski, czarny dres akademii, białe i czarne getry, niebieski ortalion, korki, ochraniacze, karta zawodnika (wszystko podpisane !)

Koszt: 320 zł w tym : Pełne wyżywienie od kolacji w czwartek do obiadu w niedziele, 3 noclegi, wyjście na Gubałówkę

 

 

„Małopolska Ekstraliga Talentów” – Chełmek 19.05

Kadra:

1. Gargula Oskar

2. Kożuch Dawid

3. Majcher Alan

4. Radzik Filip

5. Stanek Mikołaj

6. Szymonik Karol

7. Urlik Nikodem

8. Poręba Karol

Zbiórka: 6:00 pod Stadionem Sandecji

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii

Koszt: ok. 80 zł

 

„Kolejarz Cup” Stróże 23.04

Kadra: Obie grupy

Koszt: ok. 30 zł

Zbiórka: 10:15 – Stadion Akademia Kolejarz w Stróżach

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii

 

„Małopolska Ekstraliga Talentów” – Chełmek 28.04

Kadra:

1. Gargula Oskar

2. Kożuch Dawid

3. Majcher Alan

4. Radzik Filip

5. Stanek Mikołaj

6. Szymonik Karol

7. Urlik Nikodem

8. Zabrzeński Adrian

Zbiórka: 9:30 pod Stadionem Sandecji

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, dres Akademii

Koszt: ok. 80 zł

 

Wojewódzki finał „Turnieju z podwórka na stadion”

W finale wojewódzkim może wystąpić drużyna która wygrała eliminacje w Nowym Sączu (23.10.2018r)

  1. Gargula Oskar
  2. Kaczka Wojciech
  3. Owca Krzysztof
  4. Poręba Karol
  5. Potoczek Bartłomiej
  6. Stanek Mikołaj
  7. Szymonik Karol
  8. Urlik Nikodem

Koszt: ok. 60 zł

Zbiórka: 7:20 pod stadionem Sandecji, powrót uzależniony od wyników rozgrywek, w trakcie turnieju ciepły posiłek

Sprzęt: Biało czarne pasy, białe getry, korki, czarny dres Akademii, Dokument ze zdjęciem

Kadra na turniej w Szalowej (26.03)

  1. Ciurka Oliwier
  2. Janus Fabian
  3. Kowalik Łukasz
  4. Lasyk Jakub
  5. Michalik Nikodem
  6. Obrzut Mikołaj
  7. Potoczek Bartłomiej
  8. Salamon Aleksander
  9. Sekuła Jakub
  10. Tokarczyk Fabian
  11. Zoń Jakub
  12. Zych Jakub

 

Koszt: ok. 15zł (płatne w dzień Turnieju)

Zbiórka: 17:25 pod Balonem w Szalowej, przewidywane zakończenie ok. 20:20

Stroje: Biało czarne pasy, odzież termiczna, korki

 

Kadra na turniej w Krośnie (15.03-17.03)

1. Gargula Oskar

2. Kaczka Wojciech

3. Majcher Alan

4. Owca Krzysztof

5. Poręba Karol

6. Radzik Filip

7. Stanek Mikołaj

8. Szymonik Karol

9. Urlik Nikodem

10. Zabrzeński Adrian

Koszt: ok, 280 zł (płatne u Pani kierownik)

Zbiórka: Piątek (15.03) 16:00 pod Stadionem Sandecji, powrót w niedzielę (17.03) – informacja sms

Stroje: Biało-czarne pasy, białe getry, korki

 

Kadra na turniej w Brzeznej (23.02)

1. Gargula Oskar

2. Michalik Nikodem

3. Potoczek Bartłomiej

4. Sekuła Jakub

5. Urlik Nikodem

6. Zabrzeński Adrian

7. Janus Fabian

8. Lasyk Jakub

Koszt: ok. 35zł (płatne do treningu w środę u Pani Kierownik)

Potwierdzenie obecności: SMS do treningu w środę.

Stroje: Biało czarne pasy

Zbiórka: 8:25 w Szkole Podstawowej im. Jana III Sobieskiego Brzezna 447, przewidywane zakończenie ok.15:00

 

 

Kadra na turniej w Limanowej (24.02)

1. Kaczka Wojciech

2. Majcher Alan

3. Owca Krzysztof

4. Poręba Karol

5. Radzik Filip

6. Stanek Mikołaj

7. Szymonik Karol

Koszt: ok. 45 zł (płatne do treningu w środę u Pani Kierownik)

Potwierdzenie obecności: SMS do treningu w środę

Stroje: Biało czarne pasy

Zbiórka: ok. 9:30 w Zespole Szkół nr 1 w Limanowej ul. J. Piłsudskiego 81, przewidywane zakończenie ok. 17:00

Kadra na turniej w Bieczu (10.02)

1. Ciurka Oliwier

2. Lasyk Jakub

3. Janus Fabian

4. Łęczycki Szymon

5. Obrzut Mikołaj

6. Tokarczyk Fabian

7. Zych Jakub

8. Zoń Jakub

9. Kowalik Łukasz

10. Potoczek Bartłomiej

Lista rezerowa:

11. Urbańczyk Kacper

12. Zabrzenski Adrian

 

Proszę potwierdzić obecność oraz dokonać wpłaty (40 zł) u Pani Kierownik najpóźniej do treningu w środę. W miejsce zawodników którzy nie potwierdza obecności zostaną powolani zawodnicy z listy rezerwowej.

 

 

 

 

 

 

 

Kadra na Turniej w Brunarach (13.01.2019)

1. Ciurka Oliwier

2. Głąbiński Adam

3. Janus Fabian

4. Lasyk Jakub

5. Łęczycki Szymon

6. Obrzut Mikołaj

7. Tokarczyk Fabian

8. Zych Jakub

9. Zoń Jakub

10. Zabrzeński Adrian

11. Urbańczyk Kacper

12. Potoczek Bartłomiej

 

 

 

 

 

 

PLAN NA WRZESIEN 2018  KADRY NA TURNIEJE

08-09 2018 LIGA TLENTOW -NOWA HUTA
TURNIEJ SOBOTNI

1 Gargula Oskar

2 Kaczka Wojciech

3 Michalik Nikodem

4 Owca Krzysztof

5 Poręba Karol

6 Sekula Jakub

7 Stanek Mikolaj

8 Szymonik Karol

9 Urbanczyk Kacper

10 Urlik Nikodem

Zbiorka pod stadionem Sandecji ok godziny 7:00. Stroje bialo-czarne,biale getry Planowany powrot ok godziny 18:00

Kadra na niedziele TURNIEJ  STADION STANIĄKI 09.09 2018 kolo Niepołomic

1 Curka Oliwer

2 Głąbinski Adam

3 Grzyb Kacper

4 Janus Fabian

5 Kaminski Nikodem

6 Lasyk Jakub

7 Łeczycki Szymon

8 Obrzut Mikołaj

9 Potoczek Bartlomiej

10 Pogwizd Jakub

11 Zabrzeński Adrian

12 Zoń Jakub

13 Zych Jakub

Zbiórka pod stadionem Sandecji ok godziny 7:00. Stroje bialo- niebieskie,biale getry.Planowany powrot ok godziny 20:00.Bardzo prosze o potwierdzenie obecnosci do środy